Автор Тема: В Украине откроют экстренные пункты бракосочетания: пожениться можно за час  (Прочитано 10900 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GI Joe

• Стать: Чоловіча
  • Ім'я: Коля
  • Моє авто: lanos 1.5
Так з 1жовтня всім паспорти у вигляді ІДкартки роблять, а тим кому вклеювати фото вилучатимуть паспорт і робитимуть ІД картку, відповідно довідку про прописку, про шлюб, і тд доведеться всеодно тягати в усі установи окремо)

Offline MidaffTopic starter

• Пенсіонер
  • Засновники
  • Ім'я: Вадим
  • Моє авто: Ford Fusion ГБО
Украинцам в еще восьми городах разрешили жениться за сутки

Жителям еще восьми украинских городов упростили процедуру оформления брака, пишет Корреспондент.

По полученным данным, Кабинет министров Украины позволил жителям Винницы, Днепра, Житомира, Луцка и Харькова вступить в брак за сутки.
Стоит отметить, что проект брак за сутки является пилотным правительственным проектом, которым успели воспользоваться уже около трех тысяч пар.
В Кабмине отмечают, что данный проект предоставит украинцам максимально удобные условия для реализации их права на брак.

Напомним, оформить брак за сутки до этого можно было в Киеве, Львове, Одессе, Херсоне, Мариуполе и Северодонецке.
Джерело: Жителям еще восьми украинских городов разрешили вступить в брак за сутки | NewsONE

Offline Igrek

• Ім'я: Ігор
  • Моє авто: Mazda 929
На цю програму виділялося, мабуть, солідно коштів. Ніби в Україні більше немає проблем. Якийсь з хуїв парламентських вирішив спиздити грошей з бюджету і почав втілювати програму як одружити українців в найкоротший строк. Маючи фінансування можна напридумувати незліченну купу всілякої непотрібної хуйні, але нівкого там зверху не виникає питання: "НАХУЯ???".

• Пенсіонер
  • Засновники
Все, вже можна. В парку в концертному залі.

Рівняни можуть одружитися за одну добу

«Шлюб за добу» стає ще ближчим до кожної пари, яка вирішила побратися і не бажає чекати.

Тепер одружитися за новою швидкою й зручною процедурою можна буде і у Рівному!

Наразі вибрано місце для проведення шлюбних церемоній в рамках цього проекту - Рівненський міський будинок культури.

http://ogo.ua/articles/view/2017-01-08/83386.htm

Offline Kamaz_DUDE

• Ім'я: Nazar
  • Моє авто: Opel Calibra v6
а чо доба а не година. можна передумати чи наречену 10 разів змінити

• Пенсіонер
  • Засновники
Хз, треба на комусь проекспериментувати. Це ж зовсім не страшно, навіть печатки в паспорт вже не ставлять. :agna:

Наші партнери