здесь
Наш новый сайт

Автомобільно-спортивне об'єднання "VSOP-CLUB" м.Рівне

Rivne-talk => Юридично-правова консультація => Тема розпочата: komitet від 23 Вересень 2011, 18:01

Назва: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 23 Вересень 2011, 18:01
В цій темі пропоную розміщувати ваші питання щодо власно пережитого на дорозі чи просто "навіяного" десь...
Буду намагатися відповісти с точки зору Закону.
Прохання одне: конкретне запитання - конкретна відповідь!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 23 Вересень 2011, 19:32
Спробую першим:
Вискажіть Вашу думку - чи слід підписувати протокол про адмінправопорушення?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Vato від 23 Вересень 2011, 19:39
Слід. Наскільки я знаю це не означає що ти винен, а означає що ти ознайомлений.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 23 Вересень 2011, 19:47
почекаємо ще учасників :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: ГлюкХР від 23 Вересень 2011, 20:01
Слід. Наскільки я знаю це не означає що ти винен, а означає що ти ознайомлений.
якщо не визнаеш вину - не підписувати
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 23 Вересень 2011, 20:07
ОТЖЕ, ПРАВИЛЬНА ВІДПОВІДЬ:
підписувати БЕЗУМОВНО треба!
1. Підпис у протоколі не свідчить про визнання вини, а лише про те, що ви ознайомлені із змістом, місцем та часом розгляду справи.
2. Якщо ви НЕ ЗГІДНІ із викладеним- в поясненнях пишіть: "Із викладеним у протоколі - НЕ згідний". Далі - позов до суду.

Дякую за участь в опитуванні.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Віталій Іванович від 02 Листопад 2011, 12:28
Цікавить таке питання:
Як ДАІ буде ставитись до встановлення неонової підсвітки дна автомобіля.
Наприклад ситуація коли встановлена вона будь якого кольору але не  жовтого, вона увімкнена - зупиняє ДАІ і в цей момент її вимкнути або перед постом самим .... що тоді може  доказати представник ДАІ?
Що за це грозить штраф\попередження? А якшо встановити жовту - як габаритні вогні?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Messerschmitt від 02 Листопад 2011, 18:25
вот это ты дядька загнул :) твоя неоновая подсветка днища ни коем боком сотрудника ГАИ касаться не должна! Будь она хоть серо-буро-малиновая :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Віталій Іванович від 02 Листопад 2011, 18:26
хммм :) конкретніше?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 03 Листопад 2011, 09:25
Веталь,
Формально, інспектор може скласти протокол на вас за порушення п.31 ПДР - заборона експлуатації ТЗ .... невідповідність вимогам до ТЗ, підпункт 31.4.3. Перелік світлових приладів, що встановлені або можуть бути встановлені на ТЗ - є виключним. Додаткове переобладнання/обладнання може трактуватися як порушення цього пункту ПДР.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Віталій Іванович від 03 Листопад 2011, 10:38
Дякую за інфу :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Messerschmitt від 03 Листопад 2011, 12:37
 :shok:  :CivicFAFA:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: grinder від 03 Листопад 2011, 18:25
Цитувати
невідповідність вимогам до ТЗ, підпункт 31.4.3. Перелік світлових приладів, що встановлені або можуть бути встановлені на ТЗ - є виключним. Додаткове переобладнання/обладнання може трактуватися як порушення цього пункту ПДР.
То есть если у меня не было ПТФ то теперь получается что ставить их это переобладнання - Бред.
Я так понял ты ссылаешься на
Цитувати
а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових  приладів не  відповідають    вимогам конструкції транспортного засобу;
Но к термину "зовнішній світловий прилад" относится штатные фары и т.п. их цвет и т.п. определено производителем и ГОСТом, а то что навесил чел сам это дополнительное освещение которое ни кем не регламентировано.

Под спойлером Методичні рекомендації ІДПС щодо виявлення нештатних світлових приладів, там написано к чему они могут придолбаться

Методичні рекомендації ІДПС щодо виявлення нештатних світлових приладів
    Версія для друку            Обговорити на форумі
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАІНИ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР 3 БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Виявлення працівниками Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України фактів застосування водіями зовнішніх світлових приладів, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу
Методичні рекомендації

Київ - 2004

Останнім часом на вулично-дорожній мережі України з'явилася численна кількість транспортних засобів, водії яких при експлуатації застосовують різноманітні світлодіоди широкого спектра кольорів для підсвічування окремих частин і деталей кузова автомобіля. У фарах транспортних засобів використовуються лампи з різнокольоровим світінням. Установлюються інші зовнішні світлові прилади, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу. Все це дезорінтує та засліплює водіїв у нічний час доби і, як наслідок, негативно впливає на безпеку дорожнього руху. В цьому році з причини порушення правил користування освітлювальними приладами скоєно 106 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 17 та отримали поранения 125 чоловік, а з причини несправності освітлювальних приладів скоєно 39 таких пригод, у яких загинуло 6 та отримали поранения різного ступеня тяжкості 46 чоловік.

Цими методичними рекомендациями узагальнюються досвід і навички роботи працівників Державтоінспекції МВС України (далі - ДАІ) з виявлення фактів застосування водіями зовнішніх світлових приладів, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу, та інформація про нормативно-правове забезпечення контролю даного напрямку діяльності ДАІ.

1. Способи застосування водіями зовнішніх світлових приладів, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу.

Сьогодні на дорогах України склалася ситуація, коли ряд водіїв, бажаючи прикрасити свій автомобіль, вдаються до використання різних засобів для підсвічування окремих частин, деталей кузова (що не передбачено конструкцією), змінюють колір вогнів тощо. Найбільш поширені способи застосування таких прикрас:

встановлення у фари ламп різного кольору (червоних, жовтогарячих, синіх, зелених та ін.);
заповнення фар різнобарвною рідиною;
встановлення ламп різного кольору в габаритні ліхтарі (особливо це поширено на автобусах);
підсвічування діодами різного кольору склообмивачів, антен, склоочисників, заднього номерного знака;
підсвічування днища кузова;
використання додаткових ліхтарів різного кольору замість передніх та задніх протитуманних фар, передбачених конструкцією автомобіля та Правилами дорожнього руху.

2. Нормативне забезпечення кольору зовнішніх світлових приладів транспортних засобів.

Державним стандартом України ДСТУ UN/ECE R 48-02:2002 "Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів стосовно встановлення засобів освітлення та світлової сигналізації" (Правила ЕЭК ООН № 48-02:2001, IDT) регламентовано кольори вогнів автомобіля. Згідно з підрозділом 5.15 вказаного ДСТУ та доповненнями до нього вони повинні мати колір:

фара дальнього світла – білий;

фара ближнього світла – білий;

передня протитуманна фара – білий та жовтий;

ліхтар заднього ходу – білий;

покажчик повороту – автожовтий, позаду допускається червоний;

аварійний сигнал – автожовтий, позаду допускається червоний;

стоп-сигнал – червоний;

ліхтар освітлення заднього номерного знака – білий;

підфарник – білий;

задній габаритний ліхтар – червоний;

задня протитуманна фара – червоний;

стоянковий вогонь – білий попереду, червоний позаду, автожовтий, якщо він поєднаний з боковими покажчиками повороту чи боковими габаритними ліхтарями;

боковий габаритний ліхтар – автожовтий; проте крайній позаду боковий габаритний ліхтар може бути червоним, якщо він згрупований, комбінований чи поєднаний з заднім габаритним ліхтарем, заднім контурним вогнем, задньою протитуманною фарою чи стоп-сигналом, згрупований чи частково має спільну світловипромінювальну поверхню із заднім світловідбиваючим пристроєм;

контурний вогонь – білий попереду, червоний позаду;

денний ходовий вогонь – білий;

задній світловідбиваючий пристрій нетрикутної форми – червоний;

задній світловідбиваючий пристрій трикутної форми – червоний;

передній світловідбиваючий пристрій нетрикутної форми – ідентичний аварійному вогню;

боковий світловідбиваючий пристрій нетрикутної форми – автожовтий; проте крайній позаду боковий світловідбиваючий пристрій може бути червоним, якщо він згрупований чи частково має спільну світловипромінювальну поверхню із заднім габаритним ліхтарем, заднім контурним вогнем, задньою протитуманною фарою, стоп-сигналом чи крайнім позаду боковим габаритним ліхтарем червоного кольору.

Примітка 1. Автожовтий колір використовується виробниками автомобілів і відповідає жовтогарячому кольору.

Примітка 2. Передній світловідбиваючий пристрій називають також білим чи безкольоровим світловідбиваючим пристроєм.

3. Правові підстави для притягнення до відповідальності водіїв, які застосовують зовнішні світлові прилади, що не відповідають вимогам конструкції транспортних засобів, та посадових осіб за випуск на лінію такого автотранспорту.

Експлуатуючи транспортні засоби з зовнішніми світловими приладами, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу, у діях водіїв вбачаються ознаки порушення вимог пункту 31.4.3 (а) Правил дорожнього руху України:

"31.4. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:

31.4.3. Зовнішні світлові прилади:

а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу".

