Автор Тема: Системи безпеки (Відеонагляд, охоронно-пожежна сигналізаця, системи доступу)  (Прочитано 6433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline тендітнийTopic starter

  • Повідомлень: 52
  • Стать: Чоловіча
    • Звідки: рівне
    • Ім'я: Сергій
    • Моє авто: ВАЗ 2110
     :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno: :bonjorno:
    В цій теми розкажу про своє хоббі по сумісництву робота.
    Займаюсь я інсталяцією систем безпеки, а саме:
    Відеонагляд (ІР, AHD, Аналог)
    Охоронна сигналізація (автономні, під пульт центрального спостереження, провідні та безпровідні системи)
    Пожежна сигналізація (під ключ, від проектування до здачі)
    СКУД- системи контролю доступом (Турнікети, електрозамки, контролери, побудова інтегрованих систем)
    Озвучення приміщень (звукопідсилювальне обладнння, колонки, виробників Bosch, TOA, BERG, VELLEZ(Україна))
    Міні-АТС
    Інсталяція LAN-мережі

    В темі планую описувати роботи які виконую, а також постараюсь розкрити на, що потрібно звертати увагу при виборі таких систем, ну а також постараюсь розказати де є дійсність, аде просто маркетинговий хід менеджерів-продавців.

    Доречі  була б цікава думка однофорумчан, яка з цих систем цікава в першу чергу.

    (критику сприймаю адекватну і від професіоналів, прохфесорів з вікіпедії ігнорую)


    Offline andrianos

    • Solid Group
    • Повідомлень: 1158
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: ЧГ
      • Ім'я: Андрій
      Доречі  була б цікава думка однофорумчан, яка з цих систем цікава в першу чергу.
      Вважаю цікаво впершу чергу почути про сигналізацію з бездротовими датчиками,і СМС повдомленнями на телефон.

      Offline YUVA

      • Повідомлень: 1045
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Ровно
        • Ім'я: Андрюха
        • Моє авто: 61A
        Треба поставити відеонагляд за продавцем і відповідно за островком з товаром, щоб можна було в будь який час з тел подивитись що там відбувається, яка ціна такого?

        Offline Sergiush

        • Засновники
        • Повідомлень: 20712
        • Стать: Чоловіча
          • Ім'я: Сергій
          • Моє авто: Honda CR-V
          Вважаю цікаво впершу чергу почути про сигналізацію з бездротовими датчиками,і СМС повдомленнями на телефон.
          Якщо приміщення холодне, то замахаєшся взимку батарейки міняти- з власного досвіду...

          Offline тендітнийTopic starter

          • Повідомлень: 52
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: рівне
            • Ім'я: Сергій
            • Моє авто: ВАЗ 2110
            Сергіуш, там не тільки в холодності приміщення проблема, я опишу плюси і мінуси цієї китайської речі, а також і нормальних, але дорогих сигналізацій провідних і безпровідних.

            І доречі прошу питання по цінах, замовленнях пишіть в приват або можна і зателефонувати 074748788, а тема хай буде інформаційною, а не торговою площадкою.

            Offline Uksss

            • H-F Team, Фідель Caster
            • Solid Group
            • Повідомлень: 4771
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Ровно(Юбилейный)
              • Ім'я: Ярослав
              • Моє авто: Grand Scenic 2
              Вважаю цікаво впершу чергу почути про сигналізацію з бездротовими датчиками,і СМС повдомленнями на телефон.
              Андрюх,а чего именно интересует? Уже год пользуюсь СТРАЖ-М от secur.ua  Не без глюков,конечно,но пойдёт.

              Offline andrianos

              • Solid Group
              • Повідомлень: 1158
              • Стать: Чоловіча
                • Звідки: ЧГ
                • Ім'я: Андрій
                Андрюх,а чего именно интересует?
                Та щось потрібно поставити в приватному будинку

                Offline тендітнийTopic starter

                • Повідомлень: 52
                • Стать: Чоловіча
                  • Звідки: рівне
                  • Ім'я: Сергій
                  • Моє авто: ВАЗ 2110
                  Постараюсь описати простими словами про охоронну сигналізацію.
                  Охоронну сигналізацію можна поділити на два оснвні види:
                  1.   Автономна – це при спрацюванні виводиться сигнал на сирену об’єкт, а також у вигляді смс або дозвон на телефон.
                  2.    З підключенням на ПЦС (пульт центрального спостереження)  - передавання сигналу спрацювання на пульт спостереження, з подальшим відправленням екіпажу на об’єкт.

                  Далі можна розрізнити підвиди цих систем – провідна, безпровідна і комбіновані.

                  Провідні системи використовують для контролю і зв’язку між елементами сигнальний кабель, який в випадку розриву або зміні опору до певних меж видає сигнал на ППК (прилад прилад контрольний) який всвою чергу генерує сигнал на ваш мобільний (у разі автономної системи), або на пульт ПЦС. Всі сповіщувачі в такій системі отримують живлення від вмонтованого блоку живлення.

                  Провідні системи плюси і мінуси:
                  Плюси:
                  -   стабільність роботи
                  -   автономність живлення (в більшості випадків розраховано в режимі охорони до 12 годин, в режимі тривоги 2 год.)
                  -   ступінь  захист від взлому системи
                  Мінуси:
                      Якщо зроблений ремонт то шанс обійтись без коробів і кабель каналів дуже низький

                  Безпровідні системи використовують для зв’язку між елементами кодований радіоефір. І  тут вже стає важливою на скільки зв'язок захищений між елементами такої системи, тут уже варіант дешевої безпровідної системи може виявитись недоцільними. Далі на ціну такої системи впливає якість елементів, тобто сповіщувачів і сирен, чим дорожчі і брендовані системи, елементи від батарейок працюють довше. Однією із основних проблем таких систем є елементи живлення в сповіщувачах, особливо в умовах низьких температур. Ну і до не давнього часу такі системи в нас в рівному не брали на пульт ПЦН.

