Автор Тема: Пропозиція про партнерство від Автограду на Пухова  (Прочитано 655 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kulishov

  • H-F Team
  • Solid Group
  • Повідомлень: 8312
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: Рівне, Північний
    • Ім'я: Юрій Павлович
    • Моє авто: ВАЗ 2101 Капендос...
    Ну враховуючи те, що дана тема створена саме для обговорення, тому ІМХО всі бажаючі можуть висказатись і відповідно проголосувати.
    Я поки підтримую коментар Юри Беліка, причому підтримую цілком та повністю
    Не підтримую. Знаючи вікекспо з середини (працював там.) Ніхріна хорошого не вийде.
    Це моя особиста думка і прислухатись до неї необовязково.

    BAZUKA, тобі нагадати ремонт твоєї автівки після Бармаковеля????

    Offline Фокус

    • Повідомлень: 2240
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне
      • Ім'я: Юра
      • Моє авто: Кадило
      Ну враховуючи те, що дана тема створена саме для обговорення, тому ІМХО всі бажаючі можуть висказатись і відповідно проголосувати.
      Я поки підтримую коментар Юри Беліка, причому підтримую цілком та повністю
      Не підтримую. Знаючи вікекспо з середини (працював там.) Ніхріна хорошого не вийде.
      Це моя особиста думка і прислухатись до неї необовязково.

      BAZUKA, тобі нагадати ремонт твоєї автівки після Бармаковеля????
      А шо з ремонтом після бармаковеля???

      Offline Protos

      • Solid Group
      • Creative group
      • Повідомлень: 831
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Квасилов
        • Ім'я: Виктор
        • Моє авто: Омега Б 98р.н. V16
        Так як всі вже висловлюють свою думку скажу і я, з Автоградом ніколи не мав ніяких відносин, якщо ж це партнерство якимсь чином буде сприяти розвитку не ОСОБИСТО МЕНЕ!!! а КЛУБУ  VSOP то я дійсно тільки ЗА, мені здається, що коли хтось щось організовує, будь то якийсь захід чи партнерство скимось , то це як мінімум  заслуговує поваги всіх інших учасників клубу, чому так, зараз скажу є солід, є оргі, є "рядові" клубу.  можу поіменно назвати за тих 3 роки що я в клубі хто дійсно щось проводить, хто дійсно чимось займається всі інші це просто люди які не допомагають з Відмазкою що мол мені ніхто нічого не казав, або ж просто не хочуть. от подивіться навіть на цю тему, реально 30 - 40 чол. ОТ ВЕСЬ ВСОП КЛУБ!!!!! Далі або регеструються тут мол КУПИ У МЕНЕ АБО ПРОДАМ АБО НАДАЮ ПОСЛУГИ!!!  І ДО ТЕМИ Чому ні???? чому коли була виставка Багато охочих приїхало і підтримали захід, чому Коли Тарантінофффф  :) влаштовує зустріч з людиною як організує нам змагання всі кажуть за, а потім починають думати що нафіга воно. Люди хто не був організатором заходів зрозумійте це не так легко як здається всі ми працюємо, всі ми маємо сім*ї але ж ми знаходимо час щоб ВСІ а не тільки МИ ті хто організував прийняли участь, і с тим самим коли ВИ учаникі клубу які не є Оргами або у Соліді отримали призи або знижкі від наших партнерів або організаторів ви ж не задаєте собі питання а звідки знижки звідки подарунки ви просто їх отримуєте та й все.  Тому мені здається чим більше партнерів тим краще. і це не є велика проблема я рахую дати моб телефон свій на який тобі будуть приходити 2 смс в місяць що в нас знижки чи ще щось. ВИ ж не ображаєтесь на київстар з СМС ИНТЕРНЕТ БЕЗ МЕЖ)_ хоча кожний день приходить.
        (моя особиста думка можете не брати до увагі)