Відповідальність для водіїв за дані правопорушення визначена частиною другою статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Випускаючи на лінію транспортний засіб, зовнішні світлові прилади якого не відповідають вимогам конструкції цього транспортного засобу, посадова особа підприємства, відповідальна за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, здійснює правопорушення, відповідальність за яке визначена статтею 128 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

4. Дії працівників ДАІ щодо виявлення фактів застосування водіями зовнішніх світлових приладів, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу. Притягнення до відповідальності їх водіїв та посадових осіб за випуск такого автотранспорту на лінію.

Результати роботи працівників ДАІ щодо виявлення фактів використання водіями на транспортних засобах зовнішніх світлових приладів, які не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу, значною мірою залежать від умілої організації цієї роботи з боку керівного й командного складу підрозділів, рівня професійної підготовки інспекторів дорожньо-патрульної служби та державтоінспекторів районних відділень ДАІ, спостережливості інспекторів дорожньо-патрульної служби.

Працівник ДАІ, перебуваючи на посту, маршруті патрулювання, під час нагляду за дорожнім рухом звертає увагу на транспортний засіб, на якому зовнішні світлові прилади не відповідають вимогам його конструкції, що є підставою для зупинки такого транспортного засобу, і проводить його зупинку.

Здійснивши візуальний огляд транспортного засобу і переконавшись у застосуванні водієм зовнішніх світлових приладів, які не відповідають вимогам конструкції цього транспортного засобу, працівник ДАІ складає на водія адміністративний протокол за частиною другою статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання водієм пункту 31.4.3 (а) Правил дорожнього руху України.

Якщо під час планових чи раптових перевірок випуску автотранспорту на лінію державтоінспекторами ДАІ встановлено, що відповідальною за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів посадовою особою допущено випуск на лінію транспортних засобів з зовнішніми світловими приладами, які не відповідають вимогам конструкції цього транспортного засобу, то на таку посадову особу складається адміністративний протокол за статтею 128 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Видається припис на заборону експлуатації даного транспортного засобу до усунення виявлених недоліків.

У подалыпому державтоінспектор ДАІ, який видав припис вищезгаданій посадовій особі, встановлює контроль за його виконанням. У разі невиконання припису державтоінспектор ДАІ складає адміністративний протокол за частиною першою статті 128-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і видає новий припис.

7 Список використаної літератури

1. Закон України "Про дорожній pyx", м. Харків, НВП "Світлофор", 2002 р., с 86.

2. Кодекс України про адміністративні правопорушення, м. Київ, АТЗТ "Видавництво "Право", 2002 р., с. 154.

3. Державний стандарт України ДСТУ UN/ECE R 48-02:2002 "Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів стосовно встановлення засобів освітлення та світлової сигналізації" (Правила ЕЭК ООН № 48-02:2001, IDT), м. Київ, Редакційно-видавничий відділ УкрНДІССІ, 2002 р., с 102.

4. Правила дорожнього руху України, м. Харків, НВП "Світлофор", 2001 р., с. 88.
Назва: Re: Курилка №4
Відправлено: Капитошко від 07 Листопад 2011, 17:31
а хтось чув такий наказав вийшов, до до 14числа всім потрібно перезутись на зимову резину, а то іпать будуть
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 07 Листопад 2011, 17:42
до до 14числа всім потрібно перезутись на зимову резину, а то іпать будуть
Іпать до сраки, це ж твоя безпека.....З цим жартувати не варто...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Капитошко від 07 Листопад 2011, 17:43
Sergiush, та я завтра планую купити вже
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 07 Листопад 2011, 17:46
Sergiush, та я завтра планую купити вже
То і не парся..... :) А якщо чесно, то я тільки "за", щоб у нас офіційно була дата, до якої водії були зобов"язані перевзуватися на зимову гуму...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 07 Листопад 2011, 18:47
Sergiush,
Ти провокатор! Ти тупо провокатор!!! :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Volton від 07 Листопад 2011, 18:51
Правильно! Заїжайте всі бігом перезуватись!!!  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: grinder від 07 Листопад 2011, 19:40
Капитошко, читай ПДД и ЗАконы если там нет то до (__*__), наказы нас не касаются, а вообще это твоя безопасность.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: M1shka від 08 Листопад 2011, 13:11
Я й не знімав зимової, ніяк допілять не можу, все літо на зимовій їздив :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Zayko від 08 Листопад 2011, 13:22
Я й не знімав зимової, ніяк допілять не можу, все літо на зимовій їздив
мужик :agna:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: DeM_80 від 09 Січень 2012, 18:53
Можно ли обгонять патрульный автомобиль ДАИ с включенным синим проблесковым маячком, если он едет за пределами города со скоростью меньшей чем разрешено ехать за городом (например со скоростью 60 км/ч)?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: grinder від 09 Січень 2012, 19:24
DeM_80, можно
Цитувати
3.4. Забороняється здійснювати обгін і випередження транспортних засобів з увімкненими проблисковими маячками синього і червоного або лише червоного кольору та зеленого  або синього і зеленого кольору і супроводжуваних ними транспортних засобів (колони), а також рухатися по суміжних смугах із швидкістю колони або займати місце в колоні.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: sanich від 20 Лютий 2012, 09:37
чі дійсні зараз знаки обмеження швидкості без таблички про ремонтні роботи?
вчора на в"їзді в волинську область зупинили і махали фєном що їхав 100 під знак 50 прямо під стаціонарним постом даї  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: piston_n від 20 Лютий 2012, 10:03
Я в село тудою їздю кожен тиждень. Знаки про обмеження швидкості без знаку про дорожні роботи 1,37 НЕ ДІЮТЬ, + фен на руках :biggrin:. Відпускають кожного разу, головне показати правила, зокрема пункт 12.10 ПДР. І наголосити, що то є додатковий знак обмеження швидкості перед перехрестям, що не означає обов'язкове зменшення швидкості перед постом.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Uksss від 20 Лютий 2012, 10:32
Publication (http://www.monolith.in.ua/html/Serii/avtourist/online_pdd/25-26/index.html)

Пункт 12.10
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Лютий 2012, 10:35
sanich,
Шли всех на..й (с) наркоман Павлик :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Віталій Іванович від 20 Лютий 2012, 10:37
Шли всех на..й (с) наркоман Павлик
ти прекрасна  :rolf:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: sanich від 20 Лютий 2012, 10:43
\записав в щоденник - купити правила і кинуть в бардачок\  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Uksss від 20 Лютий 2012, 10:47
записав в щоденник - купити правила і кинуть в бардачок\
Допиши-в Эпицентре,за 6.90 и  РџРѕСЃРѕР±РёРµ Ваш адвокат. Р?здательство "Монолит"  (http://www.monolith.in.ua/html/Serii/avtourist/big_images/advokat.html)  за 9.90 на кассе.  :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Лютий 2012, 10:53
sanich, )))) Купляй два екземпляра. один заберу. :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 20 Лютий 2012, 12:51
\записав в щоденник - купити правила і кинуть в бардачок\ 
Рекомендую не тільки правили, але й якісний "тлумачник". Як варіант пропоную "100 аргументів протів штрафів ДАІ" В. Караваєв. Як на мене - найкращий "тлумач" по сучасним ПДР із посиланням на норми законів, тощо.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: sanich від 20 Лютий 2012, 21:26
купив правила. перечітав. двічі. 
так і не зрозумів - а як відрізнити додаткове обмеженння швидкості про яке йдеться в 12.10 і тодідійсно знак 3.29 без таблички не є дійсним, від просто обмеження швидкості, про яке йдеться в 12.9, і згідно цього ж 12.9 я мушу викноувать вимоги знаку 3.29???

Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: TIMIKUS від 20 Лютий 2012, 21:37
 :face:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: sanich від 20 Лютий 2012, 21:40
:face:

змістовно.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 20 Лютий 2012, 21:47
sanich, За свою водійську практику я зрозумів одне - правила розуміють тільки ті хо їх написав. :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: pulse від 20 Лютий 2012, 21:49
я вижу так:
ну там типа ограничения знаком нарушать низя.
а эти ограничения можно накладывать только в сочетании со знаком дорожные роботы.

тоесть когда написано что нарушать знак нельзя, предполагается что он установлен законно... как-то я так себе представляю

по крайней мере есть вот этот абзац:

  У разі  коли  дорожні  знаки  обмеження  руху  3.29  та  3.31
(  306а-2001-п  )  встановлені  без  проведення дорожніх робіт
або
залишені  після  їх  завершення, водій не може бути притягнений до
відповідальності   згідно   із   законодавством   за   перевищення
встановлених обмежень швидкості руху.

