Автор Тема: як зробити техпаспорт на квадрацикл для доріг загального користування?  (Прочитано 2145 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline АлексейTopic starter

  • Повідомлень: 57
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: -
    • Ім'я: Алексей
    • Моє авто: Nissan Qashqai
    і скільки це буде вартувати? Дякую.

    Offline komitet

    • Повідомлень: 168
    • Стать: Чоловіча
      Даже не готов Вам ответить. Дайте мне больше информации: он ведь куплен у Вас где-то? В любом случае, с рук брали или в салоне, - должны быть бумаги, на основании которых транспортное средство ставиться на учет в ГАИ.

      Offline АлексейTopic starter

      • Повідомлень: 57
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: -
        • Ім'я: Алексей
        • Моє авто: Nissan Qashqai
        мова йде про заставне майно банку за кредит. буду брати брати квадрацикл (якщо буду) за рахунок депозиту. власник квадрациклу говорить що у нього нема ніяких документів на нього.

        телефонував в інтернет магазин де продають квадрацикли - вони говорить, що теж техпаспорту не дають.

        Offline Supron

        • Засновник клубу
        • Oрганізатор
        • Повідомлень: 5637
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне
          • Ім'я: Андрій
          • Моє авто: LC 120, Patrol Y60, BMW F800GS
          ну взагалі наскільки мені відомо, то квадроцикли не можуть використовуватись на дорогах загального користування. Квадроцикл так само як і кроссовий мотоцикл та спідвейний є СПОРТІНВЕНТАРЕМ. На нього можна зробити спорт техпаспорт (треба бути членом клубу мотокроссу наприклад).

          Offline komitet

          • Повідомлень: 168
          • Стать: Чоловіча
            Странно как-то, банк под залог принял - а документов нет никаких?
            Какую помощь Вы ожидаете от меня?
            Может, есть смысл, обратиться в МРЕО? Ноя подозреваю, что они Вас спросят про документы в первую очередь.
            На счет спортинвентаря и клуба - не подскажу...

            Offline АлексейTopic starter

            • Повідомлень: 57
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: -
              • Ім'я: Алексей
              • Моє авто: Nissan Qashqai
              документи про те що він належить йому є. я говорив про тех паспорт (але зараз читаю, що його і не роблять)

              Offline Tortik-Veteran

              • Solid Group
              • Повідомлень: 8921
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: Центр
                • Ім'я: Макс
                • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
                тех паспорт здається не робиться,але на права ж здається? чув,що він прирівнюється до категорії трактора,що типу для їзди на ньому треба права,а раз треба права якось і тех пас має ж бути.
                чисто гіпотетично дана колізія теж зацікавила.

                Offline Оленька

                • Solid Group
                • Повідомлень: 1478
                • Стать: Жіноча
                  • Звідки: м.Рівне
                  • Ім'я: Ольга
                  • Моє авто: Пежо 3008
                  Алексей, напишіть свій номер мені в ЛС ...

                  Offline Grey

                  • Мото
                  • Повідомлень: 74
                  • Стать: Чоловіча
                    • Звідки: Рівне
                    • Ім'я: Grey
                    • Моє авто: AUDI
                    сорі пізно побачив тему. але можліво комусь стане в пригоді.

                    Квадроцикли згідно законодавства віднесені до тракторів та іншої спецтехніки. - ХЗ що мєнти курили.
                     тому оформити довідку на даний ТЗ, може тільки контора, яка займається продажом тракторів та іншої спецтехніки.
                     99% у банку немає дозволу МінАгроПоітики на продаж спецтехніки. тому банк поморозився.
                     

                    Offline terryk

                    • Повідомлень: 242
                    • Стать: Чоловіча
                      • Звідки: Рівне
                      • Ім'я: Тарас
                      • Моє авто: Opel Kadett E
                      все дуже просто. Кажи марку квадроцикла. Якщо у нього нема міжосьового диференціала - ніхто і ніколи його не випустить на дороги загального користування. По друге - квадроцикл не трактор, а ТЗ яке ставиться на облік по категоріі В1  аналогічно маслоциклу, і повинен бути обладнаний відповідною світлотехнікою по госту. Є сільськогосподарські квадрики, вони йдуть як трактора і реєструються в держтехнодадзорі бо тракторами і є. Документом на квадрик який спортивний і без диференціала є звичайний чек чи товарна накладна. Банк таке візьме в заставу без зайвих питань - просто внесши таке ТЗ в реєстр заборони відчуджень рухомого майна.

