Автор Тема: Заміна масла АКПП  (Прочитано 6766 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MaTVeY

• Solid Group
  • Стать: Чоловіча
  • Ім'я: Олександр
Re: Заміна масла АКПП
« Відповідь #15 : 07 Квітень 2017, 11:09 »
я не мав на увазі конкретного виробника авто/коробки. так, якщо з нової машини міняли регулярно частково масло, то така коробка з великою вірогідністю прослужить довго і без проблем. але просто цікаво - якщо керуватися правилом що масло залито на весь термін експлуатації - це виходить вже придумали вічні вузли? коробка яка не стирається і масло яке не старіє?
про повну заміну масла і страхи вимити "корисні відкладення" чув, але це стосується машин з пробігами в 200-300К де масло тіки раз і міняли в кращому випадку. та і крім наявності апаратури для заміни, треба ж головою думати що робити, а не лише кнопки тиснути, ІМХО
так я це і маю на увазі, що виробник авто стверджує що мастило залито на весь срок експлуатації, а виробник самої коробки рекоменндує його змінювати. Так ти правий на рахунок "корисних відкладень", нове мастило має дуже хороший миючий ефект і дійсно воно може підняту всю ту срань з коробки у вигляді бруду та продуктів роботи мех вузлів і "положити" коробку. У випадку як каже Атеїст, особисто бачив як не замінений фільтр АКПП на CR-V забився не пропускав потрібну кільсть атф і посиніла коробка, в сервісний к-т фільтр входить туди)

Offline Serge

• Ім'я: Сергій
  • Моє авто: KIA Magentis 2008 AT Restyle
« Відповідь #16 : 07 Квітень 2017, 11:17 »
я не мав на увазі конкретного виробника авто/коробки. так, якщо з нової машини міняли регулярно частково масло, то така коробка з великою вірогідністю прослужить довго і без проблем. але просто цікаво - якщо керуватися правилом що масло залито на весь термін експлуатації - це виходить вже придумали вічні вузли? коробка яка не стирається і масло яке не старіє?
про повну заміну масла і страхи вимити "корисні відкладення" чув, але це стосується машин з пробігами в 200-300К де масло тіки раз і міняли в кращому випадку. та і крім наявності апаратури для заміни, треба ж головою думати що робити, а не лише кнопки тиснути, ІМХО
так я це і маю на увазі, що виробник авто стверджує що мастило залито на весь срок експлуатації, а виробник самої коробки рекоменндує його змінювати. Так ти правий на рахунок "корисних відкладень", нове мастило має дуже хороший миючий ефект і дійсно воно може підняту всю ту срань з коробки у вигляді бруду та продуктів роботи мех вузлів і "положити" коробку. У випадку як каже Атеїст, особисто бачив як не замінений фільтр АКПП на CR-V забився не пропускав потрібну кільсть атф і посиніла коробка, в сервісний к-т фільтр входить туди)
тоді все ж доцільно фільтр міняти)

Offline Атеїст

• Ім'я: Ігор
  • Моє авто: зубильце
« Відповідь #17 : 07 Квітень 2017, 11:26 »
масло залито на весь термін експлуатації - це виходить вже придумали вічні вузли? коробка яка не стирається і масло яке не старіє?
з якого це дива вічні??? Є термін експлуатації!!! Він обумовлений якимось певним пробігом, в кожного виробника він свій! Зазвичай це є розрахунковий термін служби автомобіля, після якого ремонт недоречний, адже ВСІ вузли розраховані саме на такий пробіг.
В сучасних авто АКПП гарантовано має відходити 150 - 200 т км. В європі гарантія на авто 100т км, і хоч міняй масло хоч не міняй він проїде свої 100 т км, а далі вже як повезе.
Нормативи такі не знайдеш, але от в Таврії заводом виробником було заложено термін служби - 150т км і все.

Я не пишу що автівки в рази переїзджають цей термін в наших реаліях ... ібо нада!

Sergiush, Це не стосується всіх марок! Не панікуй, є ряд моделей в яких фільтр АКПП присутній але не підлягає плановій заміні і розрахований на весь строк експлуатації АКПП.