тоесть висит просто знак - по нему оштрафовать нельзя. прямым текстом написано

Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: sanich від 20 Лютий 2012, 21:58
ну по великому рахунку - грабля саме в першому слові пункта 12.10
в правилах немає визначення "додаткового обмеження швидкості" тому і виникає колізія - пункт 12.9 заставляє виконувать вимоги знаку, 12.10 - дозволяє їх ігноруватиЮ якщо знак без таблички ремонтні роботи.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 20 Лютий 2012, 22:03
Наскільки я розумію, ніде не написано, що можна не виконувати вимоги знаку. Написано, що якщо він без знаку "дорожні роботи" водія не може бути оштрафовано. Тобто це все-одно порушення, але водія не може бути оштрафовано. Трохи брєд, але ми вже звикли в цій країні.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Лютий 2012, 22:07
Дорога для автомобілів можна 110 по правилам. вони повісили знак обмеження який може бути тільки додатковим обмеженням!!! А додаткові обмеження тільки разом із дорожніми роботами! Я тобі вже казав "Шли всех н...й (с)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 20 Лютий 2012, 22:12
BELIK,
Дорога для автомобілів можна 110 по правилам
такий знак, якщо не помиляюсь, є тільки на Бориспільській трасі
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Лютий 2012, 22:17
SHELBY, 90 + 20 "ненаказуємих")))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 20 Лютий 2012, 22:23
Неееее......, "Дорога для автомобілів"  це 110+20 :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Лютий 2012, 22:31
Отбойник посередині є? є! По дві полоси в одному напрямку! яких там може бути 70? чи 50?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 20 Лютий 2012, 22:44
Чому, можна 90 :), але там де знаки 70, 50, то відповідно до них, а їх же до......їща :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 20 Лютий 2012, 22:50
Не плутайте "Дорогу для автомобілів" зі звичайною дорогою з розділювальною смугою. Так званих "доріг для автомобілів" в Україні немає жодної. Хто не полінується, можете почитати тут (http://law.autoua.net/documents/basic_documents/102.html?p=28) і ще тут (http://www.autocentre.ua/ac/Practice/Road-Patrol/4379.html).
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 20 Лютий 2012, 23:00
midaff, Можливо зараз і не має, коли тільки відкрили Бориспільську трасу там точно був знак "Дорога для автомобілів"
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Kulishov від 21 Лютий 2012, 00:38
Можливо зараз і не має, коли тільки відкрили Бориспільську трасу там точно був знак "Дорога для автомобілів"
Так вроді і зараз вона такою рахується...а от Київ-Одеса вже просто дорога з розділювальними отбойніками
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: CAH4O від 21 Лютий 2012, 08:14
Київ-Бориспіль це автомагістраль. І вона позначена відповідним знаком:
(http://motoua.net/img/pdd/zn_5_1.gif)
Максимально дозволена швидкість - 130 км/год
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 08:18
Київ-Бориспіль це автомагістраль.
Да.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: CAH4O від 21 Лютий 2012, 08:22
Отбойник посередині є? є! По дві полоси в одному напрямку! яких там може бути 70? чи 50?
До речі, якось хотів тут запостити питання, чи діє обмеження 110 км/год на таких дорогах? (вони не позначені знаком "Дорога для автомобілів"). Чи все-таки 90 км/год?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 08:28
на автомобільній дорозі, що позначена дорожнім знаком 5.1
(http://www.prav-net.ru/img/00078.png)
не більше 130 км/год.,

на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год.,

на інших автомобільних дорогах — не більше 90 км/год

Крім цього,
12.2. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги.

12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.


law.autoua.net (http://law.autoua.net/documents/basic_documents/102.html?p=13)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: CAH4O від 21 Лютий 2012, 08:32
на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год.,
:good:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 08:36
ПС. Наскільки я розумію, більшість людей думає, що
Цитувати
автомобільна дорога з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою
це і є "Дорога для автомобілів".
Причиною цього є те, що колись в старих правилах дійсно для так званих "Доріг для автомобілів" було обмеження швидкості 110 км/год. Те що зазаз на
Цитувати
автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою
теж дозволили 110 км/год, НЕ РОБИТЬ ЇЇ ДОРОГОЮ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ, так як ця дорога має бути позначена знаком 5.3
(http://pddua.com/r/r/E4FC2F8F-78A3-41B3-BC92-0497275E69B0/5.3.png) і НЕ МАТИ ЖОДНОГО ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ, окрім підземних та надземних (п.27.4). Жодної такої дороги насьогодні в Україні немає.

В принципі сам термін та знак "Дорога для автомобілів" в наших реаліях безглуздий, в правила він внесений лише за вимогами Європейської конвенції дорожнього руху, і є аналогом "безкоштовного автобану" чи щось таке.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: CAH4O від 21 Лютий 2012, 08:40
midaff, саме так. Просто мене цікавило обмеження швидкісного режиму
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 21 Лютий 2012, 13:03
Друзья. Попробую внести ясность в вопрос. Максимальная скорость движения  по дороге определяется не знаком - а типом этой дороги. В частности, постановлением КМУ № 395 от 22.04.2009 (действителен сейчас - Про внесення змін до Правил дорожнього руху |  від 22.04.2009 № 395 (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/395-2009-%D0%BF)) внесено ряд изменений в ПДР. Даны определения типам дорог и ПРЯМО запрещено ограничивать скорость кроме как в случае проведения ремонтных работ. Никаких там постов и прочее.. - все это от лукавого (читай от ГАИ).
Замечу, что также на скоростной режим влияет и населенный пункт - все помним про синий и белый фон знака! Эти знаки - ограничивают скорость на дороге при пересечении дороги населенного пункта.
Повторюсь - все прочие ограничения есть дополнительными и прямо подчинены нижеследующему указу. (отдельное спасибо Ю.Т.)
В частности:  3. Підпункт "ґ" пункту 12.6 викласти в такій редакції:

     "ґ) іншим транспортним засобам:  на автомобільній дорозі,  що
позначена  дорожнім  знаком  5.1  (  306а-2001-п ) - не більше 130
км/год.,  на  автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами,
що  відокремлені  одна від одної розділювальною смугою - не більше
110  км/год.,  на  інших  автомобільних  дорогах  -  не  більше 90
км/год.".   
И далее:  5. Доповнити Правила ( 1306-2001-п  )  пунктом  12.10  такого
змісту:

     "12.10. Додаткові   обмеження   швидкості  руху  можуть  бути
встановлені виключно у разі  проведення  дорожніх  робіт  разом  з
попереджувальним знаком 1.37
( 306а-2001-п ).

 У разі  коли  дорожні  знаки  обмеження  руху  3.29  та  3.31
(  306а-2001-п  )  встановлені  без  проведення дорожніх робіт або
залишені  після  їх  завершення, водій не може бути притягнений до
відповідальності   згідно   із   законодавством   за   перевищення
встановлених обмежень швидкості руху.

     Обов'язковим  є  встановлення  дорожніх  знаків  3.30 та 3.32
(  306а-2001-п  )  на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця
встановлення знака обмеження швидкості руху.".
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 13:38
komitet, давно хотів спитать, нарешті спитаю. В місті є такі ситуації, коли намальована зебра і стоять знаки 5.35. "Пішохідний перехід". Причому, інколи різниця між знаками і зеброю величезна, в кілька десятків метрів. Особливо кидається у вічі така ситуація біля зупинки 38 маршрутки "Водна станція", або просто кажучи Басівкутське озеро. Відстань між знаками там метрів 30-40 чи навіть 50, не менше. Пішохода потрібно пропускати тільки на зебрі, чи на всій відстані між цими знаками?
(http://i.piccy.info/i7/71c1d84763f9634df34146c1d5bebe90/1-5-4929/60459500/Perekhod.jpg)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Volton від 21 Лютий 2012, 13:42
Наскільки я пам.ятаю уроки в автошколі, то пішоходний переход від знака до знака, а зебра це просто інформативна розмітка яка межі не визначає  :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 13:43
Тоді будьте там обережні, бо там майже вся дорога-перехід!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Volton від 21 Лютий 2012, 13:52
При отсутствии дорожной разметки границы пешеходного перехода определяются расстоянием между дорожными знаками или пешеходными светофорами, а на перекрестке с отсутствием пешеходных светофоров, дорожных знаков и разметки - шириной тротуаров или обочин.

Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Volton від 21 Лютий 2012, 13:52
значить якщо є зебра, то по зебрі, акщо нема то по знакам.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 13:56
Там є і те, і те, так як на малюнку :unknown:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 21 Лютий 2012, 14:03
НЕ МАТИ ЖОДНОГО ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ, окрім підземних та надземних (п.27.4). Жодної такої дороги насьогодні в Україні немає.
midaff, А на Бориспільській трасі якраз так і є, там всі переходи надземні або підземні :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 14:07
"Такої" мається на увазі "Дороги для автомобілів". А Бориспільська траса - магістраль, там дійсно теж не має бути переходів.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 21 Лютий 2012, 14:09
midaff, Поняв, що ти мав на увазі :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 14:10
 :drink:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 21 Лютий 2012, 17:28
Друзі. Ось що я нарив в неті:
Правила однозначно требуют от водителей уступить дорогу пешеходам, переходящим проезжую часть по нерегулируемому пешеходному переходу, т.е. водитель должен дать возможность пешеходам беспрепятственно перейти проезжую часть при этом не заехав за границы пешеходного перехода. Возникает вопрос, а как определить эти самые границы, ведь разметка может присутствовать, а может и нет, да и установленные знаки не всегда совпадают с разметкой... чему верить? На этот вопрос отвечает соответсвующий ГОСТ: при наличии дорожной разметки границы пешеходного перехода определяются именно ею, а в случае ее отсутствия по знакам: 5.19.1 устанавливают справа от дороги и он обознаяает ближнюю границу, знак 5.19.2 - слева, он обозначает удаленную границу.

