Автор Тема: У Рівному відкрили «прозорий» сервісний центр для водіїв  (Прочитано 6669 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline suspect

  • Повідомлень: 10678
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: Рівне
    • Ім'я: Андрій
    • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
    Midaff, з ними легше, бо там напевно все робиться, щоб люди користувались їхніми послугами. Реальна ситуація - знімав авто з обліку, стою в загальній черзі в коридорі у кабінет де укладаються договори купівлі-продажу. В той день не працювала база, всі чекають в черзі. За деякий час база запрацювала, але вже потрібно було йти у віконце в залі. Рішала забрав мене з черги, решті людей ніхто нічого не сказав, стояли там напевно ще з годину.

    Я думаю все залишиться без змін, ну звісно крім приміщення :)

    Offline Uksss

    • H-F Team, Фідель Caster
    • Solid Group
    • Повідомлень: 4771
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Ровно(Юбилейный)
      • Ім'я: Ярослав
      • Моє авто: Grand Scenic 2
      ну звісно крім приміщення
      Там сейчас самый трэш на кассе.Она одна,а людей много.))

      Offline Атеїст

      • Повідомлень: 5119
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Рівне
        • Ім'я: Ігор
        • Моє авто: Horch
        Тому що добра половина водіїв сама звертається до рішал  і навіть не пробує пройти сама. Тому поки так буде, рішали будуть існувати
        +1
        так у всіх сферах

        Offline Igrek

        • Повідомлень: 71
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне
          • Ім'я: Ігор
          • Моє авто: Mazda 929
          Тому що добра половина водіїв сама звертається до рішал  і навіть не пробує пройти сама. Тому поки так буде, рішали будуть існувати

          Більшість звертається через брак часу - потрібно носити з вікна у вікно і в кожному черга. Частина просто має низький рівень інтелекту. Сам був свідком: сиджу заповнюю договір купівлі-продажу (там вже все елементарно), коло мене сідають 2 чудаки і починають мене розпитувати як і що писати. Все їм докладно пояснив. Крутили-вертіли вони той договір і  починають телефонувати рішалі. Потім поцікавився скільки те хуйло з них здерло. З тих двох ішаків рішала здер 1800!!! грн, при тому що в касу проплатив близько 800 грн.

          Offline MidaffTopic starter

          • Пенсіонер
          • Засновники
          • Повідомлень: 24737
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Рівне
            • Ім'я: Вадим
            • Моє авто: Ford Fusion ГБО
            Частина просто має низький рівень інтелекту.
            Ти навіть уявити не можеш, наскільки. Процентів 10 молоді елементарно не вміють писати, не володіють будь-яким пристойним почерком, тому вони просто не зможуть заповнити бланки. А 1-2 процента не вміють написати без помилки навіть власні прізвище, ім'я, по батькові і адресу. І це не жарт.

            Offline Атеїст

            • Повідомлень: 5119
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рівне
              • Ім'я: Ігор
              • Моє авто: Horch
              І це не жарт.
              це наша система освіти!
              Подивіться дурнєв + 1
                                         

               


              Наші партнери