Автор Тема: Корисне в бардачок...  (Прочитано 1779 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline komitetTopic starter

  • Повідомлень: 168
  • Стать: Чоловіча
    Корисне в бардачок...
    « : 11 Червень 2012, 16:02 »
    Друзі! Нова тема розділу.
    Даним постом і надалі я буду приводити приклади, які доводять верховенство закону та прав водіїв у нашій країні.
    Перший приклад - (за матеріалами сайту ДК РќР°С‡Р°Р»СЊРЅРёРє ГАР? Феодосии публично отказался выполнять постановление Высшего админсуда Украины Рѕ запрете фиксировать нарушения ПДД РЅР° бытовую камеру | Дорожный контроль | Р’СЃРµ Рѕ нарушениях ГАР?), рішення Вищого Адміністративного суду України, в якому дається чітка правова оцінка практиці застосування підрозділами ДАІ/ДПС не сертифікованих засобів відео-фіксації (ручні відео-камери, відео-реєстратори, мобільні телефони, тощо). посилання на постанову ВАСУ: Єдиний державний реєстр СЃСѓРґРѕРІРёС… рішень
    Вивчивши даний приклад, Ви маєте взяти на озброєння ще один ЗАКОННИЙ важіль впливу на працівників ДАІ, з'ясувавши для себе нормативну базу в частині застосування засобів фото-відео-фіксації.
    Зверніть увагу саме на ці пункти:
    Крім того, відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
    Згідно з абзацом третім пункту двадцять першого статті 11 Закону України «Про міліцію» міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право: використовувати передбачені нормативно-правовими актами технічні засоби, в тому числі засоби фото- і відеоспостереження, для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху.
    За правилами підпункту 20.2. Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27 березня 2009 року N 111 забороняється застосування технічних засобів та приладів, які не сертифіковані, не сертифіковані в Україні та які не пройшли метрологічної повірки або мають свідоцтво про таку повірку, термін дії якого минув, а також передавати такі прилади для користування безпосередньо на маршруті патрулювання без здійснення контролю командиром підрозділу результатів роботи приладу за зміну.
    Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем ні у протоколі про адміністративне правопорушення, ні в судовому засіданні не надано доказів правомірності застосування відеокамери, на яку був здійснений запис маневру позивача. Таким чином, інспектор ДАІ вийшов за межі своїх повноважень, встановлених законом, з чого випливає, що такий запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ у цій справі.



     

    Offline komitetTopic starter

    • Повідомлень: 168
    • Стать: Чоловіча
      Re: Корисне в бардачок...
      « Відповідь #1 : 11 Червень 2012, 16:05 »
      Друзі! Нова тема розділу.
      Даним постом і надалі я буду приводити приклади, які доводять верховенство закону та прав водіїв у нашій країні.
      Перший приклад - (за матеріалами сайту ДК РќР°С‡Р°Р»СЊРЅРёРє ГАР? Феодосии публично отказался выполнять постановление Высшего админсуда Украины Рѕ запрете фиксировать нарушения ПДД РЅР° бытовую камеру | Дорожный контроль | Р’СЃРµ Рѕ нарушениях ГАР?), рішення Вищого Адміністративного суду України, в якому дається чітка правова оцінка практиці застосування підрозділами ДАІ/ДПС не сертифікованих засобів відео-фіксації (ручні відео-камери, відео-реєстратори, мобільні телефони, тощо). посилання на постанову ВАСУ: Єдиний державний реєстр СЃСѓРґРѕРІРёС… рішень
      Вивчивши даний приклад, Ви маєте взяти на озброєння ще один ЗАКОННИЙ важіль впливу на працівників ДАІ, з'ясувавши для себе нормативну базу в частині застосування засобів фото-відео-фіксації.
      Зверніть увагу саме на ці пункти:
      Крім того, відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
      Згідно з абзацом третім пункту двадцять першого статті 11 Закону України «Про міліцію» міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право: використовувати передбачені нормативно-правовими актами технічні засоби, в тому числі засоби фото- і відеоспостереження, для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху.
      За правилами підпункту 20.2. Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27 березня 2009 року N 111 забороняється застосування технічних засобів та приладів, які не сертифіковані, не сертифіковані в Україні та які не пройшли метрологічної повірки або мають свідоцтво про таку повірку, термін дії якого минув, а також передавати такі прилади для користування безпосередньо на маршруті патрулювання без здійснення контролю командиром підрозділу результатів роботи приладу за зміну.
      Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем ні у протоколі про адміністративне правопорушення, ні в судовому засіданні не надано доказів правомірності застосування відеокамери, на яку був здійснений запис маневру позивача. Таким чином, інспектор ДАІ вийшов за межі своїх повноважень, встановлених законом, з чого випливає, що такий запис на відеокамеру не може братись до уваги як доказ у цій справі.