                      Offline suspect

                      • Повідомлень: 9547
                      • Стать: Чоловіча
                        • Звідки: Рівне
                        • Ім'я: Андрій
                        • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
                        Документом на квадрик який спортивний і без диференціала є звичайний чек чи товарна накладна. Банк таке візьме в заставу без зайвих питань - просто внесши таке ТЗ в реєстр заборони відчуджень рухомого майна.
                        В реєстр заборон вносять по номету кузова, а він як ми знаємо у Свідоцтві про реєстрацію ТЗ. Як банк візьме його в заставу, якщо по твоїм словам на нього із документів тільки чек і товарна накладна? По номеру чека чи товарної накладної?

                        Offline terryk

                        • Повідомлень: 242
                        • Стать: Чоловіча
                          • Звідки: Рівне
                          • Ім'я: Тарас
                          • Моє авто: Opel Kadett E
                          звернемося до цивільного кодексу - предметом застави можуть бути  бути будь-яке майно (зокрема річ, цінні папери, майнові права), що може бути відчужене заставодавцем і на яке може бути звернене стягнення. ст. 576. В реєстр застави рухомого майна можна внести хоч чайний сервіз, хоч підшивку комсомольської правди за останні сто років. Просто, у разі відчудження заставодателем такого майна застава на нього не припиняється, і може всеодно бути звернута на предмет застави. У разі якщо продавець-заставодатель здійснив відчудження  заставленого майна не повідомив набувача про обтяження щодо предмету продажу- то набувач, в разі звернення стягнення на таке майно має право регресу до продавця+збитки :). З практики, включаючи мою особисту, в заставу можна забабахати хоч почки покійної бабусі, хоч те чого покищо в природі не існує якто майбутня продукція аби но нотаріус зголосився посвідчити такий договір. Питання в другому - модель квадрика в студію - і тоді все буде ясно.

                          ЗИЖ - номер кузова не в документах, а на кузові. Накладна чи тек - є спрощеною формою цивільно-правового договору і самим ненавязливим чином посвідчує як правочин - так і право власності, якщо інша форма не передбачена законом. Більш того скажу, що купівля-продаж ТЗ між юрособами укладається в простій письмовій формі, що просто  бумажка з мокрою печаткою - і ніхто по цьому поводу "не вознікає"

                          Offline suspect

                          • Повідомлень: 9547
                          • Стать: Чоловіча
                            • Звідки: Рівне
                            • Ім'я: Андрій
                            • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
                            З своєї практики скажу що без номер кузова квадрік як рухоме майно в заставу не візьмуть.
                            Інше діло, якщо квадрік це товар в обороті, або товари на складі. Хоча теж хз. Модель квадріка в студію! :agna:

                            Offline Rovenskiy

                            • Совість клубу
                            • Creative group
                            • Повідомлень: 9363
                            • Стать: Чоловіча
                              • Моє авто: атмооващь А5, RWD купе

                              Offline terryk

                              • Повідомлень: 242
                              • Стать: Чоловіча
                                • Звідки: Рівне
                                • Ім'я: Тарас
                                • Моє авто: Opel Kadett E
                                а що нуну - а майбутній урожай !? Йшов в заставу наура і всі були довольні. Для внесення відомостей в реєстр про майно достатньо відомостей що дозволяють його достовірно ідентифікувати і відповідний договір. Для застави  обов'язково нотаріально посвідчений.

                                2 Суспект - тож в зяли, це факт що стався, і мордочка їм не тріснули. І як я зрозумів звернули на нього стягнення. Питання зовсі м в іншому, чи потрібно/можна ставити його на облік.
                                « Останнє редагування: 17 Квітень 2013, 16:45 від terryk »

                                 


                                Наші партнери