Автор Тема: Звіти з полювання 2010 від Супрона.  (Прочитано 967 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Supron

  • Засновник клубу
  • Oрганізатор
  • Повідомлень: 5491
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: Рівне
    • Ім'я: Андрій
    • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
    Звіти з полювання 2010 від Супрона.
    « : 04 Квітень 2011, 12:03 »
    07.09.2010

    Ну...раз на те пішло,спробую і я свій "звітик" написати.

    Почну здалеку,так як ми ще в четвер знали що відкриття буде,то зібрались і порішали організаційні питання...в п"ятницю в наша фірма зробила вихідний,тому я був спокійний що до обіду все встигну(куплю патрони,зберу речі і т.п.)...в п"ятницю прокинувся від того що дружина з сином мене будять і вітають з Днем народження - день почався дуууууууже класно,настрій просто супер...туто 8.30 мені телефонує охорона з офісу і сповіщає про те що до нас прийшли гості(податкова міліція з обшуком)...короче настрій спорчений...провів я в компанії цих "приємних" мужчин та жінки до 16.00 ... за нашим планом о 14.00 нас мало виїхати 5 чоловік на 2х машинах,а в субботу зранку мали приїхати ще троє...короче всі мене чекали,за що мені було не зовсім зручно...2є не дочекались і виїхали раніше...я звільнився,швиденько зібрав речі вдома і поїхав збирати друзів - забрав Андрюху
    і Івана
    з Фоксом)))і ми вирушили...настрій знову піднявся і був на висоті ...доїхали ми швидко,так як всю дорогу спілкувались на мисливські і не зовсім,але дуже смішні теми)) в Дубровиці нас чекали ті двоє товаришів, які вирушили раніше..ми зустрілись і швиденько поїхали до місця дислокації...були ми біля с.Дібрівськ в найкрупнішому в Зх.Україні рибному господарстві...на КПП нас зустріли охоронці і люб"язно провели до місця нашої стоянки...дуже порадувало те що там вже були заготовлені березові дрова і одна "проблема" відпала (по приїзду на місце вже було темно і ніхто навіть не підозрював де шукати дрова) ... поки я відвозив назад охоронця і трохи блудив повертаючись назад друзі розпалили багаття,поставили лавочки та стіл і почали готуватись до вечері...ми швиденько накрили стіл і повечерявши і випивши по 100г за моє здоров"я та удачне полювання і полягали спати...
      Вранці,поснідавши, ми поїхали ловити рибку...наловили трохи карпиків,повернулись в табір і зайнялись їх приготуванням
    ...якраз підіспіли троє наших друзів і от вся компанія в зборі...Максимович привіз свій фірмовий логман і ми гарненько пообідали...і от 16.00 всі зібрались і розбрелись хто куди...ми втрьох пішли обходити всі ставки...прогулялись десь кілометрів 20,але,нажаль, а може і не нажаль качку не взяли...вони або дуже високо летіли,або дуже далеко сиділи на плесі,або просто ховались в комишах...ось так...повернувшись в табір зайнялись приготуванням шашлика,печеної картоплі та багато чим іншим...в неділю коли вже всі зібрались вирушати додому і поскладали свої рушниці в машини над нами на відстані "витягнутої руки" пролетіло кілька табунів качок...ми провели їх поглядом і поїхали додому в доброму гуморі та відпочивши в гарній компанії...чесно кажучи,для мене особисто на полюванні головне не здобич, а гарний колектив,традиції і т.п.

    П.С.доречі одну качку ми все-таки взяли...Женя вранці десь з комишів підняв.

    Всіх вітаю з відкриттям сезону!УРА.
