      Ось посилання на наказ по МВС №33 в якому визначений перелік технічних засобів, які можуть використовувати підрозділи ДПС http://inform-buro.com.ua/files/3db8b3fc.doc

      Offline SaniaZ

      • Повідомлень: 702
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Рівне
        • Ім'я: Саша
        Re: Корисне в бардачок...
        « Відповідь #2 : 12 Червень 2012, 11:16 »
        Дякую, дуже цікаво і пізнавально. Вже поклав в бардачок. :good:

        Offline komitetTopic starter

        • Повідомлень: 168
        • Стать: Чоловіча
          Re: Корисне в бардачок...
          « Відповідь #3 : 08 Жовтень 2012, 11:03 »
          Измеритель скорости «Трукам» вне закона! (за матеріалами сайту 100аргументів.сом)
          Друзі. Викладаю у форум новини стосовно застосування в Україні вимірювача швидкості Трукам.
          Впевнений, що ця інформація стане в нагоді багатьом із НАС :)
          Весь текст - за цим посиланням: Р?змеритель скорости «РўСЂСѓРєР°Рј» РІРЅРµ закона! (ДОКУМЕНТЫ) | 100 Аргументов — Сайт Владимира Караваева
          « Останнє редагування: 08 Жовтень 2012, 19:32 від komitet »

          Offline komitetTopic starter

          • Повідомлень: 168
          • Стать: Чоловіча
            Re: Корисне в бардачок...
            « Відповідь #4 : 08 Жовтень 2012, 23:18 »
            Всім Доброї Ночі.
            Ось іще один ВАЖЛИВИЙ документ, що не завадить у бардачку. Взятий він ось тут: ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №  - Офiцiйне представництво Президента України
            Для нас найголовнішим у ньому є наступний абзац - цитую:
            ... А.МОГИЛЬОВУ
            Забезпечувати проведення роз'яснювальної роботи серед працівників підрозділів міліції щодо застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень», зокрема щодо:
            права працівників підрозділів міліції зупиняти транспортні засоби лише у випадках, передбачених цим Законом, з обов'язковим повідомленням водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення;
            недопущення безпідставного зупинення працівниками підрозділів міліції транспортних засобів для перевірки їх технічного стану;
            підвищення культури спілкування працівників підрозділів міліції з водіями під час здійснення заходів контролю.
            Отже - друкуйте, використовуйте і вимагайте дотримання своїх прав!

            Offline komitetTopic starter

            • Повідомлень: 168
            • Стать: Чоловіча
              Всім доброго ранку.
              Хочу поділитися цікавим фактом (за матеріалами сайту ДК - РЎСѓРґ запретил инспекторам КОБРЫ останавливать машины "просто так" Рё проверять страховой полис (РЕШЕНР?Р• СУДА) | Дорожный контроль | Р’СЃРµ Рѕ нарушениях ГАР?).
              За Законом інспектор не може просто так вимагати поліс ОСАГО, для цього мають бути підстави - ДТП і т.д. Для "вельми допитливих" інспекторів  -в правому верхньому кутку вітрового скла вісить папірець про наявність ОСАГО - хай дивиться на нього скільки хоче!
              У всіх інших випадках (крім ДТП) - відстоюйте свої права!
              "...системный анализ правовых норм и положений Инструкции МВД Украины № 111 от 27 марта 2009 года свидетельствует о том, что работникам ГАИ при осуществлении ими надзора за дорожным движением категорически запрещено безосновательно останавливать транспортные средства, в том числе с целью проверки наличия у водителей полиса обязательного страхования транспортного средства." 

              Offline Rovenskiy

              • Совість клубу
              • Creative group
              • Повідомлень: 9363
              • Стать: Чоловіча
                • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе
                Re: Корисне в бардачок...
                « Відповідь #6 : 07 Листопад 2012, 10:01 »
                За Законом інспектор не може просто так вимагати поліс ОСАГО, для цього мають бути підстави - ДТП
                це і раніше відомо було. Проте інспектори роблять велиикі очі коли їм таке кажеш

                Offline Sergiush

                • Засновник клубу
                • Oрганізатор
                • Повідомлень: 19151
                • Стать: Чоловіча
                  • Звідки: м. Рівне, Штат Північний
                  • Ім'я: Сєрьога
                  • Моє авто: Mitsubishi Pajero Wagon ІІІ
                  Re: Корисне в бардачок...
                  « Відповідь #7 : 07 Листопад 2012, 10:30 »
                  Підставами може бути не тільки ДТП, а і складання протокола про правопорушення....