                  безпровідні системи плюси і мінуси:
                  плюси:

                  -   легкість і зручність монтажу
                  -   використання на закінчених об’єктах
                  -   нарощування системи
                  Мінуси:
                  -   автономність роботи сповіщувачів
                  -   температурний режим роботи сповіщувачів
                  -   забезпечення безпеки зв’язку між елементами
                  -   ціна

                  Комбіновані системи на даний час найчастіше використовуються, як в автономних сигналізація так і  в тих, що виводяться на ПЦН.
                  Наприклад : коли ви не можете використати безпровідний сповіщувач по причині низьких температур або частих спрацювань можна використати провідні сповіщувачі.
                  Або коли ремонт в одному із приміщень вже закінчений і не хочеться використовувати короб можна на провідні зони встановити модуль безпровідних сповіщувачів і використати такі сповіщувачі.
                  Комбіновані системи плюси і мінуси:
                  Плюси:

                  -   гнучкість системи під ваші потреби
                  мінуси:
                  -   не завжди можна вирішити всі мінуси попередніх підвидів систем.

                  Offline dr. Shark

                  • H-F Team
                  • Повідомлень: 1229
                  • Стать: Чоловіча
                    • Звідки: Рівне,Центр
                    • Ім'я: Андрій
                    • Моє авто: Renaut Master,BMW 328I,TOYOTA AVENSIS
                    Сергій поставив мені бездротову з датчиком дверей і датчиком руху.З зими ше нірвзу не сіняв батарейки та не було тривожних викликів.Також приходять смс.Кароче рекомендую

                    Offline Sergiush

                    • Засновники
                    • Повідомлень: 20712
                    • Стать: Чоловіча
                      • Ім'я: Сергій
                      • Моє авто: Honda CR-V
                      Мені Сірожка зробив повноцінний відеонагляд, і я спокійно з телефона бачу що у мене робиться...

                      Offline Petrucho

                      • H-F Team
                      • Повідомлень: 2713
                      • Стать: Чоловіча
                        • Звідки: Костопіль
                        • Ім'я: Петро
                        • Моє авто: Audi100 & FORD Maverick+ НИФФКА+ ЧОРНИЙ УРАН
                        Цікавить дана тема поставити на будинок 2-3 камери з датчиками

                        Offline valeo

                        • Повідомлень: 388
                        • Стать: Чоловіча
                          • Звідки: rivne
                          • Ім'я: валерий
                          • Моє авто: фольксваген
                          а кто в курсе насчет GSM сигнализация Страж Evolution Kit? 
                           Rozetka.ua | Комплект GSM сигнализация Страж Evolution Kit (000002187). Цена, купить Комплект GSM сигнализация Страж Evolution Kit (000002187) в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Запорожье, Львове.  Комплект GSM сигнализация Страж Evolution Kit (000002187): обзор, описание, продажа.

                          Offline тендітнийTopic starter

                          • Повідомлень: 52
                          • Стать: Чоловіча
                            • Звідки: рівне
                            • Ім'я: Сергій
                            • Моє авто: ВАЗ 2110
                            Бачу вас всіх цікавить набори сигналізацій які продаються в  різних інтернет магазинах.

                            Розкажу про них.
                             
                            Плюси таких комплектів:
                            -   ціна,
                            -   легкість монтажу і програмування, якщо знайти мануал російською можна і самому запрограмувати.
                            -   Робота з моб. Платформами IOS, android

                            Мінуси:

                            Якість виконання (ціна -якість),
                            - ступінь захисту,
                             - автономність роботи сповіщувачів,
                            - можливість підключення провідних сповіщувачів якщо і є, то для живлення таких сповіщувачів знадобиться докупляти блок живлення, а якщо ви захочете щоб вони працювали при зникнення на обкті живлення 220в, знадобиться блок живлення з АКБ.
                            -  немають контролю зв’язку між централью і сповіщувачами.


                            Рекомендації від мене:
                             Не раджу ставити такі комплекти на магазини особливо з великою кількістью відвідувачів, елементи живлення будуть дуже швидко розряджуватись, хіба використовувати провідні сповіщувачі руху і відкриття дверей в торговому залі.
                            Для заміських будиночків доволі непогана річ, але знову ж зима, яка у вас там температура і чи довго витримають елементи живлення. Але всетаки можна докупити блок живлення і встановити на централь провідні сповіщувачі.

                            Ну і основне ціна таких комплектів від 80 доларів до 120, і скажу вам чесно повністю хватає комплекта за 80, просто ті бонуси що за 120 ви використовувати не будете а гроші переплатите!!!!


                            Плати розумну ціну!

                            Offline Uksss

                            • H-F Team, Фідель Caster
                            • Solid Group
                            • Повідомлень: 4771
                            • Стать: Чоловіча
                              • Звідки: Ровно(Юбилейный)
                              • Ім'я: Ярослав
                              • Моє авто: Grand Scenic 2
                              а кто в курсе насчет GSM сигнализация Страж Evolution Kit? 
                              Юзаю такую.

                              Offline valeo

                              • Повідомлень: 388
                              • Стать: Чоловіча
                                • Звідки: rivne
                                • Ім'я: валерий
                                • Моє авто: фольксваген
                                посоветовали мне  хоть и дороже Ajax StarterKit ...ваши мнения,господа?

                                 


                                Наші партнери