    « Останнє редагування: 04 Квітень 2011, 12:05 від Supron »

    Offline Supron

    • Засновник клубу
    • Oрганізатор
    • Повідомлень: 5491
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне
      • Ім'я: Андрій
      • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
      Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
      « Відповідь #1 : 04 Квітень 2011, 12:05 »
      13.09.2010

      На цих вихідних були в с.Іванчиці,що під Зарічним...1 км до кордону з Білорусією...щось мені підказує що випадково не один з нас перетинав його по болоту)))Відпочили дуже класно...находились по болоту глибиною від 30см до 3м, більшість з нас провалилась з головою. Стрільнули качок з 8,але ні однієї не знайшли,так як собаки малі і не для болота,а самому ніяк. стрільнули і знайшли одного бекаса і дали собакам на притравку(потім хотіли з нього супчик зварить), а вони гади його десь закопали... ну не в дичині справа,а в компанії. Я рахую що полювання вдалось...ось фото, пізніше викладу відео на Ютуб....обсците ляжки з того як ми їздили в село за водою...обіцяю
























      Offline Supron

      • Засновник клубу
      • Oрганізатор
      • Повідомлень: 5491
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Рівне
        • Ім'я: Андрій
        • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
        Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
        « Відповідь #2 : 04 Квітень 2011, 12:06 »
                                   

        Там вдосталь ненормативноъ лексики,так що дытям перегляд заборонено)))

        Самы приколи з 3-ої хвилини...я дивлюсь і до цього часу ржу))

        Offline Supron

        • Засновник клубу
        • Oрганізатор
        • Повідомлень: 5491
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне
          • Ім'я: Андрій
          • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
          Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
          « Відповідь #3 : 04 Квітень 2011, 12:07 »
                                     

          Пропоную спробувати.

          Offline Supron

          • Засновник клубу
          • Oрганізатор
          • Повідомлень: 5491
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Рівне
            • Ім'я: Андрій
            • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
            Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
            « Відповідь #4 : 04 Квітень 2011, 12:08 »
            04.10.2010

            От я і повернувся з полювання...їздили в Страшів,умови я Вам скажу там бомбєзні і ціни дуже лояльні.

            Я приїхав туди в п"ятницю годин в дев"ять вечора,поселився,поспілкувався з єгерем і пішов займатись своїми справами...дізнався що разова ліцензія там коштує 75грн, а човен з мотором і "водієм" 150 (в цю сумму входить те що 40 грн платять "водієві" і 60 загонщикам).Також можна плавати на своєму човні. Полювання відкривається в субботу о 16.00 - до того часу там рибалка.Було вирішено зранку поки ще не приїдуть мої друзі зайнятись рибалкою(з п"ятниці до субботи обіду я був сам).

            Пішов я в будинок займатись розпаленням каміну та приготуванням вечері.


            Ось в таких умовах там приймають мисливців.







            Повечерявши, я вирішив почитати цікаву книжку і зачитався аж до 4ї ранку...засинаючи подумав що на рибалку зранку вже не поїду....виспався,зустрів друзів і ми,пообідавши, почали качати човни і спускатись на воду.








            До відкриття полювання ми рибалили


             
            і просто відпочивали)))



            Стріляти почали о 16.04))) і ми чекали своїх трофеїв...за час полювання над нами пролітало може качок з 15,але всі вони в кіслородних масках,тобто на недосяжній висоті...ще пролетіло 2 ключа гусей, їх теж дістати було не реально)))але все таки одна на нас налетіла,чому ми і залишились раді)))






            Через декілька годин полювання ми вирішили поплавати по каналам а не стояти на місці і чекати))В одному місці я запропонував товаришу вийти і пройтися берегом....в результаті підтягування мною човна і не тримання товариша він випав у воду)))





            На цьому наше вечірнє полювання закінчилось, так як він весь мокрий і ягтдаш з патронами теж набрав води,тобто стріляти мені вже немає чим і ми пішли в будинок сушити речі,патрони і зігріватись ромом.

            Ну от в принципі і все,так як на ранішнє полювання я не пішов (патрони не висохли а позичати я не люблю),тому розказувати як ми вечеряли і їли шашлик думаю не доцільно)))

            Ще декілька фото






















            П.С. Дуже сподобались умови і ставлення до мисливців...директор там молодець...всюди чистота і порядок,все так як має бути...за 2 дні я не побачив ні одного п"яного загонщика чи "водія" човна....їм вчасно платять,навіть кормлять всіх,що мене дуже вразило....

            Offline Supron

            • Засновник клубу
            • Oрганізатор
            • Повідомлень: 5491
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рівне
              • Ім'я: Андрій
              • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
              Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
              « Відповідь #5 : 04 Квітень 2011, 12:10 »
              24.10.2010

              Ну що,друзі, от я повернувся з чергового полювання і , чесно кажучи, найкращого і найзахопливішого в цьому сезоні.
              Ну... все по порядку...все було вирішено спонтанно і в останній момент,так як зараз перед виборами маю дуже багато роботи,але все ж було викроєно трішки часу і ми вирішили поїхати в Страшів з дружинами,скажемо так більше на відпочинок ніж на полювання...Зусстрыч біля "Райського саду" і по конях)))...