Рис. 2 Определение границ пешеходного перехода
(http://inform-buro.com.ua/files/60fddd9b.gif)
При наличии разметки, границы пешеходного перехода определяются границами разметки (вариант "А"), если дорожная разметка отсутствует — границы соответствуют установленным знакам (вариант "Б").
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SHELBY від 21 Лютий 2012, 17:34
Можу помилятись, але на скільки пам"ятаю, зона дії знаку "Пішохідний перехід" = 15 м.
Пішохідний перехід". Знак 5.35.1 встановлюється праворуч від дороги на ближній межі переходу, а знак 5.35.2 - ліворуч від дороги на дальній межі переходу.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 21 Лютий 2012, 17:56
komitet, дякую, все ясно.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: piston_n від 21 Лютий 2012, 18:45
Ну і ще не не варто забувати пріоритетність дорожніх знаків по відношенню до дорожньої розмітки, ага?? :drink:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: grinder від 21 Лютий 2012, 22:12
Нет как раз при наличии зебры именно она обозначает пределы перехода
Цитувати
пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1
За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.
Цитувати
1.14.1, 1.14.2 ("зебра") - позначає нерегульований пішохідний перехід; стрілки розмітки 1.14.2 указують напрямок руху для пішоходів;

   1.14.3 - позначає пішохідний перехід, де рух регулюється світлофором;
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Павло Дмитришин Клоун від 26 Березень 2012, 14:44
прийшла повістка статтею ч.2 212-1  що робити ???
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 26 Березень 2012, 14:44
Павло Дмитришин Клоун,
Іти в армію і не косити... :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 26 Березень 2012, 14:46
прийшла повістка статтею ч.2 212-1  що робити ???
це що і про що?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 26 Березень 2012, 14:47
прийшла повістка статтею ч.2 212-1  що робити ???
Стаття 212-1. Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування 1. Умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування чи страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності або особою, яка здійснює підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана його сплачувати, якщо таке діяння призвело до фактичного ненадходження до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування коштів у значних розмірах, - карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 2. Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування коштів у великих розмірах, - караються штрафом від п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 26 Березень 2012, 14:48
Павло Дмитришин Клоун, ще таке є:
Стаття 212-1. Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини

Утаювання обставин, що перешкоджають реєстрації шлюбу, або повідомлення завідомо неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану - тягне за собою накладення штрафу від одного до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Несвоєчасна без поважної причини реєстрація батьками народження дитини в державних органах реєстрації актів цивільного стану - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 26 Березень 2012, 14:49
Павло Дмитришин Клоун, наскільки я пам'ятаю у Вашій сім'ї народилася дитина і ти повинен був її зареєструвати на протязі місяця
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 26 Березень 2012, 14:50
всьо, всеодно заберуть у армію.... :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 26 Березень 2012, 14:50
Sergiush, добрий ти сьогодні  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Павло Дмитришин Клоун від 26 Березень 2012, 14:54
хххюююю бо я вже думав мене якась податкова шукає вже обісрався тричі )))
а дитину я дійсно пізно зареестрував бо в карпатах був
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 26 Березень 2012, 14:55
обісрався тричі )))
от це вже погано, треба "крєпітєльні" пити... :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Павло Дмитришин Клоун від 26 Березень 2012, 14:58
і коли малого реестрував казали що мене трохи :sekas:
на що я придумав класну відмазку , видно не проканала

я так розумію краще прийти в суд по повісці і спрбувати поспорити чи чекати чек
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 26 Березень 2012, 15:02
Заплатиш 17 гривень та і все. Хтось галочку собі в звіт поставить про "виконання плану" по протоколах.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 26 Березень 2012, 15:04
Павло Дмитришин Клоун,
Ні, не слухай Вада....Пропоную піти в суд і зробити фокус по зникненню справи, тим паче у тебе це гарно виходить.... :good: :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 26 Березень 2012, 15:04
Павло Дмитришин Клоун, в суд йди обов'язково. Бо без тебе дадуть точно 3 неоподаткованих мінімума, а так якщо будуть гарні доводи може взагалі посварять пальчиком. заплатиш тільки судові витрати. Тільки не кажи що ти був в карпатах  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 26 Березень 2012, 15:07
Мене так оштрафували за прописку колись, але зразу в паспортному столі суворий дядечко в окулярах накатав протокол і пальчиком пожурив... А як ти умудрився до суду довести таку "дрібну" справу? В Загсі не пропонували оформити все на місці?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 26 Березень 2012, 15:08
мене за фотку в паспорті оштрафовать хотіли.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 26 Березень 2012, 15:09
мене за фотку в паспорті оштрафовать хотіли.
А чию ти туди вклеїв....???? :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Павло Дмитришин Клоун від 26 Березень 2012, 15:10
ще треба в паспортному малого оформить але не знаю прийомні дні а там трубку не беруть ніхто випадково не памятає коли це треба робити
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 26 Березень 2012, 15:11
А чию ти туди вклеїв....????
групову з випускного в універі, себе обвів фламастером. Чого їм не сподобалось хз :unknown:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 26 Березень 2012, 15:14
Чого їм не сподобалось хз
Якісь ненормальні напевно...Треба було з випускного у школі, думаю 100% пройшло б... :biggrin:
п.с. Сань, є питання по зняттю і реєстрації авто. В ЛС...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Павло Дмитришин Клоун від 26 Березень 2012, 15:17
групову з випускного в універі, себе обвів фламастером. Чого їм не сподобалось хз :unknown:
:laugh: :rolf: :rolf: :rolf:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 26 Березень 2012, 15:24
ще треба в паспортному малого оформить але не знаю прийомні дні а там трубку не беруть ніхто випадково не памятає коли це треба робити
пятниця з 15.00 точно і здається середа так само, і субота до 13.00

