Автор Тема: Створення сайтів  (Прочитано 687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online SOSA

  • Повідомлень: 316
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: майже Рівне :)
    • Ім'я: Вадим
    • Моє авто: Ford Connect 1.8 TDi 2005р.
    Re: Створення сайтів
    « Відповідь #15 : 20 Березень 2015, 11:46 »
    чи професійно прописаний індивідуальний?
    А можна уточнення що мається наувазі "індивідуальний"? Просто цікаво, що люди вкладають в цей термін. Навряд в нас хтось візьметься робити сайт "з нуля". В нинішніх умовах готових двіжків хоч відбавляй, під любі потреби. А написаних з чистого листа сайт буде коштувати космос. Ще й глюки заіпетесь виловлювати. Ну і час виконання не порадує. Виникає питання доцільності індивідуального сайта.
    +500   :good:
    З нуля сайт роблять під конкретну контору, якщо їм потрібні якісь індивідуальні функції яких ще нема на ринку. Но про ціни в 1000грн і термін виконання 3 дні. за такий сайт звісно не йде мова.
    Да і подібні речі пишуть в основному группа програмістів а не один. А потім ще рік глюки ловити і т.д.
    Он для нас на роботі зробили такий портал всеукраїнську базу по подачі звітів.
    Ми вже для працівників навчання почали проводити. Не пройшло і три дні - сайт ліг. Сказали на два тижні навчання призупинити бо щось там не так з сайтом. Отаке малята.

    P\S Доречі на юкозі можна зробити непоганйи сайт - нічим не гірший інших. Тут все залежить від поставлених задач.
    Візуальну частину переробити, щоб майже незамітно було що то Юкоз.
    Домен придбати в зоні .ЮА скажімо (для тих хто має зареєстровану торгову марку) і все буде тіп-топ.
    « Останнє редагування: 20 Березень 2015, 11:56 від SOSA »

    Offline Ramzes

    • Повідомлень: 1413
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Rivne
      • Ім'я: Ден
      Re: Створення сайтів
      « Відповідь #16 : 20 Березень 2015, 12:05 »
      Да і подібні речі пишуть в основному группа програмістів а не один
      і 100500 начальників...

      По суті, зараз в створенні сайту програмування як такого практично і немає. Мені довелось оновлювати сайт знайомого. Так от, його робила людина, яка про HTML мала "дуже поверхневі" знання... Я вже мовчу про CSS, PHP, JavaScript і SQL. Але тим не менше сайт запустили і він досить довгий час функціонував в такому вигляді як є. Виїхали за рахунок гугла і методу научного тика...

       


      Наші партнери