Автор Тема: як зробити техпаспорт на квадрацикл для доріг загального користування?  (Прочитано 2160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rovenskiy

  • Совість клубу
  • Creative group
  • Повідомлень: 9363
  • Стать: Чоловіча
    • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе
    щоб не написали я всеодно напишу "ну-ну" саме про ТЗ

    Offline terryk

    • Повідомлень: 242
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне
      • Ім'я: Тарас
      • Моє авто: Opel Kadett E
      так в тому і фішка - чи квадрик ТЗ чи не ТЗ. Це поки що не ясно. Тут з Вами не можу не погодитись, тут Ви кругом праві. А так як переважна більшість квадрики ну ніяк не ТЗ - то і правила геть інші. От як той самий товар на складі на приклад...

      Offline SerSm

      • Повідомлень: 9718
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: м.Рівне
        • Ім'я: Сергій
        • Моє авто: Logan

        Offline Grey

        • Мото
        • Повідомлень: 74
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне
          • Ім'я: Grey
          • Моє авто: AUDI
          Цікава темка

          на початок 13 року, квадрики віднесли до коду 8703...., тобто iншi транспортнi засоби з двигуном внутрiшнього згоряння з iскровим запалюванням та з кривошипно-шатунним механiзмом: (раніше були 8701) згідно якої постанови ХЗ - не цікавився.

          Що-до реєстрації

          На всі нововвезені квадрики (в 2013 р.):

          все залежить від класифікації даного ТЗ в митній декларації,  та сертифікату. Якщо вам потрібна реєстрація - в митній декларації зазначаєте "призначений для використання на дорогах загального користування", те саме в серифікаті (коштє дорого.)Все сміливо їдете в МРЕО.

          Якщо вам не потрібна реєстрація - в митній декларації зазначаєте "не призначений для використання на дорогах загального користування", серифікат в такому випадку не потрібний достатньо рішення Держстандарту. (коштує в рази дешевше)

          якщо комусь потрібно допоможу вирішити.

          в випадку топістартера
          допускаю, що банк я власник погодиться виготовити потрібний сертифікат (звісно за Ваші кошти). Далі потрібне рішеня Суду, яке змусить МРЕО зареєструвати ТЗ без митної декларації, брифу, довідки рахунку. так як останніх немає у природі. (А це великі кошти.)

          Offline terryk

          • Повідомлень: 242
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Рівне
            • Ім'я: Тарас
            • Моє авто: Opel Kadett E
            Тут виникає ще одне питання. Діючими стандартами не допускаються для використання на дорогах загального користування транспортні зсоби з трьома і більше колесами де привід здійснюється більше ніж на два колеса без міжосьового диференціалу. Квадрик підпадає під класифікацію маслациклів, бо моє два і більше колеса і передаточне число рульового механізму 1:1 і масою до 400 кг. ну і забезпечене відповідною світлотехнікою та сигнальними пристроями. Для допуска до загальних доруг по ідеї таке тз повинно бути сертифіковане в інституті безпеки руху чи чомусь такому. Практично всі нормаьлні виробники давно все сертифікували і гАішники знають що можна ставити на облік, у них база є і продавці в принципі в курсі. Митна декларація - нажаль ще це не все, але сказано правильно, щоб зареєструвати треба щоб квадрик був ввезений належним чином. А якщо подати в суд - то суд може признаичити ексертизу по окремому ТЗ, так що перед цими "мансами" треба впевнитись що ТЗ цю єксертизу пройде. Прецеденти були у знайомих кастомайзерів, вони реєстрували саморобні кастоми на базі агрегатури ЗАЗ та МТ, трайки на базі форда сієра та фолькжука, задоволення не з дешевих.

            Щодо банку - як неме банку байдуже що брати в заставу, аби майно було реальне і ліквідне.