себе обвів фламастером
прочитав "фалоімітатором"  :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: kolesorv від 19 Червень 2012, 13:21
Хтось може підсказати як виглядає процедура описана в п. 2.6 ПДР
"2.6. За рішенням уповноваженої на те посадової особи Державтоінспекції, за наявності на те підстав, водій зобов'язаний пройти позачерговий медичний огляд з метою визначення здатності безпечно керувати транспортним засобом і перевірку знання цих Правил та навичок водіння. "
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 19 Червень 2012, 13:23
kolesorv, ггг самом цікаво.це треба бути сліпим дауном чи шо?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: kolesorv від 19 Червень 2012, 13:46
rovenskiy,  трошки стосовно правил поспорити і отримати у відповідь, щось типу:"Зараз будемо проходити перевірку ПДР: я візьму книжку і буду тебе екзаменувати... Це мій товариш так вчора на Волині попав, інспектор був направлений "в правильному напрямку руху", але дуже мені якось цікаво стало, як же правильно їх посилати в такому випадку.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Messerschmitt від 02 Липень 2012, 11:45
Підкажіть прошу:
В моїй автівці потрібно провести зварювальні роботи поряд з номером кузова авто. Машина зареестрована в Ужгороді на даний час знаходится в Бердичеві і не є транспортабельною. Що я маю зробити щоб отримати дозвіл?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 02 Липень 2012, 12:14
мейбі висновок експерта по місцю реєстрації ТЗ. ?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Messerschmitt від 02 Липень 2012, 12:30
Тогда как, мне делать фотки и тащить их в Ужгород? Или брать эксперта в Бердичеве, тащить его к машине, а потом с его писюльками и фотками ехать в Ужгород или он мне и в Бердичеве Гэто разрешеницо выписать сможет? НиПаНяТнА   :unknown:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 02 Липень 2012, 12:36
Messerschmitte, а що про це кажуть місцеві (ті хто має проводити зварювальні роботи)?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Messerschmitt від 02 Липень 2012, 12:37
Так мне машину тесть варит... он не в кугсе,гебята)
Скорее всего придеться ехать в наше МРЕО и там все выяснить...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 02 Липень 2012, 12:40
Messerschmitte, підійди в МРЕО до рішали, він тобі все розповість як воно має бути.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: komitet від 02 Липень 2012, 15:07
Думаю правильным будет обратиться в МРЕО здесь, в Ровно. Они более конкретно скажут что делать и как оно будет правильно.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lopyshok від 02 Липень 2012, 15:10
Messerschmitte, А ще краще звернись в Сантадор на Млинівській 61-06-15
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Messerschmitt від 02 Липень 2012, 18:03
Lopyshok, спасибо! Так и сделаю  :good:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Zayko від 17 Серпень 2012, 16:08
яке співвідношення кольорів допустиме на авто?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 17 Серпень 2012, 16:11
аерографія/вініл?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 17 Серпень 2012, 16:11
 маргаріта/текіла?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Zayko від 17 Серпень 2012, 16:13
краска  :agna:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 17 Серпень 2012, 18:11
Zayko,
Техпаспортного кольору має бути 51%. 49%  -на твій розсуд.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Zayko від 20 Серпень 2012, 15:33
BELIK, а де це написано? на одному форумі підсказали "3.6. У поле реквізиту «Колір» записується код кольору транспортного засобу згідно з довідником-класифікатором кольорів транспортних засобів. При комбінованому забарвленні записується код нижньої частини легкового автомобіля. Для вантажного автомобіля вказується колір кабіни. "
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 20 Серпень 2012, 16:50
Zayko, ну так все правильно, та не бійся ти так за Омегу, все там нормально буде  :good:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Zayko від 20 Серпень 2012, 16:56
Lioxa, зупинять гаїшніки  зроблю так само (http://www.webpark.ru/uploads54/120724/Fungif_17.gif)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Серпень 2012, 20:48
Zayko,
Стояв і заважав намаганнями випити халявної кави у Гурів вихлопу. Поруч намалювався працівник всіма водіями ненависних органів. То він мені і пояснив (за що йому невеличка, але подяка) що якщо малюєш дах, капот, багажник у всі кольори райдуги а бочини з бамперами лишаєш техпаспортними - то на любому авто це буде приблизно 55-65 % основного кольору від загальної площі пофарбованого авто!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 20 Серпень 2012, 20:52
саме так... :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Серпень 2012, 20:54
Sergiush,  :friends: Братююуууунь! Дивно що не послав мене так як зранку! :biggrin:
Щоб тебе качка копнула! :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 20 Серпень 2012, 20:56
BELIK,
Щоб у тебе дупа по шву розійшлася...Срав пес -перділи гуси
п.с. Заїдь до мене,я тобі ще 20 грн. винен...здача із внесків...)))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Серпень 2012, 21:01
Заїду якось. сьогодні планував але не вийшло. :)
Каву купив? :biggrin:
Най си попукав зі злості! :laugh:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 20 Серпень 2012, 21:03
Заїду якось. сьогодні планував але не вийшло.
:) ок...
най тебе переверне та гепне  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BELIK від 20 Серпень 2012, 21:04
Sergiush,
Зарахуй мені злив. я пішов машину мити і додому танка воювати! :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Brunik від 20 Серпень 2012, 21:06
Моя шустка по техпаспорту записана як червона, хоча 2-х кольорова, дайці до різнобарвності не мали притензій ніколи  :)
(http://s018.radikal.ru/i503/1208/f6/4378724ade24.jpg) (http://www.radikal.ru)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Vitality від 20 Серпень 2012, 22:40
Бо втебе більше ніж 50 % кольору червоний....
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 06 Вересень 2012, 21:41
Шановні правовики,цікавить така інфа: в підїзді вивісили оголошення при обовязкове примусове безкоштовне встановлення лічильників на газ. Є постанова Кабміну від 1999р (щось як на мене застара вже),якщо потрібно можу дати повний номер і дату. Так,от приходили майстри і кажуть,щоб поставити цей лічильник треба перекурьочувати всю кухню і пеерварювати мульйон труб.І це все заради клятого лічильника,щоб економити 10 грн в міс. В кухні недавно ремонт був зроблений,шкода...
Так от,цікавить чи реально це правомірно,якщо я відмовлюсь встановлювати цей лічильник,що вони відключать мене від газопостачання?
Наперед дякую за консультацію.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 06 Вересень 2012, 21:55
якщо я відмовлюсь встановлювати цей лічильник,що вони відключать мене від газопостачання?
будеш платити не за фактично спожитий газ, а за середню спожиту норму * на кількість прописаних людей.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 06 Вересень 2012, 22:04
Та то пофік,не така вже велика різниця,але ж ті уроди кажуть,що в тупу згідно букви закону можна відключити.Папік радився з юристом-той каже глухий кут(
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 06 Вересень 2012, 22:13
Макс, реально буде економніше ніж зараз
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 06 Вересень 2012, 22:21
 :face:
тож кажу пів кухні курочити(
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 06 Вересень 2012, 22:21
Tortik-Veteran, треба шукати з ними компроміс, вони ж не у себе дома
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 06 Вересень 2012, 22:27
Прийнято закон про обов'язкове встановлення газових лічильників

Верховна Рада прийняла закон про обов'язкове встановлення газових лічильників у квартирах, приватних будинках, а також у фізосіб-підприємців та юридичних осіб.
Відповідно до закону, облік споживання газу в квартирах і приватних будинках, де блакитне паливо використовується комплексно, у тому числі для опалення, необхідно ввести з 1 січня 2012 року. У квартирах і будинках, де газ використовують для підігріву води та приготування їжі - з 1 січня 2021 року. У житлі, де газ підведений тільки до газових плит - з 1 січня 2018 року. Для інших споживачів - з 1 квітня 2011 року.
У випадку, якщо населення відмовляється від встановлення газових лічильників, поставки газу припиняються. Нові та реконструйовані будинки вводяться в експлуатацію лише за наявності вузлів обліку природного газу.
Як повідомляє інформуправління апарату Верховної Ради, встановлення лічильників населенню, відповідно до закону, оплачується за рахунок бюджету та коштів компаній, які здійснюють розподіл газу на відповідній території. Фізособи-підприємці та юрособи, які використовують газ у своїй діяльності, повинні встановлювати лічильники власним коштом.
У пояснювальній записці до закону відзначається, що 20% всього обсягу газу, що споживає населення, використовується без лічильників. З 13,29 млн. споживачів (населення) лічильники є тільки у 8 млн. Орієнтовна вартість встановлення лічильника у приватному будинку становить 918 грн без ПДВ, в багатоквартирному будинку - 528 грн без ПДВ
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 06 Вересень 2012, 22:44
Чув за ці приколи. Якщо у під"зді є люди, що відмовились або не путили монтерів в квартиру, відключають від газу весь під"їзд (!), поки непокорні не зламаються.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Gallina SL від 06 Вересень 2012, 23:29
Tortik-Veteran, Відмовитись не можна, це державна програма, шукай компроміси...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: TIMIKUS від 07 Вересень 2012, 09:08
Че ж они ко мне не едут и не предлагают? :face: Я б согласился. Счетчики рулят. Да и задолбало уже платить за "підігрів води" :wasko:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 07 Вересень 2012, 10:07
Че ж они ко мне не едут и не предлагают? :face: Я б согласился.
Там якісь графіки розроблені.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 07 Вересень 2012, 11:19
Та я так і відчуваю,що система таки зламає і прийдеться підключати.Просто заради економії в 10 грн прийдеться псувати кухню і то в фінансовому аспекті значно дорожче.Це з рубрики зекономити 10 ком,заплативши 100 грн. :(
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 07 Вересень 2012, 11:31
Tortik-Veteran, економія далеко не в 10 грн.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 07 Вересень 2012, 11:36
suspect, десь я читав що окуповується лічильник за 25-30 років
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 07 Вересень 2012, 11:38
SerSm, мені впринципі пох, у мене автономне опалення :smoke:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 07 Вересень 2012, 12:38
suspect, десь я читав що окуповується лічильник за 25-30 років
SerSm, мені впринципі пох, у мене автономне опалення :smoke:
во-во
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 07 Вересень 2012, 12:40
Tortik-Veteran, але лічильник також є :good:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Капитошко від 19 Вересень 2012, 16:44
Таке питання, катався з сестрою на реноме , вчилась вона їздить, тут приїжать працівникики ППС і докулупались показуй права, думали нема і хтіли мабуть збрить бабла. Таких мона посилать нах чи як працівнику міліції потрібно показувати права? Якшо можна чи є стаття кому і коли показуються права на керування ТС
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: vigors від 19 Вересень 2012, 16:49
Таке питання, катався з сестрою на реноме , вчилась вона їздить, тут приїжать працівникики ППС і докулупались показуй права, думали нема і хтіли мабуть збрить бабла. Таких мона посилать нах чи як працівнику міліції потрібно показувати права? Якшо можна чи є стаття кому і коли показуються права на керування ТС
доки можуть ППС-ки перевірити. По новим ПДР могли і придертися - пункта про приватне навчання вже не має.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 19 Вересень 2012, 16:51
Звісно я не розтолкую все згідно статті такої-то,це більше наші гуру та модери скажуть,але я думаю не мають права вони вимагати.
1.це не працівники дпс
2.це фактично ж не траса,а якась прилегла територія,двір чи якось так.