        Offline TarantinOFF

        • Oрганізатор
        • Повідомлень: 1169
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: м.Рівне
          • Ім'я: Серьога
          • Моє авто: Steel Maggie (Сталева Меггі)
          Ну враховуючи те, що дана тема створена саме для обговорення, тому ІМХО всі бажаючі можуть висказатись і відповідно проголосувати.
          Я поки підтримую коментар Юри Беліка, причому підтримую цілком та повністю
          Куля, ти тільки повисіти  чи пошариться приїжав на Автовиставку? А навішо в конкурси ліз? Правильно шоб було весело і клуб пропіарити зайвий раз!!! То чому ти своїми діями протирічиш своїм словам, а?  :friends: :)

          Offline Kulishov

          • H-F Team
          • Solid Group
          • Повідомлень: 8312
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Рівне, Північний
            • Ім'я: Юрій Павлович
            • Моє авто: ВАЗ 2101 Капендос...
            TarantinOFF, Сірожка, мені просто не зрозуміло чому бажаючі повинні писатися в список??? Саме це мене збило з пантелику...
            В цілому я не проти партнерства з різного роду підприємствами, тільки на яких умовах. Що це дасть клубу та відповідно, що клуб потрібний зробити у відповідь.
            Якщо просто обмінятись банерами, то не вопрос...

            Offline Атеїст

            • Повідомлень: 3694
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рівне
              • Ім'я: Ігор
              • Моє авто: зубильце
              Kulishov, Бо партерами будуть тільки ті хто у списку!  :rolf: :rolf: :rolf:

              Offline suspect

              • Solid Group
              • Повідомлень: 9395
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: Рівне
                • Ім'я: Андрій
                • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
                Kulishov, я так розумію, що бажаючі будуть отримувати СМС повідомлення з новинами про акції, їхати на Автоград і купувати певні товари чи послуги зі знижкою. Хоча можу помилятися.

                Offline Kulishov

                • H-F Team
                • Solid Group
                • Повідомлень: 8312
                • Стать: Чоловіча
                  • Звідки: Рівне, Північний
                  • Ім'я: Юрій Павлович
                  • Моє авто: ВАЗ 2101 Капендос...
                  Бо партерами будуть тільки ті хто у списку! 
                  Якщо це дійсно так, то не бачу сенсу...
                  я так розумію, що бажаючі будуть отримувати СМС повідомлення з новинами про акції, їхати на Автоград і купувати певні товари чи послуги зі знижкою. Хоча можу помилятися.
                  Якщо телефони та ПІБ просили тільки для цього, та на партнерсвто клубу це не впливає тоді я не проти :biggrin:

                  Offline Dimcheck

                  • Повідомлень: 1796
                  • Стать: Чоловіча
                    • Звідки: Місцевий
                    • Ім'я: Діма
                    • Моє авто: Ford Transit Connect
                    Скажу ще від себе. Справ з Автоградом ще не мав, тому що там є знаю лише зі слів інших. Але проти співпраці нічого проти не маю, тим більше
                    Співпраця заключається в отриманні знижок пільг, акцій, участь в автозаходах, для взаємо піару!
                    Та і хто його зна як життя повернеться, можливо і я колись стану їхнім клієнтом, вигравши джек-пот і купивши нову Джетту :biggrin:

                    Offline SHELBY

                    • H-F Team
                    • Повідомлень: 1190
                    • Стать: Чоловіча
                      • Звідки: РІВНЕ
                      • Ім'я: МИКОЛА
                      • Моє авто: LANOS
                      +1 Підтримую, хоча і не є дуже активним учасником, думаю що для клубу гірше точно не буде.

                      Offline Оленька

                      • Solid Group
                      • Повідомлень: 1442
                      • Стать: Жіноча
                        • Звідки: м.Рівне
                        • Ім'я: Ольга
                        • Моє авто: Пежо 3008
                        Моє ставлення до даної "компанії" , не змінюється  багато років.  Рішення членів клубу буде їхнім особистим рішенням .

                        Offline GrandPa

                        • Solid Group
                        • Повідомлень: 908
                        • Стать: Чоловіча
                          • Звідки: м.Рівне
                          • Ім'я: Віталій
                          • Моє авто: MB Vito
                          Protos, гарно сказав  :good: я за. :slava:

                           


                          Наші партнери