              приїхавши,одразу побрали відстрілки та позамовляли човни з єгерями (в угіддях планувалося загонне полювання на качку,чесно кажучи вперше в житті брав в такому участь), у нас було 2 години до початку полювання і ми їх використали під перевдягання та обід (все таки я Вам скажу як класно коли на полюванні є дружини!!!постійно все гаряче,свіженьке та смачненьке ;) )



              Ну,ближче до діла...о 15.00 інструктаж з техніки безпеки і о 15.15 ми вже в човнах йдемо на номери в 1й загонці

                                         

              Яка ж все таки там краса!!



              Поставили нас на номери в 1й загонці і буквально за 10 хвилин ми з Владом взяли крижня



              Чому я кажу ми з Владом,а тому що так і є)))він його підранив, а я в польоті добив))тут до нас підпливли ще 2 єгері і ми випили з ними по 5 капель за першу кров...



              Потім були ще 2га і 3тя загонки, але в них нам пощастило менше + в нас зломався мотор і було вирішено повертатись на базу...на буксирі))

                                         

              Повторюсь ще раз...ЯКА Ж ВСЕ ТАКИ ТАМ КРАСА!!!












              Наш трофей





              Ми почернулися в будиночок,потім жарили шалики,вечеряли і відпочивали...ну як завжди)))

              Мій собака спить з моїм другом))



              Вранці загонного полювання не було,так як по незрозумілій для нас причині директор розігнав загонщиків....ну, чесно кажучі,нам навіть було краще...наш єгерь Льоня повозив на по таких мальвничих місцях,що нам аж дух перехоплювало!!!
              Резудьтат ранішнього полювання у мене особисто це 2 лисухи,крижень (це окрема історія...про це трохи пізніше), та ,УВАГА, щука!!!не знаю яким чином, стріляючи по качці,осип пішла по воді і зачепила щучку десь на кілограм!!!Ми в шоці,єгер також...казав що такого в них ще не було....)))

              Тепер про крижня..ми пливемо вже на базу,потронів немає, тільки в мене один в стволі залишився...вже майже допливаючи на повороті ми піднімаємо качку і я майже не цілячишь машинально стріляю в неї метрів з 40....Ви не уявляєте яким було моє і єгеря з другом здивування коли вона камнем падає в комиш


              ...20 хвилин пошуків і качка в нас...щастю моєму не було меж)))



              вихідні вдалися на славу!!!











              Дякую за увагу!!!Всім ні пуху ні пера!!!


              Offline Supron

              • Засновник клубу
              • Oрганізатор
              • Повідомлень: 5491
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: Рівне
                • Ім'я: Андрій
                • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
                Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
                « Відповідь #6 : 04 Квітень 2011, 12:12 »
                09.11.2010


                Ну ось і відбулося настільки довгоочікуване свято для мене...та і для всіх нас,зичайно - відкриття полювання на копитного звіра!З чим я Вас,друзі і вітаю! :!:

                Спробую відзвітуватись.Прибув я на базу мисливських угіддь "Стіжок" (Тернопільська обл.,Кременецький р-н) в суботу о 7.00 .Швиденький сніданок,інструктаж і по машинах...про 1й день полювання розказувати в принципі нічого...паралельно з нами в наших угіддях проводилося "царське полювання" - власник запросив на відкриття губернатора Тернопільської обл. ще там були його друзі,начальник охорони нашого президента і т.п.,ну Ви самі розумієте що це таке)))ми в складі 8 мисливців,8 загонщиків та 3 собаки полювали по найвіддаленішим куточкам угіддь, щоб не заважати)тому і результат нашого полювання - 1 лис.


