Автор Тема: Болгарія, с.Кранево.  (Прочитано 684 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Zvuka4Topic starter

  • Повідомлень: 53
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: Рівне, Центр
    • Ім'я: Діма
    • Моє авто: Peugeot Expert
    Болгарія, с.Кранево.
    « : 23 Серпень 2013, 11:38 »
    Кожного року Болгарська сторона запрошує дітей з нашого Палацу Дітей та Молоді до них на відпочинок по дуже гарним цінам...і звісно що крім дітей їдуть батьки і співробітники..на цей рік було пару вільних місць і у нас з дружиною з'явилась можливість поїхати..ціна питання була 380 евриків на 2 + візи.
    с.Кранево находиться між Албеною(там багато німцців відпочивають) і Золотими пісками.
    Умови.. готель "Неван" і повний пансіонат(тобто 3-х разове харчування).
    Їхали на Болгарському автобусі з номерами "6660" :) десь до 30 годин. В дорозі фото не робив бо і не було що фотографувати..їхали через Румунію..сподобалось що у них навіть в селі підстрижені газони..поля всі як під лінієчку..ще по всій Румунії та Болгарії в полях стоять вітряки..вночі таке відчуття що через мінне поле їдеш бо на кожному з них блимає червона лампочка :)
    на Румунсько - Болгарській границі виявилось що у однієї дівчинки поки ми їхали закінчилася віза :wasko: і болгари її не пустять..простояли 4 години поки її забрали і повезли назад на батьківщину :face:
    ітак готель "Неван"
    від номера були трошки в шоці так як на евро стандарт не тягнуло

    вид з балкону на село та дитячій майданчик

     :face:
    Обіцяне харчування 3 рази на день.. великі порції.. багато риби та овочі.. щей чуть не шведский стіл виявилось самою простою дишевою столовою



    це типу сосіки та мясо на грилю..щось схоже на турецький денеб але болгари добавляють туди супер приправу "Камеон" що дає йому мильний смак..а у чистому вигляді взагалі пахне потним болгаром

    До моря було йти 200 метрів майже через все село
    ось трошки фото дорогою:



    через все село пролягає така собі канавка
    а перед морем поле з деревами схожими на оливкі і такий собі молдованскій іподром


    взагалі там дуже багато закритик дитячих баз відпочинку...та недостроенних курортів

    А тепер позитивного
    Море чистеньке...пляжі чистенькі і місця багато(на відміну від великих курортів..там пляж 200м а за ним 30 готелів і на пляжі фіг місце знайдеш де лягти)

    :biggrin:
    Дуже багато кацапів(москвічів старих з внуками) українців(в більшості закарпатя) були і німці і фрацузи поляки..а ще компанія з англії та 2 стареньких америкосів.

    Це дідуля чи то зі Львову чи то з Закарпутя..думав що він тут один українець і співав з внучкою "Ще не вмерла Україна"
    а ми тут давай говорити на рідній мові і фотографуватися...от і момент з емоцією коли він відчув себе певно десь чи то в Криму чи то в Одесі

    Ще трошки моря


    в Краневі всі розмовляють російською...бо кацапів там більше всіх..в кафе потрібно бути обережним бо дурять..ціни не міняються але порція один день 300грм в інший 250 а ще через три 180 грм...можу відзначити кафе "У ІВАН" :laugh:...там завжи все свіженьке і гарно обслуговують..сам директор приемна людина..завжди з нами вітався і бажав смачного..мідії у нього були найкращі

    і цаца(це жарені шпроти) величезна порція

    це я вже половину зїв

    якось ми вирішили сходити в інше кафе "Болгарка" офіціантка так гарно працювала..стільки компліментів..почула що ми українці.."прошу" до нас каже..і так і сяк..а як принесла мідії..то там купа цибулі з часником зеленим і щей не свіжі..смаку нема взагалі

    я там цацу замовляв то принесла в паніровочних сухарях :fool: і тастільки солені були що вкусу не було і на вигляд жахливі...не зміг їсти..а у вечері зрозумів що отруївся і  :bad:


    Валюта у них "болгарскі леви" 1евро=1.95 лева..міняють і гривні там на місці..але не вигідно 1грн=0.16лева
    пиво коштує 1.10лева а якщо береш в стіклі то ще окремо платиш за пляшку 0.35 сотинок(це типу копійки їхні)
    порція мідій 250-300грм 4.90
    цаца 300грм 4лева
    вода майже вся не газована(мінералка) від 0.90 до 1.10 за літр
    на смак негазова така як у нас з крана тече :)
    щоб гарненько поїсти в кафе потрібно заплатити приблизно 40 леві (20евро)

    Відпочинок гарний якби не кідалово з готелем і харчуванням...наобіцяли багато а вийшло фігня...і це щей не турагенство що можна поскаржитись :(
    а так загоріли і накупалиць...у мене правда акліматизація була (таке як алергія чи то на сонце чи то вода за солена..то 2 години на морі і чухався сильно і краснів) але десь на 9 день пройшла :) то відривася на повну цілий день у морі і на пляжі :agna:
    Україну тепер ще більше люблю...у нас реально гарніше і люди кращі порівняно з Болгарами(Молдовани)

    У них "да" це "не"
    а "не" це "да" :wasko:
    « Останнє редагування: 23 Серпень 2013, 11:45 від Zvuka4 »

    Offline Zvuka4Topic starter

    • Повідомлень: 53
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне, Центр
      • Ім'я: Діма
      • Моє авто: Peugeot Expert
      Re: Болгарія, с.Кранево.
      « Відповідь #1 : 23 Серпень 2013, 11:49 »
      Забув написати про житло
      приватних готелей багато і квартири здають по норм цінам
      квартира десь від 10 до 30 евро
      готель за 25 евро на 2 дорослих + дитина з кондюком не далеко до моря +басейн + харчування сніданок і вечеря
      казали якщо потрібно навіть визов зроблять щоб з візою не паритися

      туди норм своїм ходом їхати і тоді справід буде краще чим в Криму
      але пальне дороговате десь приблизно від 2.50 до 3 лева за літру

      Offline mak7

      • Повідомлень: 295
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: центр
        • Ім'я: Макс
        • Моє авто: Чеврольот
        Re: Болгарія, с.Кранево.
        « Відповідь #2 : 23 Серпень 2013, 12:00 »
        народу багато там зараз?

        Offline Zvuka4Topic starter

        • Повідомлень: 53
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне, Центр
          • Ім'я: Діма
          • Моє авто: Peugeot Expert
          Re: Болгарія, с.Кранево.
          « Відповідь #3 : 23 Серпень 2013, 12:03 »
          ні...місця на пляжі повно дай сезон вже закінчується..там останні заїзд в дитячих лагерях..

          Offline SaniaZ

          • Повідомлень: 690
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Рівне
            • Ім'я: Саша
            Re: Болгарія, с.Кранево.
            « Відповідь #4 : 23 Серпень 2013, 12:37 »
            був в Кранево, дуже хороше місце і по цінам на порядок нижче чим в Албені, Золотих Пісках.

            Offline SaniaZ

            • Повідомлень: 690
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рівне
              • Ім'я: Саша
              Re: Болгарія, с.Кранево.
              « Відповідь #5 : 23 Серпень 2013, 12:41 »
              їздив декілька раз в Болгарію машиною, по км виходить теж саме що в Крим але сервіс і доречі ціни на проживання і харчування дешевші ніж в Криму. :niceman:

               


              Наші партнери