            ЗИЖ - щось мене понесло, колись намучився з цими питаннями по постановці самокльопів на облік - а тут схожа ситуйовина.
            « Останнє редагування: 18 Квітень 2013, 10:13 від terryk »

            Offline suspect

            • Повідомлень: 9548
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рівне
              • Ім'я: Андрій
              • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
              Щодо банку - як неме банку байдуже що брати в заставу, аби майно було реальне і ліквідне.
              Ти помиляєшся, далеко не байдуже...

              Offline terryk

              • Повідомлень: 242
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: Рівне
                • Ім'я: Тарас
                • Моє авто: Opel Kadett E
                банків багато - і у всі різні вимог і порядки. Все залежить від рівня корпоративного задротства. Хтось перестраховується зайвого, хтось роздає на право і наліво і компенсує за рахунок більш високого відсотку і страхування фінансових ризиків. Раз на раз не приходиться, може й помиляюсь, операціям по забезпеченню заставою давно не займався - а змінилось багато чого. 

                Offline Rovenskiy

                • Совість клубу
                • Creative group
                • Повідомлень: 9363
                • Стать: Чоловіча
                  • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе
                  Ти помиляєшся, далеко не байдуже...
                  +1

                  Offline AJ

                  • H-F Team
                  • Повідомлень: 882
                  • Стать: Чоловіча
                    • Звідки: Rovno
                    • Ім'я: Андрей
                    • Моє авто: VAZ 4X4L /Мерин W124
                    якщо комусь потрібно допоможу вирішити.
                    ціна питання ?
                    Прецеденти були у знайомих кастомайзерів, вони реєстрували саморобні кастоми на базі агрегатури ЗАЗ та МТ, трайки на базі форда сієра та фолькжука, задоволення не з дешевих.
                    з цього моменту докладніше.
                    Цікавить реєстрація саморобного повнопривідного квадра.
                    Мене не цікавлять дороги загального користування, використовуватись буде тільки попризначенню :biggrin:
                    Цікавить саме документ який посвідчує право власності на квадр, чи як його можна зробити ?

                    Offline terryk

                    • Повідомлень: 242
                    • Стать: Чоловіча
                      • Звідки: Рівне
                      • Ім'я: Тарас
                      • Моє авто: Opel Kadett E
                      Спортивні самокльопи навіщо реєструвати ?! На новостворену річ і документа не буде звісно, хіба що на номерну агрегатуру. Тут єдиний варіант хіба що рішення суду - але навіщо !?  :unknown: Право власності на створену річ і так твоє.

                      Offline AJ

                      • H-F Team
                      • Повідомлень: 882
                      • Стать: Чоловіча
                        • Звідки: Rovno
                        • Ім'я: Андрей
                        • Моє авто: VAZ 4X4L /Мерин W124
                        Право власності на створену річ і так твоє.
                        чим це підтверджується. Взавтра сяде якийсь левий чувак на квадр і скаже, що він його зробив...

                        Offline terryk

                        • Повідомлень: 242
                        • Стать: Чоловіча
                          • Звідки: Рівне
                          • Ім'я: Тарас
                          • Моє авто: Opel Kadett E
                          Ну - документами на придбання матеріалів і свідками, фотографіями більше нічим.... Можна скласти з представниками місцевої влади акт - що ти такий-розтакий, скав дирціклет і порушував громадський спокій - хватаграфія додається. От ти зробив деревяного товкача - як ти докажеш що він твій- да практично ніяк - осоливо якщо його хтось підсікне. Для суда доказами є будь які фактичні данні зібрані належним чином, включаючи свідків, друга проблема - чому ти маєш комусь щось доводити що дирчик твій, хай доведуть що він не твій  :dirol: Взагалі - по піднятому тобою питанню навіть у юристів-теоретиків є певні тьорки.

                          Offline Rovenskiy

                          • Совість клубу
                          • Creative group
                          • Повідомлень: 9363
                          • Стать: Чоловіча
                            • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе
                            все очень просто.

                            Автошкола (під мостом біля жд/переїзду) 2 поверх. Все розкажуть і покажуть.

                             


                            Наші партнери