                Інший же колектив вполював 3 кабанчика та 2 кізочки, але, чесно кажучи я б так не хотів, тому що цих кабанчиків за 200м від них випустили з кліток і гнали на кого треба))))

                Ми в перший день вирішили кіз не стріляти, а шукати кабана...я за день бачив 4 кізочки,одного козлика та сікача десь на 200кг,але він був занадто далеко для пострілу...день закінчився банькою та "святковою" вечерею)))

                Неділя зустріла нас теплою безвітреною погодою та такими красивими видами










                В неділю полювання було не набагато вдалішим ніж в суботу(( але все ж ми взяли 2 кізочки (фото не покажу,бо вони там вже облуплені) ... бачили оленя, але на це полювання на нього ліцензії не було,тому помилувались та пропустили))..ну я рахую що відкриття вдалось,хоч і не взяли кабанчика,але відпочили дуже класно...для мене головне це спілкування з природою та хороша компанія, а,повірте природа там просто унікальна,що можна оцінити по нижченаведеним фото.

















                Оленя Анфіска))







                Коники





                Кабанчики



                Трофеї в нашому будиночку






                Молитва мисливця



                Друзі всіх вітаю з відкриттям полювання та бажаю вдалого сезону!!!Ні пуху, ні пера!!!

                Offline Supron

                • Засновник клубу
                • Oрганізатор
                • Повідомлень: 5491
                • Стать: Чоловіча
                  • Звідки: Рівне
                  • Ім'я: Андрій
                  • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
                  Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
                  « Відповідь #7 : 04 Квітень 2011, 12:13 »
                  16.11.2010

                  Доброго дня дорогі друзі.В суботу був на черговому полюванні в Стіжку.Цього разу результат мене порадував.

                  О 6.30 я як завжди на місці,перевдягаюся,невеличкий сніданок - кава,варенички з чорницями і по 50г віскі.Потім інструктаж, по машинах і 1ші загонки.Розписувати особливо нічого...в 2й загонці колега взяв козу,потім ще 2 безрзультативно, потім обідаємо...після обіду ще одна загонка теж без єдиної дичини...всі без настрою...я думав-думав чому так, і вирішив сходити з загонщиками,точніше трішки позаду них і мої сподівання справдились - майже весь звір повертається між загонщиками (в цьому році їх у нас менше ніж у минулому,тому і стають вони на більшій відстані один від одного).Результат - за одну загонку я побачив 6 кіз,одну з них взяв і дві встиг зняти на відео)))




                  Справжні мисливці точно побачать їх на відео (дружині я 20 хв намагався показати))

                                             

                  потім було ще декілька загонок безрезультативних і в останній біля річки ми знайшли стадо кабанів, яке складалося з восьми штук, нажаль там росте дуже високий Іван-чай,вище людського зросту...до темна ми їх так і не взяли, зате стрільнули ще одну кізочку((((так і закінчилось суботнє полювання, здається невдало, бо без кабана, а особисто для мене дуже вдало - перша коза в сезоні)))) я перекусив і поїхав додому (деякі обставини заставили не залишатись на неділю)....доречі в неділю друзі все-таки взяли сікача на 180кг.

                  Наша банька




                  Грей

                  Собака улибака


                  Яри





                   І просто красива природа





                  Знайшли ставочок в лісі



                  Слід кабана







                  Мій трофейчик



                  Техніка











                  Друзі!!!


                  І НІ ПУХУ,ВАМ, НІ ПЕРА!!!

                  Offline Supron

                  • Засновник клубу
                  • Oрганізатор
                  • Повідомлень: 5491
                  • Стать: Чоловіча
                    • Звідки: Рівне
                    • Ім'я: Андрій
                    • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
                    Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
                    « Відповідь #8 : 04 Квітень 2011, 12:14 »
                    20.11.2010


                    Вітаю,друзі!Ось минув ще один день полювання,на цей раз дуже вдалий, хоч і дуже короткий.Ну про все по порядку.

