Автор Тема: Автострахування від All-Risks  (Прочитано 2193 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Dj

  • Повідомлень: 245
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: -
    • Ім'я: Ваня
    • Моє авто: Пежо 306
    Re: Автострахування від All-Risks
    « Відповідь #45 : 25 Вересень 2013, 13:04 »
    Він востаннє робив за 160....Гммм

    Тоді дружня порада. Нехай робить де робив, якщо звичайно буде данна ціна.

    Online Lioxa

    • Solid Group
    • Повідомлень: 4752
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: стаміци
      • Ім'я: Льоха
      • Моє авто: 2101
      Re: Автострахування від All-Risks
      « Відповідь #46 : 25 Вересень 2013, 13:08 »
      Стартова 200грн.
      якщо з доставкою на Млинівську, то норм  :biggrin:

      Online Lioxa

      • Solid Group
      • Повідомлень: 4752
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: стаміци
        • Ім'я: Льоха
        • Моє авто: 2101
        Re: Автострахування від All-Risks
        « Відповідь #47 : 25 Вересень 2013, 13:08 »
        бо я терміни провтикав  :biggrin: думав що вона до 30  :)

        Offline Dj

        • Повідомлень: 245
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: -
          • Ім'я: Ваня
          • Моє авто: Пежо 306
          Re: Автострахування від All-Risks
          « Відповідь #48 : 25 Вересень 2013, 13:10 »
          Lioxa,  Ти до якої години там?

          Online Lioxa

          • Solid Group
          • Повідомлень: 4752
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: стаміци
            • Ім'я: Льоха
            • Моє авто: 2101
            Re: Автострахування від All-Risks
            « Відповідь #49 : 25 Вересень 2013, 13:10 »
            6+

            Offline Dj

            • Повідомлень: 245
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: -
              • Ім'я: Ваня
              • Моє авто: Пежо 306
              Re: Автострахування від All-Risks
              « Відповідь #50 : 25 Вересень 2013, 13:15 »
              Дай номер тел. Наберу!

              Online Lioxa

              • Solid Group
              • Повідомлень: 4752
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: стаміци
                • Ім'я: Льоха
                • Моє авто: 2101
                Re: Автострахування від All-Risks
                « Відповідь #51 : 25 Вересень 2013, 13:16 »
                067 320 23 34

                Інна

                • Гість
                Re: Автострахування від All-Risks
                « Відповідь #52 : 25 Вересень 2013, 13:19 »
                ми врегульовуємо ДТП, оплачуємо експертну оцінку, тому франшизу Вам недоведеться повертати.
                всі страхові врегульовують+оплачують експерта. Так чому не доведеться повертати? + у Вас немає свого аварійного комісара в м.Рівне. А рахує Київ. + в СК"УОСК" в цьому році вже є два випадки затягування виплати. НУ і статистично ви в минулому були представником компаній які в даний час не існують( точніше існують но в процесі банкрутства) і людям не завжди були виплати. (ДОБРОБУТ АльфаГарант. Лафорт).

                От тут рейтинг компаній,зверніть уваги на загальні суми виплат за 2012 року,

                Страховые выплаты - Рейтинг страховых компаний Украины за 12 месяцев 2012 г. - ТОП 100 – Фориншурер
                кому лінь шукать: Уніка-4те місце, УОСК-45е

                ПиСи: по Лансеру.
                нульова франшиза 287грн. 1000-чна 234 грн.
                СК УНІКА*

                ПиСи2: нічого особистого, онлі бізнес.



                Дискредитуєте  значить!
                Якби вище сказане було від жінки страховщика, навіть не коментувала би. Доволі примітивний і необдуманий метод захисту свого місця.
                Але ж Ви чоловік і вирішили поміряться зі мною!

                Коли Ви сказали, що у нас немає експерта, це Ви хочете сказати, що я говорю неправду!? Це перший момент коли Ви перейшли на особистість, доволі непрофесійно з Вашої сторони. І нерозумно робити такі ствердження немаючи достовірної інформації.
                Згадавши про мій досвід в інших компаніях, другий момент переходу до особистостей!

                Якби Ви трошкі були уважніші зрозуміли би, що ми є страховим посередником. тому у нас є експерт незалежний, який обєктивно оцінює завдану шкоду ТЗ. Небуду озвучувати переваги між незалежним експертом і офіційним представником - експертом, який працює виключно в інтересх компанії.

                Раджу в наступний раз обдумати те, що хочете написати. Ви настільки голосно визнали мене своїм конкурентом зробивши спробу на дискредитацію,  непроявляйте більше свою слабість. Хоча лєсно.

                Є такий вислів, "Не кидай грязь в іншого, до нього може недолетіти, а на руках залишиться. 



                Інна

                • Гість
                Re: Автострахування від All-Risks
                « Відповідь #53 : 25 Вересень 2013, 13:24 »
                мужики, сразу скажу к страховому бизнесу я не причастен, но вот одного не могу понять, как было выше сказано "ничего лично - только бизнес", так ведите свой бизнес честно!!! Ну хочет человек продавать страховки - для этого создал тему, сделал предложения участникам форума, честно ответил на все вопросы. Все активные пользыватели, либо просто читатели форума, прекрасно знают кто делает норм страховки на всопе, потенциальные клиенты оценят и сравнят условия страхования у автора и старожила и сделают свой выбор, в силу только им известных обстоятельств. Но нахрена в теме конкурента вылаживать свои цены на теже услуги что спросили у автора и также оставлять свои отзывы о другой фирме. Играйте(ведёте свой бизнес), играйте честно. Это кстати касается не только темы страхования, несколько тем уже тут замечал, которые просто загнобили. И не надо говорить что о одноклубниках переживаете, будьте честными, каждый переживает только о своей прибыли. Если вы действительно предлогаете для "своих" условия лучше вышеизложеных, так укажите их в своей теме и приведите аргументы, а клиент, поверьте он не дурак, он сделает свой выбор. Автору совет, удаляйте все провакационные и просто сообщения не в тему, а только по существу, и всё будет норм. Такой цели как обидеть когото этим сообщением себе не ставил.