                  Offline komitetTopic starter

                  • Повідомлень: 168
                  • Стать: Чоловіча
                    Re: Корисне в бардачок...
                    « Відповідь #8 : 07 Листопад 2012, 22:02 »
                    Підставами може бути не тільки ДТП, а і складання протокола про правопорушення....
                    Все вірно. я писав .... і т.д.
                    Головний "меседж" - перевірка поліса дуже часто використовується інспекторами. Показувати його без підстав - не слід!
                    Все одно - дякую :)

                    Offline Gomon

                    • Повідомлень: 1716
                    • Стать: Чоловіча
                      • Звідки: Місцевий
                      • Ім'я: Віктор
                      • Моє авто: FF1
                      Re: Корисне в бардачок...
                      « Відповідь #9 : 12 Січень 2013, 15:12 »
                      Знайшов таку інформацію - вирішив поділитись, думаю буде корисною.

                      Правова допомога т. р.: 439229, 260514,
                      0674941223 м.т.

                      Надаємо приклад Клопотання про надання правової допомоги для пред'явлення інспекторам ДАІ, щоб уникнути винесення постанови в справі про адміністративне правопорушення :


                      КЛОПОТАННЯ
                      про надання права на захист

                      (в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

                      «___»_____________2013 року стосовно мене складено протокол №_____________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.__ст._____КУпАП.

                      Згідно ч.1 ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: ...при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи.

                      Зазначене право на правову допомогу гарантується статтею 59 Конституції України: «Кожен має право на правову допомогу… Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.». Дане право є непорушним та не може бути обмежене в жодному випадку в силу ст.64 Конституції України: «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями …59,… цієї Конституції.»

                      Оскільки, у вчиненні адміністративного правопорушення винним себе не вважаю та не володію достатніми знаннями у галузі законодавства про адміністративні правопорушення, мені необхідна кваліфікована правова допомога при розгляді даної справи, зокрема, для складання й написання ґрунтовних заперечень та пояснень, надання додаткових документів, встановлення необхідних фактів.

                      Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268 КУпАП, ст.ст.59, 64 Конституції України, з метою всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом,

                      П Р О Ш У:

                      1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

                      2. Надати мені можливість реалізувати моє право на правову допомогу.

                      3. Надати мені час для вибору захисника моїх прав, у зв’язку з чим розгляд справи про адміністративне правопорушення відкласти на іншу дату.

                      4. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.


                      «___»_________2013року                                                               ___________________підпис





                      p.s. Подається інспектору ДАІ при розгляді правопорушення; після подання даного клопотання інспектор не має права винести постанову по справі на місці.

                      Offline Uksss

                      • H-F Team, Фідель Caster
                      • Solid Group
                      • Повідомлень: 4149
                      • Стать: Чоловіча
                        • Звідки: Ровно(Юбилейный)
                        • Ім'я: Ярослав
                        • Моє авто: Kangoo 1.5DCI
                        Re: Корисне в бардачок...
                        « Відповідь #10 : 11 Січень 2014, 22:32 »
                        Ваш Адвокат 2013, юридическая помощь автомобилистам руководство и советы

                        Офигенная книжка!!!В Эпицентре,отдел автотоваров.Цена 28 грн.,дешевле чем на оф.сайте.
                        « Останнє редагування: 12 Січень 2014, 09:20 від Uksss »

                        Offline Tortik-Veteran

                        • Solid Group
                        • Повідомлень: 8921
                        • Стать: Чоловіча
                          • Звідки: Центр
                          • Ім'я: Макс
                          • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
                          Re: Корисне в бардачок...
                          « Відповідь #11 : 11 Січень 2014, 22:54 »
                          Uksss, Неверный URL-адрес

                          Offline Uksss

                          • H-F Team, Фідель Caster
                          • Solid Group
                          • Повідомлень: 4149
                          • Стать: Чоловіча
                            • Звідки: Ровно(Юбилейный)
                            • Ім'я: Ярослав
                            • Моє авто: Kangoo 1.5DCI
                            Re: Корисне в бардачок...
                            « Відповідь #12 : 12 Січень 2014, 09:20 »
                            Неверный URL-адрес
                            Ой.
                            Исправился.

                            Offline SerSm

                            • Повідомлень: 9718
                            • Стать: Чоловіча
                              • Звідки: м.Рівне
                              • Ім'я: Сергій
                              • Моє авто: Logan
                              Re: Корисне в бардачок...
                              « Відповідь #13 : 12 Січень 2014, 11:55 »
                              вже напевно з півроку вожу книжечку в бардачку

                              Offline Tortik-Veteran

                              • Solid Group
                              • Повідомлень: 8921
                              • Стать: Чоловіча
                                • Звідки: Центр
                                • Ім'я: Макс
                                • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
                                Re: Корисне в бардачок...
                                « Відповідь #14 : 12 Січень 2014, 21:11 »
                                Мож клубну закупку організуєм?

                                 


                                Наші партнери