Один раз був присутній при такій само схожій ситуації.
Мабуть працівникам ППС тільки паспорт можна і предьявити.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 19 Вересень 2012, 16:51
vigors, ого,навіть так.дякую.буде корисно і самому цікаво.А можна точніше-від коли це вже така анархія?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: vigors від 19 Вересень 2012, 16:56
.А можна точніше-від коли це вже така анархія?
здається постанова КМ за вересень минулого року
Навчальна їзда / Правила дорожнього руху / Дорожній рух / Каталог документів / АвтоЗакон @ Autoua.net — законодавство України для водія. Закони та статті. Правила дорожнього руху. Закон України «Про дорожній рух» (http://law.autoua.net/documents/basic_documents/102.html?p=25)

п.с. ППС має право перевірити доки особи, в тому числі і права, і якщо щось, то викликати ДАІ
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 19 Вересень 2012, 17:01
vigors, дякую.Ну це все я зрозумів.А от постає таке питання: чи ППС вправі за це перевіряти і наказувати.Якщо ні,тоді і питання знімається.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: vigors від 19 Вересень 2012, 17:03
чи ППС вправі за це перевіряти і наказувати
перевірити можуть, вони ж по маршрутам своїм ходять. А наказувати не можуть, тільки ДАІ викликати
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 19 Вересень 2012, 17:05
vigors, от це десь ближче до реальності.дякую.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: vigors від 19 Вересень 2012, 17:09
ось тут трохи розжовано про ППС і ДПС
Як змусити міліцію нас поважати? ППС і ДПС (http://webmen.org.ua/zakony-ta-bezpeka/jak-zmusyty-miliciju-nas-povazhaty-pps-i-dps.php)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: TIMIKUS від 19 Вересень 2012, 18:42
проверяли доки... потому что с телкой был... намек понятен?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: MaTVeY від 19 Вересень 2012, 18:50
TIMIKUS,   :sekas:   :laugh:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Капитошко від 20 Вересень 2012, 02:52
проверяли доки... потому что с телкой был... намек понятен?
та ні, ми ж не стояли з виключеними фарами і так далі, а вона каталась і вони мол підїхали і попросили водійське посвідчення, думали шо нема і хотілм мабуть грошей, але права в неї є, а от їздить шось нажаль нема
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Kordonets від 20 Вересень 2012, 09:55
думали шо нема і хотілм мабуть грошей
вони думали, що то малолєткі мєстні приїхали трави попить чи горілки покурить, а тут облом... першо, що на думку спало - права перевірити... ППС може додовбатися, якщо у них орієнтіровка є на людину чи на авто за підозрою у скоєнні правопорушення чи якби ви там хуліганством всяким займалися, а так там навіть таблички немає, що то приватна територія. документи їм можна пред"явити будь-які з фоткою та печаткою, а конкретно права попросити можуть тільки даїшники.... ну якось так
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: TIMIKUS від 20 Вересень 2012, 10:01
Kordonets,
все верно :good:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 20 Вересень 2012, 11:13
документи їм можна пред"явити будь-які з фоткою та печаткою, а конкретно права попросити можуть тільки даїшники
Вони просять документи які посвідчують особу. Паспорт, пенсійне, читацький квиток, студентській, права і тд. А що їм дать вирішуєш ти.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Kordonets від 20 Вересень 2012, 19:27
rovenskiy, во-во... і я про те ж
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 20 Вересень 2012, 22:17
Капитошко,  треба було показать
(http://pidruchniki.ws/imag/finans/shust_num/image131.jpg)
 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

всьо блять...точно отпіздить  :face: :face: :face:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Капитошко від 20 Вересень 2012, 22:24
всьо блять...очно отпіздить   
в дирочку (с)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 20 Вересень 2012, 22:26
Капитошко,  а пішов ти в сам в дирочку :biggrin: :friends:
давай просто     :drink:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Verona від 25 Березень 2013, 13:27
потрібна консультація з такого питання: у нас на роботі службовий Рено Майстер вантажопасажир 8+1 місце із-за виробничої потреби 3 місця демонтували, таку кількість людей ніколи і не возили. Майже кожна зустріч з Даішниками починаеться з лічби сидінь і виносу мізків за іх відсутність. Наскільки це правомірно?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: andrianos від 25 Березень 2013, 13:30
потрібна консультація з такого питання: у нас на роботі службовий Рено Майстер вантажопасажир 8+1 місце із-за виробничої потреби 3 місця демонтували, таку кількість людей ніколи і не возили. Майже кожна зустріч з Даішниками починаеться з лічби сидінь і виносу мізків за іх відсутність. Наскільки це правомірно?
+1 цікавить дане питання.  В мене теж демонтовано 2 сидіння. Але ще не зупиняли і не лічили сидіння.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BAZUKA від 25 Березень 2013, 13:33
На мою думку можна зняти сидіння. А коли ДАІ зупиняє просто кажеш шо на хімчистку віддав )
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: BAZUKA від 25 Березень 2013, 13:51
"Авторевю" №13/2021 стр. 8, "Пошел в народ"
Згідно слів "начальник Департамента ГАИ Валерий Лозовой" демонтаж сидінь для перевезення багажу не є порушенням. Залишилось знайти журнал зі статтею і тикани в неї носом нерозумних "гаїшників"
А ще краще, якщо є час, дозволити скласти протокол, а потім з тим протоколом і статтею в суд... там суддя визнає незнання правил інспектором, а далі службова невідповідність, догана і все таке... Потрібно ж з ними якось боротось

інфа: чи дозволяється експлуатація пас. мікроавтобуса без заднього ряду сидінь - Автофорум – ЛІГА:Форумы (http://forum.liga.net/Messages.asp?did=229706)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Protos від 19 Квітень 2013, 10:00
Народ хотів дізнатись чи є можливість не заїзджати на ваги 20 т. фурою коли тебе зупинили, є можливість крім того що дати на лапу, може є якийсь юридичний захист з чього приводу.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 19 Квітень 2013, 10:05
Все значно простіше - не перевантажуй машину і ваги тобі не страшні :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Protos від 19 Квітень 2013, 10:12
я це розумію, але вже як кажуть що сталось то сталось, просто цікавить чи є можливість не важитись, якщо знову буде.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 19 Квітень 2013, 10:45
suspect, ти просто не знаєш наших.... скільки вже раз було, зважує машину поляк - одна вага, зважує наш - вже перегруз, давай на лапу......
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: suspect від 19 Квітень 2013, 10:52
Значить питання в тому як налаштована вага, але тут вже нічого не доведеш :unknown:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: terryk від 19 Квітень 2013, 11:01
Шановний сбджектстартер і всі інші - питання в наступному, у мене посвідчення водія старого зразка - але з позначкою ЮА - чи потрібно його міняти чи ні, кажуть з написом СЮ обовязково а мої ні, хто що чув підкажіть.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: TIMIKUS від 19 Квітень 2013, 11:18
что еще за позначки?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: terryk від 19 Квітень 2013, 11:24
UA та SU відповідно. Ті що SU у вигляді книжечки і дійсні тільки до кінця року, про решту ходять різні чутки що теж ідуть під відміну... от треба вияснити звідки ноги ростуть
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: M1shka від 19 Квітень 2013, 11:25
terryk, Які саме в тебе?
SU це ще радянські
(http://expres.ua/gfx/auto/forumfullimgtravel1287059256491302080099867.jpg)

Зліва українські старого зразка (у мну тоже такі), зправа вже такі як тепер видають пластикові
(http://i.obozrevatel.ua/9/1032279/467393.jpg)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 19 Квітень 2013, 11:30
Наскільки я зрозумів, недійсьні будуть тільки радянські "книжечки".
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: TIMIKUS від 19 Квітень 2013, 11:30
у меня бумажные ламинированные. менять небуду, ибо там А и В, а в пластиковых куча подкатегорий.
А еще они без срока годности.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 19 Квітень 2013, 11:32
у меня бумажные ламинированные. менять небуду, ибо там А и В, а в пластиковых куча подкатегорий.
Все один в один як і у мене.... :) :good: нафуй міняти.. Давайте ще свідоцтва про народження, радянські, почнемо міняти...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: mak7 від 19 Квітень 2013, 11:37
а є в когось касети номерні клубні?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 19 Квітень 2013, 11:38
а є в когось касети номерні клубні?
Ні, вже немає.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: mak7 від 19 Квітень 2013, 11:40
а є в когось касети номерні клубні?
Ні, вже немає.
жаль.  :(

блін не глянув шо це юридичний розділ.
Вадім, видали, плз
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 19 Квітень 2013, 11:40
Та хай собі буде, нікому не заважає вроді.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: terryk від 19 Квітень 2013, 11:51
У мене такі як зліва... а на рахунок категорій - я взнавав раніше, при заміні старих на нові з А та Б будуть відкриті категорії А, А1 В, В1, В2. Всім дякую за допомогу, а то нагнали деякі штатські тут страху....  :friends:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: M1shka від 19 Квітень 2013, 11:56
terryk,  Якщо є категорія А і В то А1 і В1 рахуй відкриті автоматично, бо вони так сказати нижчі.