                 Спасибо за ваше потраченной время на прочтение моего сообщения, надеюсь не зря. Приношу извинения автору темы за флуд. Желаю удачи в вашем не лёгком деле.

                Дякую. Розумно написано.
                Єдине, що провокуючі коментарі не буду видаляти. Вони провокують виключно самого автора!

                Інна

                • Гість
                Re: Автострахування від All-Risks
                « Відповідь #54 : 25 Вересень 2013, 13:33 »
                Хочу сказати одне, можу зробити і за меншою ціною ніж 200 грн., але небуду. Так як неганяюсь за оборотом або більшою кількістю виписаних страховок, працюю на перспективу, думаю з часом зрозумієте.   
                Тому якщо цікавить ціна пишіть в приват, щоб небуло торгового базара, бо я не торгуюсь спираючись на встановлені ціни іншим агентом, тому що це може бути до бескінечності з цього ніхто невиграє в тому числі і клієнт.

                Інна

                • Гість
                Re: Автострахування від All-Risks
                « Відповідь #55 : 25 Вересень 2013, 13:34 »
                ваз обэм 1,3, 1988року, рывненська прописка авто.цына само простышого страхування?
                215 грн.

                Offline Rovenskiy

                • Совість клубу
                • Creative group
                • Повідомлень: 9399
                • Стать: Чоловіча
                  • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе
                  Re: Автострахування від All-Risks
                  « Відповідь #56 : 25 Вересень 2013, 13:47 »
                  Дискредитуєте  значить!
                  Якби вище сказане було від жінки страховщика, навіть не коментувала би. Доволі примітивний і необдуманий метод захисту свого місця.
                  В справах немає різниці жінка чи чоловік це по-перше. По друге: інфа не з пальця висосана.  По-третє: приємні ціни не завжди гарант виплат по ДТП, що теж суттєво коли страхуються мої одноклубники. Відповідальність ви несете якусь? ви лише перепродуєте продукт маловідомої страхової. То в чому сенс Вашої праці коли є сенс одразу звернутись в страхову, а не до посередника. І радити мені тут непотрібно. Ви тут тиждень, а я з часу заснування клубу і жодної проблеми в моїх хлопців по діяльності і послугах, наданих мною, у них не виникало. Ну і експерти, більшість страхових Рівненських всі оцінки роблять в ОДНІЙ канторі.

                  Піс! Ну і наперед скажу: чоловік, жінка, дитина, собака, хомякі  :biggrin: немає різниці абсолютно, це гроші. Вони статевої принележності не бачать.

                  Offline Sergiush

                  • Засновник клубу
                  • Oрганізатор
                  • Повідомлень: 19169
                  • Стать: Чоловіча
                    • Звідки: м. Рівне, Штат Північний
                    • Ім'я: Сєрьога
                    • Моє авто: Mitsubishi Pajero Wagon ІІІ
                    Re: Автострахування від All-Risks
                    « Відповідь #57 : 25 Вересень 2013, 13:52 »
                    жодної проблеми в моїх хлопців по діяльності і послугах, наданих мною, у них не виникало
                    От тут 100% правда.... :good:

                    Інна

                    • Гість
                    Re: Автострахування від All-Risks
                    « Відповідь #58 : 25 Вересень 2013, 14:05 »
                    Дискредитуєте  значить!
                    Якби вище сказане було від жінки страховщика, навіть не коментувала би. Доволі примітивний і необдуманий метод захисту свого місця.
                    В справах немає різниці жінка чи чоловік це по-перше. По друге: інфа не з пальця висосана.  По-третє: приємні ціни не завжди гарант виплат по ДТП, що теж суттєво коли страхуються мої одноклубники. Відповідальність ви несете якусь? ви лише перепродуєте продукт маловідомої страхової. То в чому сенс Вашої праці коли є сенс одразу звернутись в страхову, а не до посередника. І радити мені тут непотрібно. Ви тут тиждень, а я з часу заснування клубу і жодної проблеми в моїх хлопців по діяльності і послугах, наданих мною, у них не виникало. Ну і експерти, більшість страхових Рівненських всі оцінки роблять в ОДНІЙ канторі.

                    Піс! Ну і наперед скажу: чоловік, жінка, дитина, собака, хомякі  :biggrin: немає різниці абсолютно, це гроші. Вони статевої принележності не бачать.

                    Якщо Ви такі впевнені в собі то для чого почали цей сер-бор!?

                    Offline Rovenskiy

                    • Совість клубу
                    • Creative group
                    • Повідомлень: 9399
                    • Стать: Чоловіча
                      • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе
                      Re: Автострахування від All-Risks
                      « Відповідь #59 : 25 Вересень 2013, 14:06 »
                      Інна,   :biggrin:

                       


                      Наші партнери