Автор Тема: На "Олімпійському" затопило VIP-зону та роздягальні футболістів  (Прочитано 1500 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sergiush

• Засновники
  • Стать: Чоловіча
    • Ім'я: Сергій
    • Моє авто: Honda CR-V
    На "Олімпійському" затопило VIP-зону та роздягальні футболістів

Найвеличніша споруда Євро-2012 - Олімпіський стадіон - виявилася дірявою: на спортивній арені, на яку витратили 4,5 мільярди гривень, протікає гідроізоляція.

Найбільше дісталося VIP-зоні, виявилося, що керівництво стадіону справді недогледіло, повідомляє ТСН.

Одразу ж після відкриття арени тут почало заливати ложу для високих гостей, прохід для команд та роздягальню футболістів. У приміщеннях розлилося болото, а стіни та стеля "тішать" око неприємним жовтим кольором.

Як повідомив виконувач обов'язків директора "Олімпійського" Андрій Герц, у халатності винен генпідрядник - державна компанія "Київміськбуд".

"Олімпійський" вже позивався до "Київміськбуду" через суд, бо останні відмовлялись переробляти гідроізоляцію власним коштом. Але потім підписали мирову угоду. І будівельники приступили до роботи.

За інформацією ТСН, ремонт щойно зведеного стадіону провадять державним коштом. Хоча в "Олімпійському" наполягають, що переробляють гідроізоляцію за гроші УЄФА.

Також крім підтоплень внутрішніх приміщень, страждає і фасад стадіону. Тут на очах у екскурсантів відколупують цілі гранітні плити.

Як пояснили робітники, вони перероблюють фасад через недоліки у будівництві.

Тим часом у Мінінфраструктури наполягають, що до стадіону після закінчення Єврочемпіонату стосунку вже не мають. А Національне агентство з проведення Євро-2012 Кабмін минулого тижня зовсім ліквідував

Offline Volton

• АСУ
      • Ім'я: Евгений
      • Моє авто: Ford Focus II
      Sergiush, ну ось. скоро ще попливе наша дорога київ-чоп і тоже хер хто її буде ремонтувати. Буде як київ-одеса зараз- латка на латці, автобан мля...

Offline Sergiush

• Засновники
        єбанутися можна уже в цій країна від того що тут коється... :face:

Offline CAH4O

• H-F Team
        • Solid Group
          • Ім'я: Саня
          • Моє авто: Hyundai Santa Fe
          триндєц  :face:

Offline suspect

• Ім'я: Андрій
            • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
            Війна - хуйня, головне маньоври :laugh:

Серий

• Гість
            просто нада поменять родіну бля  :biggrin:

Offline Sergiush

• Засновники
              просто нада поменять родіну бля  :biggrin:
              батьківщину ніколи змінити не можна, тому що суть цього слова думаю всім зрозуміла...А от місце проживання і країну проживання міняти можна...

Offline vacheron

• Ім'я: Dmytro
                • Моє авто: Citroen Nemo

Наші партнери
                Скільки залишилось до нового року?