Автор Тема: Карпати  (Прочитано 2296 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IgrekTopic starter

• Стать: Чоловіча
    • Ім'я: Ігор
    • Моє авто: Mazda 929
    Карпати
    « : 29 Серпень 2017, 18:50 »
    Маю намір на 3 дні поїхати в Карпати. За цей час хочеться побачити як найбільше. Напишіть в коментарях хто де був У Карпатах.

Offline umter

• Ім'я: Роман
      • Моє авто: А6
      Re: Карпати
      « Відповідь #1 : 29 Серпень 2017, 19:43 »
      Самі Карпати?
      Чи міста Прикарпаття та Закарпаття?

Offline IgrekTopic starter

• Ім'я: Ігор
        • Моє авто: Mazda 929
        « Відповідь #2 : 29 Серпень 2017, 20:12 »
        Самі Карпати?
        Чи міста Прикарпаття та Закарпаття?
        І карпати і закарпаття.

Offline GI Joe

• Ім'я: Коля
          • Моє авто: lanos 1.5
          « Відповідь #3 : 29 Серпень 2017, 20:48 »
          Берегово-термальні басейни і вина,
          Мукачево-замок, по дорозі до мукачево ще 2замки-
          Сан. Карпати і замок Сент-міклош теж варті уваги.
          Шипіт, синевир...за 3дня можна все роздивитись.

Offline drug_serg

• Ім'я: Сергій
            • Моє авто: Opel Astra Н
            « Відповідь #4 : 30 Серпень 2017, 02:21 »
            Замки і палаци:
            Палац графів Шенборнів (с. Карпати, по дорозі до Мукачевого). В середині замку нічого особливого, гарний ззовні. На території озеро для відпочинку, за озером джерело. Є сувенірний базар.
            Замок паланок (Мукачево). На горі, гарні краєвиди. Цікаві експозиції всередині.
            Замок в м.Хуст (точніше його розвалини). На горі, теж гарні краєвиди.

Природа:
            Шипіт. Пояснювати не бачу сенсу.
            Поруч із водоспадом підйомник на гору (Bike Park Pylypetc). Підйомник піднімає не на саму гору. Щоб піднятись на саму верхівку можна найняти машину (УАЗік), а можна піднятись пішки (до вершини не багато залишається). Рекомендую, класні краєвиди!
            Озеро Синевір. Теж не має сенсу щось розказувати. Єдине що скажу: кафе біля самого озера не рекомендую – дорого. Краще в колибах знизу, на під’їзді до «прохідної» (наприклад Колиба “Гарячий Гуцул”). Вино біля озера не рекомендую, не встиг довести до дому - вже підкисло. За мед поки нічого не скажу. Місцеву самогонку (грушівка, малинова і т.п.), краще взяти тут, на Шипоті вдвічі дорожче, а більше по Закарпатті ніде не змогли знайти (біля самого озера не продають, біля колиб знизу - 50 грн. за чекушку, але нам повезло і від'їхавши трохи від Синевіра і колиб, біля останньої хати стояв прилавок, і там взяли за 70 гривень за пляшку).

Оздоровлення:
            Берегово, термальні води. Був у «Жайвороноку» (48.213380, 22.658449). 130 грн. – 1 година з людини, 150 – 2 години.
            Солотвино, соляні басейни, база відпочинку «Ялинка» (47.954611, 23.861618). 50 грн. з людини, час не обмежений. Реально круто і дуже корисно, рекомендую!
            Гарячі чани. Був на базі відпочинку "Валило", с.Новоселиця (48.166237, 23.758479). Чан коштує 350 грн. за годину (кількість людей – скільки влізе, бачив як сиділо 5 дорослих), баня здається 150 грн. за годину, басейн з гіркою 100 грн. За чани інших комплексів нічого не скажу.

На рахунок доріг:
            Рівне – Львів – Стрий – траса, дорога люкс!
            Стрий – Мукачево – асфальтове покриття як на трасі, мінус – серпантин (не літати!), плюс від перепадів висоти закладає вуха і навіть паморочиться в голові.
            Мукачево – Хуст – Солотвино – трохи ліпше ніж в Обарові. Уважно дивитись на «напливи» асфальту по обочинах.
            Нижні Ворота (з’їзд з траси) – Пилипець (Шипіт та підйомник) – покриття ліпше ніж в Обарові, дуже уважно на серпантині між Нижніми Воротами та с.Воловець (дорога вузька, багаторазово завертає під 180 градусів над обривом!).
            Хуст – Межигір’я – дорога нормальна, але покручена, плюс часто села.
            Межигір’я – озеро Синевір - на перевалі крутий підйом-спуск (здається 6 градусів, скажу чесно - це багато!), місцями вузька. А самий кайф - заїзд на територію самого озера Синевір (для особливо лінивих або з дітьми або під час дощу). Заїзд вузький (є місця, де дві машини розминаються тільки по обочинам), і люди ходять, і машини їздять вверх-вниз, а ще - хрущі на мотоциклах грають в змійку між людьми і машинами. А саме головне - нахил там мабуть градусів 10, якщо не більше! Тому краще залишити машину знизу - і економія за заїзд, і нерви цілі, і сідина по голові не полізе.
            На рахунок дороги Пилипець - Синевір не знаю, на озеро їхав зі сторони Хуста. Хоча минулого року їздили автобусом по цій дорозі, здається нормальна.
            У ЖОДНОМУ РАЗІ не їхати через села Руська Мокра – Усть-Чорна – Красна!!! Думав колеса там залишу! Дороги просто НЕМАЄ! Розбита вантажівками з лісом!

Це де я був на Закарпатті і що бачив на власні очі. Щось згадаю – допишу. Щось цікавить - буду радий допомогти!
            « Останнє редагування: 30 Серпень 2017, 02:35 від drug_serg »

Offline GI Joe

• Ім'я: Коля
              • Моє авто: lanos 1.5
              « Відповідь #5 : 30 Серпень 2017, 12:17 »
              Пилипець-Синевир дорога приблизно як на сарни..можна їхати

Offline umter

• Ім'я: Роман
                • Моє авто: А6
                « Відповідь #6 : 30 Серпень 2017, 21:18 »
                drug_serg, шикарно розписав, нічого і добавити!  :good:
                Сам в середині серпня проїхався цим маршрутом протягом тижня... вражень повні штани, рекомендую.

Наші партнери