Цитувати
Удостоверение водителя, выданное до вступления в силу Закона Украины от 24 сентября 2008 г. №586-VI «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о совершенствовании регуляции отношений в сфере обеспечения безопасности дорожного движения», может быть обменяно на новое согласно Положения. При этом в новом удостоверении водителя отмечаются категории (детально см. Выдача и обмен удостоверения водителя):
 — А1, А – отвечает категории А;
 — В1, В – отвечает категории В;
 — С1, С – отвечает категории С;
 — D1, D – отвечает категории D;
 — BЕ – отвечает категориям В и Е;
 — C1E, СЕ – отвечает категориям C и Е;
 — D1E, DЕ – отвечает категориям D и Е;
 — Т – отвечает категории Трамвай, Троллейбус.

Возможно одновременное открытие двух или более низших категорий при наличии соответствующих справок, выданных заведениями по подготовке водителей, и сдачи практических экзаменов по каждой из таких категорий. Низшими категориями считаются: D1 – к D; C – к D1, D; С1 – к С, D1, D; B – к C1, C, D1, D; В1 – к В, С1, С, D1, D; А – к В1, В, С1, С, D1, D; А1 – к категории А, В1, В, С1, С, D1, D.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: terryk від 19 Квітень 2013, 12:38
ну так там же написано - що стара А це А та А1 а стара В це В та В1, і їх відкривати додатково не треба. те саме - тільки іншими словами :) В2 це я щось наплужив
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: ГлюкХР від 14 Травень 2013, 17:12
чув від декількох людей що знову хочуть ввести обовзяковим до предявлення працівнику ДАЇ мед довідки. питання чи дійсно це так чи це все видумки?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 14 Травень 2013, 17:17
видумки
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 14 Травень 2013, 17:25
чув від декількох людей що знову хочуть ввести обовзяковим до предявлення працівнику ДАЇ мед довідки. питання чи дійсно це так чи це все видумки?
Для того щоб вимагати медичну довідку...потрібно поміняти ПДР і ЗУ Про дорожній рух...відповідно має бути законопроект про такі зміни...погугли...може є такий!!!!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 14 Травень 2013, 17:28
А вообще...вони зараз мають наші закони привести у відповідність до европейських...а в европі такого немає))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: terryk від 15 Травень 2013, 10:16
ПДР затверджуються постановою на рівні кабміну, так що може бути що хош. Довідку по ходу зобовязані мати всі, а от вимагати таку довідку на перевірку наші доблесні мусорільйо не мають право.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: RomanL від 19 Травень 2013, 23:34
Хтось може вирішити протокол за Соборну за 1/2?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: ГлюкХР від 23 Травень 2013, 19:53
питання навіяне відеом Фокуса. то знаки обмеження 70 і 50 перед постами то є законно?
12.10.2.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно:
а)
 на небезпечних ділянках доріг та вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги тощо);
б)
 у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів;
в)
у місцях розташування стаціонарних постів Державтоінспекції;
г)
 на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: MaTVeY від 23 Травень 2013, 20:52
Вони то законо,а от прилад яким вимірюють швидкість ні
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: ГлюкХР від 23 Травень 2013, 20:56
рилад яким вимірюють швидкість ні
а чим дозволено вимірювати? зараз знову почав трохи соватися на авто то тра знати шо до чого)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: MaTVeY від 23 Травень 2013, 21:02
а чим дозволено вимірювати? зараз знову почав трохи соватися на авто то тра знати шо до чого)
ну з цим більш детально я думаю роз"яснить фокус
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: susanin від 29 Травень 2013, 13:23
Цікавить: пасажиромісткість авто по тех паспорту 8+1, вийняв ряд сідух ( - 3 місця ) для перевезення багажу.Чого очікувати при зупинці працівниками ДАІ?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 29 Травень 2013, 16:21
Чого очікувати при зупинці?
ізнос гальмівних колодок. Гуми. Стаканчік з водою з панелі може впасти.  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: susanin від 29 Травень 2013, 17:05
ізнос гальмівних колодок. Гуми. Стаканчік з водою з панелі може впасти
Чого тему "засирати", тебе ж не питають. Невже подобається читати такого плану дибільні повідомлення :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 29 Травень 2013, 17:21
питання навіяне відеом Фокуса. то знаки обмеження 70 і 50 перед постами то є законно?
12.10.2.

Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно:
а)
 на небезпечних ділянках доріг та вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги тощо);
б)
 у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів;
в)
у місцях розташування стаціонарних постів Державтоінспекції;
г)
 на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.
А чого ти не процитував весь 12.10 ПДР????
Там є відповідь на твоє питання... :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 29 Травень 2013, 17:23
Цікавить: пасажиромісткість авто по тех паспорту 8+1, вийняв ряд сідух ( - 3 місця ) для перевезення багажу.Чого очікувати при зупинці працівниками ДАІ?
Нічого ти не порушиш...але можуть пробувати розвести на лоха!!!!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 29 Травень 2013, 17:42
   ГлюкХР
Знайшов відповідь на своє питання???
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Sergiush від 29 Травень 2013, 17:43
Фокус поговорив сам із собою.... :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 29 Травень 2013, 17:45
Фокус поговорив сам із собою.... :biggrin:
ГАІшник...киш звідси... :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: susanin від 29 Травень 2013, 17:46
Нічого ти не порушиш...але можуть пробувати розвести на лоха!!!!
В принципі і я так думаю. До мене в магазин заходжує ДАІшник - я в нього цікавився: говорить що це вже переобладнання ( якщо 8 місць - має бути 8 сидіннь, навіть і не встановлених але бути)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: ГлюкХР від 29 Травень 2013, 17:52
Знайшов відповідь на своє питання???
зараз почитаю весь пункт
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 29 Травень 2013, 20:33
Чого тему "засирати", тебе ж не питають. Невже подобається читати такого плану дибільні повідомлення
З приводу "тебе не тебе" адресату питання немає. Тому хто хоче той і відповідає. Ну і яке питання така й відповідь. в такій темі ВІРНО поставлене питання тагне за собою ВІРНУ відповідь. ПиСИ бачу ти вже своє повідомлення виправив. знач зрозумів суть.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Атеїст від 23 Червень 2013, 22:49
Що потрібно, щоб зареєструвати "Громадську" організацію? (на основі клубу)

Мета: 1- офіційні листи, звернення, скарги в:
           *ДАІ
           *ШЕУ
           *міські органи влади

         2-  організація масових заходів.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 23 Червень 2013, 22:58
Що потрібно, щоб зареєструвати "Громадську" організацію? (на основі клубу)
Протокол установчих зборів, на яких обрано голову громадської оганізації, вказано її юридичну адресу, копія паспорта і кода новообраного голови, сплата реєстраційного мита, близько 50 грн. Це якщо без юридичною особи, без печатки ітд. Якщо з печаткою, то ще статутний капітал, і оформлений на роботу бухгатлер з не менше ніж мінімальною зп в місяць.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Rovenskiy від 23 Червень 2013, 23:24
Що потрібно, щоб зареєструвати неприбуткову "Громадську" організацію?
так правильніше
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Атеїст від 24 Червень 2013, 01:11
rovenskiy, точно!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 12 Жовтень 2013, 11:16
Доброго дня, цікавить таке пмиання: наскільки легітимним є збір платні за вїзд на територію ЦМЛ?
Наперед дякую за відповідь.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 12 Жовтень 2013, 11:33
Доброго дня, цікавить таке пмиання: наскільки легітимним є збір платні за вїзд на територію ЦМЛ?
Наперед дякую за відповідь.
Ти ще там???? На вихідні не відпускають???
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 12 Жовтень 2013, 11:43
Та я кожного дня їзджу.
Але суть питання лишається.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 12 Жовтень 2013, 11:47
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1342-2009-%D0%BF (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1342-2009-%D0%BF)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 12 Жовтень 2013, 11:53
Мнрга букаф для телефону. Який там пункт?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 12 Жовтень 2013, 11:55
Там многа пунктав))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Douglas від 12 Жовтень 2013, 13:45
Фокус, а таке питання,їду я вчора під знак 50 трохи більше... 115  :) ,і зупинив мене даець,що треба було робити?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Віталій Іванович від 12 Жовтень 2013, 13:46
Фокус, а таке питання,їду я вчора під знак 50 трохи більше... 115  :) ,і зупинив мене даець,що треба було робити?
втікать :unknown: :agna:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: M1shka від 12 Жовтень 2013, 13:47
Douglas,  На щось зняв тебе там визир, трукам чи гарпун чи на фен зловив?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 12 Жовтень 2013, 13:49
Фокус, а таке питання,їду я вчора під знак 50 трохи більше... 115  :) ,і зупинив мене даець,що треба було робити?
Де це було???
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Douglas від 12 Жовтень 2013, 16:07
Якесь село на київській трасі,там знаки нормально стояли 90-70-50, зняв на таку квадратну штуку з екраном і кнопками по боках  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Uksss від 12 Жовтень 2013, 16:16
з екраном і кнопками по боках 
PSP?  :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 12 Жовтень 2013, 16:19
Якесь село на київській трасі,там знаки нормально стояли 90-70-50, зняв на таку квадратну штуку з екраном і кнопками по боках  :biggrin:
В на селенному пункті ????
Знак на білому фоні????
Чи це на посту????
І шо означає нормально стояли????
З додатковими табличками чи знаками???
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 12 Жовтень 2013, 19:21
аскільки легітимним є збір платні за вїзд на територію ЦМЛ?
коли я лежав в лікарні то нічого не платив: це ДЕРЖАВНА УСТАНОВА. Морду "кірпічом" і поїхав.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1342-2009-%D0%BF
там не за парковку беруть, а за в'їзд на територію лікарні
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 12 Жовтень 2013, 20:28
так от і я за це питаю
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: M1shka від 12 Жовтень 2013, 20:35
Якесь село на київській трасі,там знаки нормально стояли 90-70-50, зняв на таку квадратну штуку з екраном і кнопками по боках  :biggrin:
Зловили на візир, протокол склали?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Douglas від 13 Жовтень 2013, 00:53
протокол склали?
я відповім так  :rolf:
 :rolf: :rolf: :rolf:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 19:46
Запитання: чи можна їхати під знак "Кірпіч", якщо ти живвеш в межах дії знаку,але є заїзд з іншої сторони?
Пробував знайти в ПДР чітку відповідь,але не вдалось? Є міркування,але хотілось би почути  юридично ПРАВИЛЬНУ відповідь і що говорити служителям закону,якщо є така колізія?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 13 Жовтень 2013, 20:46
http://pdd.ua/ua/33/3.21/ (http://pdd.ua/ua/33/3.21/)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 20:52
Lioxa, дякую, але всеодно до кінця не ясно. Дія знаку від місця встанрвлення до перехрестя. А що якщо далі і вони бачили де саме ти вїхав.
Доечі, перехрестям буде вважатись перетин меншої вулиці з цією основною, але не можна сказати що це прилягаюча територія.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: M1shka від 13 Жовтень 2013, 20:56
:rolf: :rolf: :rolf:
Або плати або оскаржуй  :agna:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 13 Жовтень 2013, 20:57
зверни увагу
Цитувати
запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;

