Автор Тема: В Украине откроют экстренные пункты бракосочетания: пожениться можно за час  (Прочитано 10910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MidaffTopic starter

• Пенсіонер
  • Засновники
  • Стать: Чоловіча
  • Ім'я: Вадим
  • Моє авто: Ford Fusion ГБО

У Міністерстві юстиції України оголосили конкурс з відбору пар, які першими зможуть зареєструвати шлюб протягом 24 годин. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

«Ми оголошуємо конкурс і запрошуємо взяти в ньому участь і стати першопроходцями новаційної послуги Мін'юсту всі закохані пари, які вирішили зареєструвати свої відносини і створити сім'ю», - написав він на своїй сторінці у Facebook

Щоб взяти участь у конкурсі треба надіслати історії свого кохання і фото на скриньку shlubzadobu@gmail.com.

Історії будуть опубліковані на сторінці проекту у Facebook.

Переможці зможуть зареєструвати шлюб у перший день запуску сервісу Шлюб за добу: 14 серпня у Києві та 19 серпня у Львові.

«Буду радий особисто привітати переможців конкурсу зі створенням сім'ї на урочистій церемонії)», - зазначив Петренко.

Водночас на сторінці проекту Шлюб за добу у Facebook уточнюється, що шлюби переможців зареєструє особисто міністр юстиції України Павло Петренко.

Нагадаємо, 13 липня Кабінет міністрів схвалив впровадження пілотного проекту, який дозволяє реєструвати шлюб за одну добу.
http://zaxid.net/news/showNews.do?minyust_ogolosiv_konkurs_z_vidboru_par_yaki_pershimi_zmozhut_odruzhitisya_za_24_godini&objectId=1398933

• Пенсіонер
  • Засновники
За попередніми даними, з нового року одружувати жителів Рівненщини зможуть і нотаріуси.

У працівників РАЦСу планують «відібрати» роботу? | ГОЛОСНО

Offline suspect

• Ім'я: Андрій
  • Моє авто: Mitsubishi Lancer X
А нотаріуси будуть проводити урочисті церемонії? :biggrin:

• Пенсіонер
  • Засновники
Хіба ж то проблема, є шпаргалка з РАГСУ, зачитає та й усе готово :biggrin:

Добрий день, шановні наречені і гості!

(Наречений і наречена входять в зал реєстраціі під звуки музики, наприклад "Весільного маршу" Вагнера).
Сьогодні, (число, місяць, рік), в (ХХХ) відділі РАЦС м Київ одружуються Іванова Марія Сергіївна і Федоров Алесей Михайлович. Шановні наречена і наречений! Сьогодні - найпрекрасніший день і незабутня подія у вашому житті. Створення сім'ї - це початок доброї союзу двох люблячих сердець. З цього дня ви підете по життю рука об руку, разом переживаючи і радість щасливих днів, і засмучення. Створюючи сім'ю, ви добровільно взяли на себе великий обов"язок один перед одним і перед майбутнім ваших дітей. Перед початком реєстрації прошу вас ще раз підтвердити, чи є ваше рішення стати подружжям, створити сім'ю щирим, взаємним і вільним. Прошу відповісти Вас, наречена.(Відповідає: "Так"). Прошу відповісти Вас, наречений. (Відповідає: "Так"). З вашої взаємної згоди, вираженої в присутності свідків, ваш шлюб реєструється. (Звучить музика, наприклад, "Мрії любові" Ліста). Підійдіть до столу реєстрації і своїми підписами скріпіть ваш сімейний союз. (Реєстратор показує указкою місце в документі актового запису, де ви повинні поставити свої підписи). Прошу вас в знак любові і відданості один одному обмінятися обручками. (Наречений і наречена обмінюються кільцями, звучить музика, наприклад, «Шербурзькі парасольки» Лоенгріна). У повній відповідності з законодавством України, згідно складеного актового запису про укладення шлюбу, скріпленого вашими підписами, ваш шлюб реєструється. Оголошую вас чоловіком і дружиною. Ваш шлюб законний. Привітайте один одного (В цей момент наречений може поцілувати наречену). Дороге подружжя! Дорогою любові ви прийшли до нас, з'єднавши свої долі сімейним союзом. Відтепер ви - чоловік і дружина. Збережіть дар перших щасливих днів і пронесіть їх чистоту і вірність через довгі роки життя. Не розгубіть свою любов серед життєвих невдач і буднів. Нехай ваше щастя буде світлим і чистим, як весняне небо; довгим, як все ваше життя, і прекрасним, як ваша велика любов. Сьогодні вам вручається ваш перший сімейний документ - свідоцтво про укладення шлюбу. (Реєстратор передає свідоцтво нареченим). Будь ласка - ваші паспорти. (Реєстратор передає паспорти). Сьогодні, в цей урочистий день прийшли привітати вас найближчі і найдорожчі люди. Дорогі гості, будь ласка, приєднуйтесь і ви до наших привітань (Присутні гості поздоровляють молодят, звучить музика).

«До побачення, наступні».

Offline SerSm

• Ім'я: Сергій
  • Моє авто: Citroen C4 Picasso
Midaff, це дуже довго. В Саши буде ремікс:

Добрий день, шановні наречені і гості!
Сьогодні вам вручається ваш перший сімейний документ - свідоцтво про укладення шлюбу.
«До побачення, наступні».

• Пенсіонер
  • Засновники

Offline suspect

Rovensky зможе розписати Веталя прямо на Новусі :biggrin:

Offline Rovenskiy

• Клубний нотаріус
  • Моє авто: RWD купе, FWD купе, 4х4
 :rolf:  , а там і Резет на підході

• Пенсіонер
  • Засновники
То ж я вчора так і сказав всім нашим закоханим, щоб на 22 жовтня не планувались вже, а дочекались 1 січня, щоб Ровенскій зміг розписати по новому законодавству вже.
« Останнє редагування: 03 Серпень 2016, 10:44 від Midaff »

Offline Rovenskiy

• Клубний нотаріус
То ж я вчора так і сказав всім нашим закоханим, щоб на 22 жовтня не планувались вже, а дочекались 1 січня
і щоб майно купили до шлюбу- немаловажний факт.  :biggrin:

Offline suspect

• Пенсіонер
  • Засновники

• Пенсіонер
  • Засновники
Відтепер рівняни одружуватимуться без штампа в паспорті

У зв'язку зі змінами до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану", штампи в паспорт ставити не будуть.

Нагадаємо, що з 1 жовтня старі паспорти в Україні більше не друкуватимуть.

З 1 жовтня 2016 року штампи про одруження в паспортах більше не ставитимуть. Відтепер при державній реєстрації шлюбу свідоцтво про шлюб видається кожному із подружжя, а позначки про державну реєстрацію шлюбу (розірвання шлюбу) в паспортах не проставляються.

Offline Rovenskiy

• Клубний нотаріус
создали людям проблему. при набутті чи відчуженні нерухомості. покищо будем посилать в цнап за справкой про сімейний стан.

• Пенсіонер
  • Засновники

Наші партнери