Автор Тема: Де якісно викатують легкосплавні диски?  (Прочитано 1544 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline pilipey

  • Повідомлень: 3
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: рівне
    • Ім'я: саша
    • Моє авто: ваз
    Re: Де якісно викатують титанові диски?
    « Відповідь #15 : 07 Травень 2011, 01:00 »
    На Глибокій, там де якась стоянка чи гаражи є шиномонтаж. Там гарні майстри працюють, можна там поцікавитись
    Глибокій, там де якась стоянка чи гаражи є шиномонтаж. Там гарні майстри працюють, можна там поцікавитись
    [/quote]
    в мене був там нюьюанс приныс я диски перед фарбуванням крутнули,один бажано виправити,взяв кувалду,пішов в каптерку,луп-луп виносить лопнувший диск(см з 10 ріщинавздовж посадочного буртика,каже йди вари в сусідній бокс,заплатив -заварив,приношу кинув на станок все рівний.Я вимальвую диски приношу на монтаж,бортує,кидає на станок каже блін треба рівняти він кривий :shok:,я кажу ,що ваш напарник рівняв :shok:,то він бзяв кувалду і ще пару раз нею рихтанув свіжо викрашений дик,але трабли не закінчились ,колесо повільноспускало(тиждень-1 атм)декілька разів знімали покришку промазували,в кінці виявилось що по сварці травить,каже залишай,варили, фарбу попалили,каже став камеру бо всерівно травить,тоді я не витримав пішов розчистив шов болгаркою зробив V-подібну канавку(майже на виліт) приніс їм диск,(точніше закинув(нерви здавали))кажу варіть рихтуйте,що хочте робіть .... вечером заберу(на краску вже пох) ввечері забрав і два роки без проблем відкатав. ось думаю вони завжди так роблять чи то на мені тільки таке трапилось
    « Останнє редагування: 07 Травень 2011, 01:22 від pilipey »

    Offline Brunik

    • Повідомлень: 775
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне
      • Ім'я: Сергій Юрійович
      • Моє авто: Омежко 3 куба
      Re: Де якісно викатують титанові диски?
      « Відповідь #16 : 08 Травень 2011, 12:36 »
      Жах  :shok:

       


      Наші партнери