але це моя думка  :unknown:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 21:36
чекаєм ще думки того хто за*пав усіх))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 13 Жовтень 2013, 22:05
чи можна їхати під знак "Кірпіч"
а де це ти вже так заїхав і скільки грн штрафу тобі виписали?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 22:08
SerSm, та ніскільки. просто цікавить питання.
Фоку,ти заіпав так довго чекати.... :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 13 Жовтень 2013, 22:59
Фоку,ти заіпав так довго чекати.... :biggrin:
:rolf: :rolf: :rolf:

Він поїхав на заданіє, і ще досі не повернувся...
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 23:04
і тут у кожного промайнула думка: "А може..."

пс-реально чекаю відповідь.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 13 Жовтень 2013, 23:13
чекаєм ще думки того хто за*пав усіх))))
SerSm, та ніскільки. просто цікавить питання.
Фоку,ти заіпав так довго чекати.... :biggrin:
Фоку,ти заіпав так довго чекати.... :biggrin:
:rolf: :rolf: :rolf:

Він поїхав на заданіє, і ще досі не повернувся...
Я приїхав з заданія)))
А на рахунок знаку 3.21...то так само знак встановлюється так як і написав Льоха...тільки є ще 3-ри випадки коли він діє...це можна прочитати по силочці яку любязно нам надав той самий Олексій...
Це впринципі як і знаки 3.1 по центру....
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 13 Жовтень 2013, 23:15
І вообще я так зрозумів шо Льоха на мій хліб зазіхає :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 13 Жовтень 2013, 23:18
Фокус, забирай його до Timelife в групу стажорів.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 13 Жовтень 2013, 23:21
Фокус, забирай його до Timelife в групу стажорів.
Він вже в ній...просто інкогніто))))
Але я його вже перед вами спалив))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 13 Жовтень 2013, 23:22
Ясно я нікому не скажу, це буде наша з тобою таємниця. :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 13 Жовтень 2013, 23:25
Ясно я нікому не скажу, це буде наша з тобою таємниця. :)
Тільки Льохє не говори))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Midaff від 13 Жовтень 2013, 23:25
То 100%.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 23:36
Фокус, ну якщо так то я так розумію що всеодно не можна навіть якщо живеш в межах дії знаку? Чи є якісь лазєйки?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 13 Жовтень 2013, 23:43
Фокус, ну якщо так то я так розумію що всеодно не можна навіть якщо живеш в межах дії знаку? Чи є якісь лазєйки?
Якщо знак там встановленний правомірно...то лазейок не потрібно навіть шукати...і я ще допоможу інспектору на тебе протокол скласти...мій принцип...порушив(знак по ДСТУ та згідно ПДР) то будь мужиком...плати штраф!!!!
Сам зрозумій в нашому законодавстві стільки "лазейок"...так і у цьому випадку вони є...але у цьому випадку я тобі не "совєтчік"...тим більше я знаю про який знак на Поповича ти говориш)))))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 13 Жовтень 2013, 23:50
Фокус, ну якщо так то я так розумію що всеодно не можна навіть якщо живеш в межах дії знаку? Чи є якісь лазєйки?
Якщо знак там встановленний правомірно...то лазейок не потрібно навіть шукати...і я ще допоможу інспектору на тебе протокол скласти...мій принцип...порушив(знак по ДСТУ та згідно ПДР) то будь мужиком...плати штраф!!!!
Сам зрозумій в нашому законодавстві стільки "лазейок"...так і у цьому випадку вони є...але у цьому випадку я тобі не "совєтчік"...тим більше я знаю про який знак на Поповича ти говориш)))))
ого...тебе шо вампіри покусали?)
молодець.
але ладно.чисто для мене питання залишилось відкритим.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: SerSm від 13 Жовтень 2013, 23:55
на Поповича
він там один :)

по тій самій Поповича.
На початку Поповича біля 27 школи знак "дорога з одностороннім рухом" зняли, а при перехресті з Чернишова стоїть знак "кінець дороги з односторонім рухом". ну і на кожному виїзді на вулицю Поповича стоїть под одній стороні "рух направо", а по іншій "рух наліво". Так от питання: що робити з тими рагулями що їдуть тобі на зустріч?
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 14 Жовтень 2013, 00:10
на Поповича
він там один :)

по тій самій Поповича.
На початку Поповича біля 27 школи знак "дорога з одностороннім рухом" зняли, а при перехресті з Чернишова стоїть знак "кінець дороги з односторонім рухом". ну і на кожному виїзді на вулицю Поповича стоїть под одній стороні "рух направо", а по іншій "рух наліво". Так от питання: що робити з тими рагулями що їдуть тобі на зустріч?
Тут рагулі шо водії...шо ДАІшники які не роблять приписів і не пишуть протоколів на дорожників...а от рагулів які їдуть на зустріч...я завжди їду лоб в лоб...і їм приходиться розвертатися....коли буде час зніму відеоінстркуцію)))
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Віталій Іванович від 14 Жовтень 2013, 00:21
зніму відеоінстркуцію)))
з нетерпінням чекаю :)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 14 Жовтень 2013, 10:55
І вообще я так зрозумів шо Льоха на мій хліб зазіхає :biggrin: :biggrin: :biggrin:
(http://rybinsk20.narod.ru/Smile/_pic-smile/13.gif)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Lioxa від 14 Жовтень 2013, 10:56
а от рагулів які їдуть на зустріч...я завжди їду лоб в лоб

я тоже  :biggrin:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tortik-Veteran від 14 Жовтень 2013, 21:28
а от рагулів які їдуть на зустріч...я завжди їду лоб в лоб

я тоже  :biggrin:
може ви один одному лоб в лоб? схаменіться)
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tuner від 06 Листопад 2013, 20:45
Цікавить у яких випадках працівники ДАІ , при несенні служби,а конкретно зупинившись ( у більшості випадків де і як захотіли) автомобілем, повинні вмикати синій проблисковий маячок?!
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Timelife від 07 Листопад 2013, 09:43
Скоріш за все, Фокус та  Lioxa тобі б відповіли уже, але оскільки вони у відпустці - доведеться почекати або шукати самому. :unknown:
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Max від 09 Листопад 2013, 14:22
Цікавить у яких випадках працівники ДАІ , при несенні служби,а конкретно зупинившись ( у більшості випадків де і як захотіли) автомобілем, повинні вмикати синій проблисковий маячок?!
Не нужно.
Синий проблесковый маячек включать бессмысленно. Его значение - все обязаны снизить скорость до 40 км в час.
Если сотрудники ГАИ стоят с нарушением ПДД - тогда красный маячек. Но красный можно включать только при неотложном служебном задании
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Tuner від 10 Листопад 2013, 13:42
вчора їхав, на луцькому кільці стояли гаврики, увімкнений був проблисковий маячок синій.  причому на кільці стояли, за зупинкою. вроді порушення пдр чи ні?!
а потім ще кілька патрульних машин, але без маячків....
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Max від 10 Листопад 2013, 13:50
Стояли с нарушением - стоянка на перекрестке (с круговым движением).
Стоянку там мотивируют проведением спец операции.
Назва: Re: Питання-Відповідь
Відправлено: Фокус від 10 Листопад 2013, 13:56
)))))