                    Традиційно о 4.45 підйом, "мильно-рильні" процедури, цілую сплячих дружину та сина в носики у відповідь чую зпросоння - "Ні пуху,коханий", стандартна відповідь, речі в руки і в дорогу...5.10 так само традиційно - заправка Окко на Дубенській,кава та твікс в дорогу...знову ж традиційно мене зустрічає лис біля дороги між Омеляною та Грушвицею і я вже знаю, навіть впевнений що полювання буде вдалим...6.30 я вже на базі...поки туди-сюди починають підтягуватись друзі, снідаємо, випиваємо по 50 рому, інструктаж,побажання всім влучних пострілів і на першу загонку.Перша загонка нас порадувала тим що в ній були кабани, але покрутившись, вони пішли в ту сторону куди ми ніяк не доберемось(((ну що ж поробиш...вирушаємо в інше місце на другу загонку,доречі в першій товаришем була взята одна кізочка.Ось ми вже на номерах




                    Почали гнати...через декілька хвилин чую постріл,стріляв сусідній номер, дивлюсь і бачу кабана, беру на мушку,але розумію що до нього метрів 80-90 і вирішую не стріляти,щоб не було підранка, а дати можливість іншим (я стояв 2м номером з 10ти,стріляв 1й,а кабан йшов вздовж номерів), я думав що мій сусід стріляв по цьому кабану і просто не влучив (але ж чому тільки один постріл),починаю міркувати і розумію що не міг Сергій не влучити, адже він хороший і дуже влучний мисливець...тут чую внизу(на останніх номерах) 2 постріли,ну,думаю, взяли...стою тут вздовж,паралельно номерам біжить коза (метрів 70 від мене), беру на мушку,стріляю, вона пробігає ще кілька метрів та падає...я на сьомому небі від щастя (друге полювання підряд беру козу).Бачу що Сергій прямує до того місця де йшов кабан, йду до нього (думав він хоче глянути чи не підранив часом)...підходжу ближче і бачу



                    О,думаю,краса!!!Вітаю Сергія...фотосессія...обговорення





                     
                    Вирізаємо сім"янники - традиційно готуємо і споживаємо ввечері,доречі всім раджу!



                    Іду забираю свою кізочку




                    і до машин...Все таки того кабанчика,якого бачив я, також взяли...ну на цьому ми вирішили закінчити полювання.На годиннику 10.45, ми поїхали до нашої бесідки,пообідали та поїхали на базу.Там фотосессія





                    і я додому...як мені не хотілось залишитись на баньку та вечерю з сім"янниками,печіночкою та свіжиною, але обставини змусили повертатись додому...та й звіт написати і поділитись з Вами радістю хотілось якнайшвидше))))








                    Друзі!!!



                    Всім бажаю влучних пострілів!Ні пуху ні пера!

                    Offline Supron

                    • Засновник клубу
                    • Oрганізатор
                    • Повідомлень: 5491
                    • Стать: Чоловіча
                      • Звідки: Рівне
                      • Ім'я: Андрій
                      • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
                      Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
                      « Відповідь #9 : 04 Квітень 2011, 12:15 »
                      15.12.2010


                      Вітаю, друзі! Спробую написати черговий звіт про полювання в мисливському господарстві "Стіжок", що знаходиться близ однойменного села Тернопільської області.

                      ...як завжди, звечора приготувавшись, ліг відпочивати, але чомусь не спиться, перед очима стоять картини нашої прекрасної природи, косульки які граційно бігають по лісі та сікачі, що пруть напролом через чагарники...з такими думками я провалився у володіння Морфея))о 4.45 мене збудив настирний будильник, швиденько прийнявши мильно-рильні процедури, вирушаю в дорогу...мені не сподобалось те, що мене не чекав лис на нашому з ним звичному місці зустрічі...чесно кажучи я вже підсвідомо знав що сьогодні залишусь без трофея...

                      о 6.30 я вже на місці, йду в мисливський будинок, перевдягаюсь, роблю чай та каву для прибуваючих друзів - ми швиденько снідаємо та вирушаємо в ліс. Перша загінка - зразу починають працювати собаки, серце починає битись частіше, всі думки зникають і я чекаю кабана - собаки крутили їх буквально в 100 метрах від мене, але погнали в іншу сторону :( тут на мене виходять дві кізочки, але так як в загоні є кабани я просто милуюсь ними та залишаю собі в пам"яті ці прекрасні моменти...за всю загінку пролунало 6 пострілів і 2 з них були влучними - 2 поросятки по 50 і 65 кілограмів. Потім були ще загонки і майже в кожній із них працювали собаки, але, нажаль, тільки в останній, а це було біля 16.00 ми взяли ще одного кабанчика на 205 кг. За весь день полювання я особисто мав на постріл 8 косуль, але не стріляв тому що ганяли кабанчиків. По приїзду на базу ми з Віктором домовились готувати вечерю для мисливців - наш улюблений делікатес - сім"янники кабана, печіночку та свіжину з поросят. Поки загонщики займалися обробкою дичини, ми попарились в бані і з новими силами приступили до приготування вечері. Який же кайф, друзі, в 9 градусів морозу гарно розпаритись та пірнути в ополонку ууууух. Потім була вечеря, мисливські байки і просто приємні розмови...

