Умови реєстрації

Правила клубу та форуму:

1. Заборонені особисті образи. За порушення даного правила, перший раз рід-онлі на добу, другий раз бан на тиждень, третій раз видалення акаунту. Кількість враховується на протязі місяця після першого порушення.

2. Не вітається неадекватна поведінка на дорозі. За підтверджені випадки таких порушень, клуб може вимагати зняття наклейки з автомобіля.

3. В розділі "Чорний ринок" не вітаються критичні обговорення щодо ціни товару, за винятком реального торгу. Допускаються аргументи, наприклад посилання, де даний товар коштує дешевше, але повідомлення має бути в коректній формі. Інші суперечки і невдолення - в ПП. Клуб не несе відповідальності за достовірність інформації в оголошеннях, та угоди, що тут заключаються.

Застосовувати санкції мають право Організатори а також досвідчені старожили клубу sanich, rovenskiy та BELIK. Здійснювати модераторські дії вони можуть як зі свого акаунту, так і з спеціально створеного акаунту "Moder". Для уникнення особистих образ рекомендовано все-таки використовувати саме цей акаунт. Обговорювати дії модераторів у відкритих темах заборонено.
Наші партнери