Автор Тема: Рецепт хріновухи  (Прочитано 2536 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline PetruchoTopic starter

  • H-F Team
  • Повідомлень: 2398
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: Костопіль
    • Ім'я: Петро
    • Моє авто: Audi100 & FORD Maverick+ НИФФКА+недоПОРШ
    Рецепт хріновухи
    « : 06 Січень 2013, 10:59 »

       Попробував якось на полюванні онний напій і дуже сподобався бо коньяки та різного роду казьонка вже приїлись тому було вирішено спробувати зробити своїми силами куплено 10кг цукру і пачка дріжджів і відддана куму на поталу і оссь через три неділі получилось 10 літрів добротного самогону очищеного 5 з яких одразу відлито для виробництва хріновухи рецепт правда випитать не получилось але благо всюдисущий інтернет знає все і ось недовго копаючись знайшов слідуючі.
    1. Хріновуха «сувора».
        Корінь хрону слід ретельно очистити і нарізати на довгі смужки. Покладіть хрін в посудину і залийте горілкою. Додайте мед. Ретельно закупорьте бутель. Збовтайте і настоюйте три дні в сухому теплому місці.
    2.    Хріновуха «пряна.
        Корінь хрону потрібно очистити від «шкурки» і нарізати «шайбочки». У скляну банку з широким горлом покладіть хрін, налийте трохи горілки і додайте мед. Ретельно збовтайте, щоб мед «розійшовся». Додайте запашний перець, гвоздику, ялівець і пекучий перець. Влийте залишилася горілку. Закрийте банку кришкою і настоюйте в темному сухому місці не менше 3-4 днів, але не більше 2 тижнів. Чим довше настоюється хреновуха, тим вона м'якша. Перед використанням напій процідіть і охолодіть.
      3.  Хріновуха лимонна.
        Корінь хрону необхідно вимити, очистити і натерти на тертці. Покладіть тертий хрін у скляну посудину і залийте горілкою. Закупорте посудину і приберіть в темне тепле сухе місце на 4-5 днів. Через зазначений час, приготуйте інші інгредієнти. З лимона зніміть цедру. Кріп наріжте. Зваріть карамельний сироп з цукру і води. На 75 грам цукру потрібно взяти 100 грам води. 50 грам цукру нагрійте до коричневого кольору і легкого карамельного запаху, додайте гарячу воду і цукор, що залишився, всипте ванілін, дочекайтеся поки доданий цукор розчиниться і процідіть. Карамельний сироп трохи охолодіть. Дістаньте настоянку, вийміть пробку і додайте кріп, лимонну цедру і сироп. Збовтайте, закупорьте і поставте настоюватися на добу. Через добу напій потрібно процідити, охолодити і можна подавати до столу.
      4.  Хріновуха з селерою і часником.
        Корінь хрону помийте, очистіть і наріжте шматочками. З лимона зніміть цедру. Селера наріжте «шайбочки». Часник очистіть від шкірки, розріжте навпіл і надавіть широкою стороною ножа. Складіть в прозору пляшку хрін, селера, лимонну цедру, часник, корицю і перець, налийте горілку, додайте мед і збовтайте. Приберіть хріновуху настоюватися на 5-7 днів у темне сухе місце, періодично діставайте і збовтуйте. Через тиждень процідіть хріновуху і розлийте по пляшках. Закупорте і зберігайте в холодильнику.


    Вирішив спробувати перший  варіант з деякими невеличкими змінами ;в першому варіанті  корінь не порізав а потер на тертку  і пробно зробив літру хріновухи додавши перетерту шкірку лимона.
    Що з цього вийшло попробую через тиждень.


    І ще зробив плящинку клюквенної  :)

    Online Midaff

    • Засновник клубу
    • Oрганізатор
    • Повідомлень: 22150
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне
      • Ім'я: Вадим
      • Моє авто: Ford Fusion
      Re: Рецепт хріновухи
      « Відповідь #1 : 06 Січень 2013, 13:46 »
      Мабуть клюквенна буде смачніша :)

      Offline suspect

      • Повідомлень: 9643
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Рівне
        • Ім'я: Андрій
        • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
        Re: Рецепт хріновухи
        « Відповідь #2 : 06 Січень 2013, 14:06 »
        Хрін заливається самогонкою чи звичайною горілкою?

        Lopyshok

        • Гість
        Re: Рецепт хріновухи
        « Відповідь #3 : 06 Січень 2013, 14:11 »
        Midaff, Клюквену не пробував, але як катаУся на бордячі в Карпатах, то пили Хріновуху, але там була Хріновуха з медом і звичайна Хріновуха, то пив звичайну, дуже круто підходять до закусі сухарі з соусом з часноком.. Мегабомбезно! І ніс так пробиває і зігріває  :good:

        Online Midaff

        • Засновник клубу
        • Oрганізатор
        • Повідомлень: 22150
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне
          • Ім'я: Вадим
          • Моє авто: Ford Fusion
          Re: Рецепт хріновухи
          « Відповідь #4 : 06 Січень 2013, 14:13 »
          Lopyshok, прикольно, треба буде колись попробувать :slunki:

          Offline PetruchoTopic starter

          • H-F Team
          • Повідомлень: 2398
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Костопіль
            • Ім'я: Петро
            • Моє авто: Audi100 & FORD Maverick+ НИФФКА+недоПОРШ
            Re: Рецепт хріновухи
            « Відповідь #5 : 06 Січень 2013, 14:30 »
            suspectВ принципі всерівно якщо самогон добрий ,

            Offline Rost1k_Wolf

            • Повідомлень: 865
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рокитне
              • Ім'я: Rostislav
              • Моє авто: Ford Sierra 2.0 DOHC, УАЗ 3303 (Головастік)
              Re: Рецепт хріновухи
              « Відповідь #6 : 06 Січень 2013, 16:02 »
              Покладіть тертий хрін у скляну посудину і залийте горілкою. Закупорте посудину і приберіть в темне тепле сухе місце на 4-5 днів.

              коли термін спливає??? ми вже всі мабуть хочем до тебе вгості!!! :alcoholic: :russo:

              Offline PetruchoTopic starter

              • H-F Team
              • Повідомлень: 2398
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: Костопіль
                • Ім'я: Петро
                • Моє авто: Audi100 & FORD Maverick+ НИФФКА+недоПОРШ
                Re: Рецепт хріновухи
                « Відповідь #7 : 06 Січень 2013, 16:21 »
                 :laugh: :laugh: :laugh: Rost1k_Wolf:davai:

                Offline Rost1k_Wolf

                • Повідомлень: 865
                • Стать: Чоловіча
                  • Звідки: Рокитне
                  • Ім'я: Rostislav
                  • Моє авто: Ford Sierra 2.0 DOHC, УАЗ 3303 (Головастік)
                  Re: Рецепт хріновухи
                  « Відповідь #8 : 06 Січень 2013, 16:39 »
                  ой, подумаєш модний!!! в мене свой самогончик вдома є та щей кабанчика на різдво захерачили!!! :drazn: :drazn: :drazn:

                   


                  Наші партнери