Offline GENDER

• Solid Group
  • Ім'я: Геннадій
  • Моє авто: OPEL VECTRA B
« Відповідь #18 : 07 Квітень 2017, 11:29 »

Sergiush, Це не стосується всіх марок! Не панікуй, є ряд моделей в яких фільтр АКПП присутній але не підлягає плановій заміні і розрахований на весь строк експлуатації АКПП.
[/quote]

Саме   так ,  в таких АКП  фільтр  міняється  тільки при  ремонті  АКП 

Offline Атеїст

« Відповідь #19 : 07 Квітень 2017, 11:31 »
Посперечався б, але не маю бажання.
Кого цікавить дана тема поспілкуйтеся з справжніми фахівцями по ремонту АКПП, а не баригами-майстрами які впарюють обов"язкову заміну фільтру АКПП.   

Offline Атеїст

« Відповідь #20 : 07 Квітень 2017, 11:32 »
Саме   так ,  в таких АКП  фільтр  міняється  тільки при  ремонті  АКП 
абсолютно вірно!!! тільки при поломці АКПП.

Offline Uksss

• H-F Team, Фідель Caster
  • Moderator
  • Ім'я: Ярослав
  • Моє авто: Grand Scenic 2
« Відповідь #21 : 07 Квітень 2017, 11:49 »
Так,фахивцы,так можно\нужно или нет менять жидкость в АКПП приспособой?  :)
А то мы собираемся брать установку,отговорите. :biggrin:

Offline MaTVeY

• Solid Group
  • Ім'я: Олександр
« Відповідь #22 : 07 Квітень 2017, 12:05 »
Uksss, Бери))))

Offline Serge

• Ім'я: Сергій
  • Моє авто: KIA Magentis 2008 AT Restyle
« Відповідь #23 : 07 Квітень 2017, 12:20 »
пи.си. стан масла крім пройденого кілометражу ще і його колір підказує в акпп. ну це так, як додатковий засіб діагностики

Offline Igrek

• Моє авто: Mazda 929
« Відповідь #24 : 07 Квітень 2017, 15:20 »
пи.си. стан масла крім пройденого кілометражу ще і його колір підказує в акпп. ну це так, як додатковий засіб діагностики
знятий піддон також може діагонстувати майбутні проблеми АКПП

Offline Ольжич

• Ім'я: Олег
  • Моє авто: Тойота Корола
« Відповідь #25 : 24 Серпень 2018, 13:14 »
Прежде всего, необходимо вовремя проходить техническое обслуживание! Своевременно меняйте масло и фильтр, рекомендованные производителем в установленные сроки или в соответствии с пробегом. Однако, следует учитывать и условия эксплуатации: экстремальный климат, частая езда в пробках или полной загрузке. В таких случаях замену можно проводить в два раза чаще.
https://carbook.ua/media/articles/automatic-transmission-not-the-secrets-of-the-maintenance-of-the-gearbox

Offline Valera777

• Ім'я: Валера
  • Моє авто: нет
« Відповідь #26 : 28 Серпень 2018, 12:37 »
а есть ещё варианты где обслужить АКПП, кроме Вик экспо ? Буду благодарен кто подскажет контакты, Спасибо

Offline SSSTopic starter

• Ім'я: Саша
  • Моє авто: BMW 523i E39
« Відповідь #27 : 28 Серпень 2018, 12:47 »
а есть ещё варианты где обслужить АКПП, кроме Вик экспо ? Буду благодарен кто подскажет контакты, Спасибо
Boshservice на Млинівській, Контактна особа Matvey

Offline Valera777

• Ім'я: Валера
  • Моє авто: нет
« Відповідь #28 : 28 Серпень 2018, 12:52 »
Саша спасибо. Может ещё кто подскажет варианты, типа "дядя Вася" в кооперативе "какойто"

Offline Віталій Іванович

• замначальніка..
  • Засновники
  • Ім'я: Веталь
« Відповідь #29 : 28 Серпень 2018, 21:40 »
Саша спасибо. Может ещё кто подскажет варианты, типа "дядя Вася" в кооперативе "какойто"
всерівно кінцева точка буде БОШ Сервіс, тільки не для обслужити, а для ремонту...
автомат це не карб почистити в гаражах, там і фільтр всередині є і правильна заміна має бути...

Наші партнери