                      ...прокинувся я вранці в неділю з дуууже хорошим настроєм, знову ж мильно-рильні процедури,сніданок і т.п. ... в цей день мене призначили старшим полювання, чому я був дуже приємно здивований... вперше в житті я проводив інструктаж для компанії набагато старших та досвідченіших мисливців ... ми розприділились по машинах і вирушили в гори...по дорозі туди, випадково зустрічаємо УАЗик буханку, зупиняємо їх і тут все почалось - виявилось що це браконьєри...не буду розказувати хто, куди і як кого бив і хто в кого що вилучив, бо це не дуже етично, але ці всі "качелі" забрали в нас більш як дві години часу...приїхали ми на гору і виставились на номери. Я стою понад яром (дуже глибоким). Ще перед початком загонки на мене вийшла косуля - я її не стріляв щоб не зіпсувати загін...кабана не було, я вже навіть пожалкував що не стрільнув ту кізочку. Розряджаюсь, кладу патрони в кишеню, защібаю її, вдягаю рукавиці (такі що 4 пальці разом) і починаю йти в сторону машин, тут чую шелест - дивлюсь в ту сторону а в іван-чаї встали козлик і косуля (потім я порахував - в 7-ми кроках від мене), я починаю голосно матюкатись, самі розумієте чому, бачу вони стоять і дивляться...починається процесс в зворотньому порядку - зриваю зубами ліву рукавицю,лізу в кишеню, заряджаюся (косулі весь цей час стоять і дивляться що ж я роблю), піднімаю рушницю для пострілу і розумію що не можу натиснути на спусковий гачок, бо блін не зняв праву рукавицю...поки я її зривав зубами, вони перебігли яр і сховались в густих ялинках...я посміявся з себе, але пройшовся по їх слідах ще з 500 метрів, це не дало ніякого результату. В послідуючих загонках був кабан, але собаки його чомусь виганяли на сторону і нам не вдалось його добути...в одній загонці я стріляв по косулі, але не влучив - далеко і швидко бігла (( ...передостання загінка в дуже мальовничому місці...я стою милуюсь природою і тут починається такий шум і тріск в лісі... я думав що це їде КАМАЗ...все виявилось набагато простіше - на мене вийшов олень...мене так заворожила його краса і сила, що в мене руки навіть не підняли рушниці...якось мені його стало шкода, хоча зараз, обдумавши все, дуже жалкую що не стріляв (тим більше що була ліцензія в нас на рогача). Друзі після загонки дали мені хороших "люлєй" за таку хвилинну слабкість, але що маємо те маємо...недільне полювання в нас закінчилось з результатом всього дві косулі...але для мене не в добутій дичині щастя, а в спілкуванні з природою.

                      Друзі!Влучних Вам пострілів і


                      П.С. є всього декілька фото...щось не було настрою знімати.

















                      Offline Supron

                      • Засновник клубу
                      • Oрганізатор
                      • Повідомлень: 5491
                      • Стать: Чоловіча
                        • Звідки: Рівне
                        • Ім'я: Андрій
                        • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, Yamaha GRIZZLY 700
                        Re: Звіти з полювання 2010 від Супрона.
                        « Відповідь #10 : 04 Квітень 2011, 12:16 »
                        28.12.2010


                        Вітаю, друзі!!! Спробую відзвітуватись про закриття полювання по парнокопитним нашою дружною та веселою компанією.

                        Субота 6.30 - ми вже на базі, потрошки починають з"їжджатись наші друзі, ми без поспіху снідаємо... як тут сторож кричить - "Свині зайшли на базу!!!Свинііііі...". Ми вибігаємо на вулицю і спостерігаємо таку картину


                                                   

                        виявляється що свині, яких ми в минулому році випустили з вольєра + їхні друзі вирішили нас провідати, і десь через отвір в паркані забігли до нас в гості)). Помилувавшись, ми провели інструктаж та виїхали в угіддя. В субботу природа нас зустріла не зовсім хорошою погодою...було приблизно +4 і сніг майже пороставав, коротше кажучи, ми місили багнюку.



