Автор Тема: Підводне полювання  (Прочитано 2097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VictorNR

  • Повідомлень: 1794
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: Ukraine, Rivne
    • Ім'я: Victor
    • Моє авто: Шкода, Октава Тур
    Re: Підводне полювання
    « Відповідь #15 : 21 Жовтень 2011, 18:25 »
    ось це скоріш за все тобі потрібне
    Дякую, СанСанич ! Здається воно, от тільки ціна не гуманна в канадійців зовсім. В Раші в тирнет-магазині за одну лампу просять 43 рубля-бля руських, а ці вар`яти заокеанські хочуть 37 баксів(!). Але, хоч є від чого відштовхуватись в пошуках...

    Offline sanich

    • Царь Горы
    • Creative group
    • Повідомлень: 5282
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: ювілейний
      • Моє авто: з колесами
      Re: Підводне полювання
      « Відповідь #16 : 21 Жовтень 2011, 21:47 »
      Віть, це перше шо нагуглилось, трохи пошукаєш - знайдеш по нормальній ціні

      Offline AJ

      • H-F Team
      • Повідомлень: 868
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Rovno
        • Ім'я: Андрей
        • Моє авто: VAZ 4X4L /Мерин W124
        Re: Підводне полювання
        « Відповідь #17 : 25 Березень 2012, 12:18 »
        dieselboy,
        Скажу так, розвиток подвоха можна розділити на 3 етапа.
        1. При оволодінням навиками влучної стрільби полюють майже на все, крім малої риби
        2. Коли йдуть на підводне полювання виключно на один вид риби, припустим карпа або інш...
        3. Коли полють виключно трофеїв не по 1 кг а за десяток коли перевалює.

        dieselboy,  от мені цікаво було побачити, коли ти на простій рибалці і в тебе ЖОР, ти б наловив би 3 кг і плюнув...сомніваюсь :biggrin:. Я пригадую сам карасиків тягав і на 5 кг і було, що відро насмикував. Так і в рибалці, є люди які їдуть на рибалку виключно на певний вид риб, і я сумніваюсь коли було зловлено рибаком два або три карпи (за моєї пап"яті було таке )  по 5-10 кг (переліміт явний) їх рибаки не відпускали, а клали карненько в садок і ловили далі собі рибку.  А є спортивна рибалка... де взагалі відпускають. Так я до того що в кожного - будь це рибак чи подвох, є певні єтапи розвитку...
        Повір, на даний момент я полюбив підводний світ на стільки, що навіть від просто перебування в воді я отримую колосальну насолоду. Не кожний бачить те, що робиться ТАМ  :good:

        Вчора відкривав сезон по підвдному полюванню. Пару днів як зійшов лід. Рівень води підвищився. За дві години активного пошуку ні одного хвоста я не побачив. Видимість була 50-70 см. но жабри як кажуть розмочив гарно  :good: і відпочив морально но не фізично.


        « Останнє редагування: 25 Березень 2012, 12:19 від AJ »

        Offline AJ

        • H-F Team
        • Повідомлень: 868
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Rovno
          • Ім'я: Андрей
          • Моє авто: VAZ 4X4L /Мерин W124
          Re: Підводне полювання
          « Відповідь #18 : 19 Травень 2012, 21:47 »
          Ну що граждане рібакі і подвохі, ще  півтори години (о 00:00 20.05.2012р.)  знімається заборона на вилов риби під час нересту в річках.  Чекаєм-чекаєм. :)

          Но варто нагадати, що заборона на вилов риби в СТАВКАХ І ВОДОСХОВИЩАХ триватиме до 10.06.2012р. !!!!
          « Останнє редагування: 19 Травень 2012, 21:52 від AJ »

           


          Наші партнери