Автор Тема: В Украине откроют экстренные пункты бракосочетания: пожениться можно за час  (Прочитано 11480 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GI Joe

  • Повідомлень: 3052
  • Стать: Чоловіча
    • Ім'я: Коля
    • Моє авто: lanos 1.5
    Так з 1жовтня всім паспорти у вигляді ІДкартки роблять, а тим кому вклеювати фото вилучатимуть паспорт і робитимуть ІД картку, відповідно довідку про прописку, про шлюб, і тд доведеться всеодно тягати в усі установи окремо)

    Offline MidaffTopic starter

    • Пенсіонер
    • Засновники
    • Повідомлень: 24737
    • Стать: Чоловіча
      • Звідки: Рівне
      • Ім'я: Вадим
      • Моє авто: Ford Fusion ГБО
      Украинцам в еще восьми городах разрешили жениться за сутки

      Жителям еще восьми украинских городов упростили процедуру оформления брака, пишет Корреспондент.

      По полученным данным, Кабинет министров Украины позволил жителям Винницы, Днепра, Житомира, Луцка и Харькова вступить в брак за сутки.
      Стоит отметить, что проект брак за сутки является пилотным правительственным проектом, которым успели воспользоваться уже около трех тысяч пар.
      В Кабмине отмечают, что данный проект предоставит украинцам максимально удобные условия для реализации их права на брак.

      Напомним, оформить брак за сутки до этого можно было в Киеве, Львове, Одессе, Херсоне, Мариуполе и Северодонецке.
      Джерело: Жителям еще восьми украинских городов разрешили вступить в брак за сутки | NewsONE

      Offline Igrek

      • Повідомлень: 71
      • Стать: Чоловіча
        • Звідки: Рівне
        • Ім'я: Ігор
        • Моє авто: Mazda 929
        На цю програму виділялося, мабуть, солідно коштів. Ніби в Україні більше немає проблем. Якийсь з хуїв парламентських вирішив спиздити грошей з бюджету і почав втілювати програму як одружити українців в найкоротший строк. Маючи фінансування можна напридумувати незліченну купу всілякої непотрібної хуйні, але нівкого там зверху не виникає питання: "НАХУЯ???".

        Offline MidaffTopic starter

        • Пенсіонер
        • Засновники
        • Повідомлень: 24737
        • Стать: Чоловіча
          • Звідки: Рівне
          • Ім'я: Вадим
          • Моє авто: Ford Fusion ГБО
          Все, вже можна. В парку в концертному залі.

          Рівняни можуть одружитися за одну добу

          «Шлюб за добу» стає ще ближчим до кожної пари, яка вирішила побратися і не бажає чекати.

          Тепер одружитися за новою швидкою й зручною процедурою можна буде і у Рівному!

          Наразі вибрано місце для проведення шлюбних церемоній в рамках цього проекту - Рівненський міський будинок культури.


          http://ogo.ua/articles/view/2017-01-08/83386.htm

          Offline Kamaz_DUDE

          • Повідомлень: 1928
          • Стать: Чоловіча
            • Звідки: Рокитне, Рівненська обл.
            • Ім'я: Nazar
            • Моє авто: Opel Calibra v6
            а чо доба а не година. можна передумати чи наречену 10 разів змінити

            Offline MidaffTopic starter

            • Пенсіонер
            • Засновники
            • Повідомлень: 24737
            • Стать: Чоловіча
              • Звідки: Рівне
              • Ім'я: Вадим
              • Моє авто: Ford Fusion ГБО
              Хз, треба на комусь проекспериментувати. Це ж зовсім не страшно, навіть печатки в паспорт вже не ставлять. :agna:

               


              Наші партнери