                        В першій загінці я на деревах помітив ось такі речі





                        можливо хтось знає що це і для чого калічили дерево, то поясніть мені недосвідченому, тому що я так і не додумався що це може бути.

                        Перших три загонки були "пусті", ну не так щоб зовсім пусті, але все ж - я бачив одного козлика, але не стріляв. Після третьої ми вирішили перекусити. На місці нашого перекусу знаходиться криївка. Ось пару фото








                        Пообідавши, ми в хорошому настрої вирушили на четверту загонку, яка і стала останньою цього дня. Стою я на номері біля болота, починають працювати собаки, я в очікуванні дива...тут я чую тріск, дерева і кущі трусяться все летить в різні сторони - в мене адреналін зашкалив, руки аж почали труситись - переді мною в 100 метрах біжить стадо приблизно 40-50 свиней, біжать вони по гущачку + далеко тому не стріляю, знаючи що після мене є ще два номери, один з яких з нарізним...тут постріли і стадо розсипається - частина втікає а частина завертає і біжить вже ззаду мене на відстані метрів 70. Я вицілюю підсвиночка, роблю 2 постріли, але, нажаль, не влучаю (після загонки пройшов по сліду - крові не було). Після моїх пострілів свині повертають і біжать між мною і сусіднім номером зліва, точніше не між нами, а тупо йому в лоб - він аж відскочив в сторону. Стріляв він в угон, но теж не влучив. Свині побігли повз номери і все таки одне поросятко вагою 22 кг та дві свинки вагою 87кг та 83кг були добуті. Найцікавіше те, що ми ввели в себе в колективі штраф розміром 1000 євро за вбиту свиню вагою більше 90кг. Товариш який добув цих свинок ледве не дотягнув до штрафу))...чесно кажучи в цій загонці я отримав просто море адреналіну та кайфу просто від того що побачив таке стадо. Перші свині були ну просто дуууууууууже великі...як джипи... є гер сказав що точно більше 400 кг  :shock:  :shock:  :shock: . От так і закінчився перший день полювання, або як ми його назвали "День відкриття закриття полювання".




                        Король полювання




                        після полювання всі зайнялись своїми справами - хто грав в карти, хто спав, хто гуляв по базі, а ми з двома Вікторами традиційно для нас пішли в баньку, після якої, зайнялись приготуванням вечері. Взагалі по плану ми мали різати і готувати барана, але так як було добуте поросятко, то ми вирішили приготувати його, а барана залишити на пізніше.

                        Процесс
                        на вулиці вариться уха


                         
                        а ми на кухні займаємось м"ясом








                                                   

                        Я вам скажу все вийшло дуууууже смачно)))Повечерявши, я пішов спати.

                        Ранок неділі нас зустрів просто чудовою погодою (випав сніжок і було -5) і знову тими ж свиньми))




                                                   

                        Збираємось на інструктаж...олениха Анфіска бажає нам вдалого полювання)




                        Ліс зустрів нас просто чарівністю...я не міг намилуватись такою красою




                        Було проведено пару загонок, я бачив кіз, але не стріляв, от щось не хтілось мені сьогодні стріляти козу...і тут в третій загонці метрах в 80 повз мене біжить кабанчик невеликий...беру його на мушку, роблю постріл - він спотикається, але не падає - роблю ще один - впав!!!УРА!ЩАСТЮ МОЄМУ НЕ БУЛО МЕЖ!!!! адже це перший кабанчик в моєму житті добутий мною!ще раз УРА! Стріляв кулями Сага, влучив під лопатку, другим пострілом в голову. Кабанчик невеликий, але для мене це трофей!!!




                        Потім був перекус, точніше повноцінний обід, ще 3 загонки і в останній ми добули ще сікача.






                        Ось так і пройшло в нас закриття полювання. Я вважаю його дуже вдалим, особливо для себе! Друзі вітаю Вас усіх з закриттям ще одного мисливського сезону в нашому житті і бажаю щоб таких була ще незліченна кількість, і щоб кожен був ще вдалішим за попередній.

                         


                        Наші партнери